Įkraunama...
Įkraunama...

Priaugtas svoris ir ūgis nuo gimimo iki metukų

QUOTE (Rusalka @ 2004 11 05, 21:26)
Na, ir ka gi! buvom poliklinikoj. Nuojauta manes neapgavo biggrin.gif
Gimem 3740g,54cm
1 men 6600g,62cm
2 men 7700g,63cm !!!!!!!!!!!!!
doh.gif
Valgom pienuka..... daugiau nieko... tik retkarciais arbatyte nuo pilvo skausmu...
Ar neuzauginsiu storuli???
Bet kaip gi jam atsakysi, kai praso valgyt! Visa nama riksmais pastatys ant ausu!

Papildyta @ [mergetime]1099683432[[b]*lika rgetime] [/b]
[QUOTEVB]
Papildyta @ [mergetime]1099683515[[b]*lika rgetime] [/b]
Gime [CODE]
Papildyta @ [mergetime]1099683641[[b]*lika rgetime] [/b]
Mokausi iterpti savo leliuko duomenis, bet kol kas nesigauna sad.gif

Nebutu musu pusbroliukas, jei taip neaugtu clap.gif clap.gif clap.gif Mes irgi storuliukai buvom rolleyes.gif , bet pradejom su vaikstyne begiot iskarto sukudom!!! laugh.gif
Atsakyti
Mes tai augam kaip ant mieliu biggrin.gif
Gime 3500g 51cm
1 men 5450g 55cm
2.5 men 6900g 60cm 2.gif

Atsakyti
Mes gimem 3510g o ugis 54cm. Kai buvom paskutini karta svertis sverem 8200g o ugis 66cm mums tada buvo keturi menesiai.Dabar eisim sverti kita savaite biggrin.gif clap.gif
Atsakyti
QUOTE (ginreta @ 2004 11 09, 01:38)
Mes gimem 3510g o ugis 54cm. Kai buvom paskutini karta svertis sverem 8200g o ugis 66cm mums tada buvo keturi menesiai.Dabar eisim sverti kita savaite biggrin.gif clap.gif

MEs 9 mėnesių 8.700kg. sveriam g.gif laugh.gif
Atsakyti
Mes tai gimėm nemažos 3850gr, o ūgis 55cm, bet užtat dabar prie tų smulkiųjų 3mėn buvo 5800gr ir 63cm, einam pirmadienį svertis tikiuosi kad normaliai priaugom.
Atsakyti
ivairei bet dazniausei tai po 500g.
Atsakyti
QUOTE (sniegena2 @ 2004 11 01, 21:38)
Musu mazius nesismulkina biggrin.gif :
Gime 4.204 kg ir 55 cm
1 men 5.2 kg ir 59 cm
2 men 6.7 kg ir 63 cm
kita savaite eisim pas gydytoja. Tikrai peraugom 7 kg - ant ranku jauciu. Tuoj tapsiu tikra kulturiste. blink.gif Valgo tik mano pienuka, o auga kaip ant mieliu. Jau net baisoka pagalvoti, kas bus dar po poros menesiu jei tempai nemazes. As jo tiesiog nebepakelsiu! doh.gif

Sniegena2 , ziuriu panashiai gimem, panasiai ir augam clap.gif clap.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif
Atsakyti
Mes 8 men sveriam 9.250kg, ugis 73 cm
Atsakyti
O mes,nei daug nei mazai:7men.-11,5kg. nestuke.gif
Atsakyti
Mes 2.gif per 1 - mą mėn. priaugom 1kg300g ir 4 cm. Per 2 - ą mėn. 800g ir 4 cm. thumbup.gif
Atsakyti

o mes stai kiek rolleyes.gif
Atsakyti
smile.gif Labai malonu kad jusu cia tiek daug raso na as vel su ta pacia beda.Buvom pas daktare pasisverti ir pasimatuoti tai mano mazile pradejo trauktis,pamatavo ugi o pasirodo 2cm. sumazejo mad.gif .Svorio taip ir normalei nepasake kiek priaugom o is kart pradejo barti kad vaikui reikia duoti kosiu kad per karta suvalgitu po 150gr.Mums dabar 4,5men.Negaliu as vaiko prievartauti jai jis yra nevalgus.Man atrodo kad mano dukrite suvalgo normalei tik daznai valgo.Koses suvalgom ivairei kartais ir net 100gr.o kartais tik 20gr.Ir man atrodo kad jai uztenka juk vaikai zino kiek iems reikia.Tuo labiau kad ji man atrodo pastorejusi nors ir minetiurine.Na dabar jau su baime laukiu kito vizito pas daktare,gal ir vel gausiu pilos kad vaikas nieko neauga.Nors dukrite tikrai yra rami ismiega visa nakti ir valgo tikrai daznai per diena valgom 6 o kartais net 7 kartus.Na ir koses du kartus per diena.Pradejau duoti karves piene virtas koses tikiuosi kad svoris pakils.Na tai tiek aciu visoms uz dalvavima sioja temoja clap.gif
Atsakyti