Įkraunama...
Įkraunama...

Priaugtas svoris ir ūgis nuo gimimo iki metukų

mamytes ko pergyvenate del didelio svorio nusilakstys!!!!!!! tongue.gif aiskujei neaugtu taitada.... sad.gif
Idomu kiek dabarbus maniske priaugus siaip 1men po 800-1kg as tai dziaugiuosi thumbup.gif svarbiausia kad sveiki musu 2.gif butu!!!!!ar sutinkat wink.gif
Atsakyti
Manishke gime 3.65 kg ir kas menesi priauginejo po kilograma. Niekada nebuvo per stora, nes buvo 'aukshta'. Dabar jai virsh dvieju metuku, o ugis kaip trimetes wink.gif
Papildyta @ [mergetime]1098471601[/mergetime]
Vyras mano su virshsvoriu, tai dar negimus pergyveno, kad ish jo apveldes polinki i tukima. O ash jam sakiau ir sakysiu - va bus proga ir tau pajudet: galesi vest vaikus i parkus, sportus ir t.t. ir pan. Ne pagal kudikystes svori reikia spresti apie tolesni vaiko augima, o tiesiog formuoti teisinga mityba ir gyvenimo buda nuo tu mazhu metuku.

Ash tik juokiuos, kad mes eisim zhento i krepshinio varzhybas ieshkot wink.gif
Atsakyti
Maniskis gime 3740g ugis 53 cm.Per 1men.priaugo 1400g ir 5 cm per antra irgi 1400 g ir 5 cm 3 men 900g ir 2 cm.Maitinu pati.Gasdino gydytoja,kad veliau prades sedeti,vaikscioti,kad nutuks.Bet jis visai nestoras,jis juk aukstas. Ir
nesuprantu tos sistemos duok vaikui valgyt kiek nori ir kada nori,o svorio augimas sunormuotas.Nesamone. wink.gif
Atsakyti
[QUOTE=Kopa,2004 10 21, 09:26]

[/QUOTE]
Mes irgi, net neramu..
Gimem - 3850g, 54 cm
1 men. - 5700 g, 60 cm
2 men. - 7900 g, 64 cm
3 men. - 9000 g, 68 cm
toliau ne taip sparčiai, bet pakankamai. Dabar mes tokie:
7 men. 11600g, 76 cm

Ar kas nors turit tokį milžinuką? Būtų įdomu pabendrauti rolleyes.gif[/QUOTE]
O dieve... doh.gif . Ir kaip toki milziniuka reiketu ilgiau ant ranku palaikyti g.gif . As su savuoju vos i virsu uzlipu sad.gif .
Atsakyti
o as galvojau kad mes baisiai dideli doh.gif bet ne dabar 69cm ir 9kg esame 6men. jau sedinejam po truputi biggrin.gif
Vis dar per menesi priaugam 1kg ........bet na panasei kaip ir pirmas sunus. Sveikas jis dabar saunuolis clap_1.gif: vaikas, judrus.....samojingas ir jiokio antsvorio wink.gif
Atsakyti
smile.gif Jeigu normas atitinka ir jaučiasi ramus/sotus/sveikas/patenkintas ir šiaip viskas čiki - tai manau jaudintis nereikia ar ten pora gramų mažiau ar daugiau. wink.gif
Atsakyti
QUOTE (Gabija L @ 2004 10 23, 23:49)

O dieve... doh.gif . Ir kaip toki milziniuka reiketu ilgiau ant ranku palaikyti g.gif . As su savuoju vos i virsu uzlipu sad.gif .

Mano sūniukas irgi Mykoliukas clap.gif
ir tikrai jį sunku nešiot (apie 12kg), nešynės taip ir nepanaudojau, nes nugarai šakės iš karto mad.gif
Atsakyti
mamytes,nebepergyvenkit del to svorio.as ir jaudinaus,o dabar pamaciau,kiek jusu cia daug su dickiais,ir ramiau.
o i virsu lipt su vaiku ant ranku...mes gyvenam ketvirtam aukste.isivaizduokit,kai reikia uzlipt.o jei dar koks maisas rankose.o lifto tai ner...
Atsakyti
MES PER MENESI PRIAUGOM 1.1 KG. IR SAKE GYDYTOJA KAD NORMALU. O KAIP BUVOM BEVEIK TRYJU SAVAICIU BUVOM PRIAUGE 500G. IR SAKE GYDYTOJA KAD PER MAZAI, BET MES PAKEITEM GYDYTOJA IR BUVOM PAS JA LYGIAI 3 SAVAICIU IR BUVOM PRIAUGE 700G IR SAKE KAD LABAI NORMALU.
Atsakyti
Mes gimėm 3100g.Per pirmą mėnesiuką užaugom iki 4,5kg clap.gif .Per antrą mėnesiuką ūgtelėjom iki 5.4kg, o jau suėjus trims, sveriam 6,2 kg:lol: Ūgio iš viso paaugom 10cm.
Atsakyti
QUOTE (LARA @ 2004 10 22, 18:06)
mamytes ko pergyvenate del didelio svorio nusilakstys!!!!!!! tongue.gif aiskujei neaugtu taitada.... sad.gif

Nu tikrai ne visi nusilaksto. Čia toks pats mitas, kaip kad žindant svoris krenta. Aš pati buvau tikra storulė, nors ir mamos pienu maitinta, nuo pat kūdikystės , ir visose lopšelio, darželio , mokyklos nuotraukose ir buvau daug didesnė ir storesnė už bendraamžius sad.gif Ir tik paauglystėj atsikračiau viršsvorio, nors ūgis tai didokas- 178cm wink.gif
Atsakyti
Labuka. Mano sunelis auga kaip ant mieliu. 2.gif Gavau barti net nuo gydytojos. Dabar budamas 3 men. sveria 7400 kg. biggrin.gif Gime 3400 kg. atrodo normaliai valgo. maitinu tik savo pienu.
Atsakyti