Įkraunama...
Įkraunama...

Priaugtas svoris ir ūgis nuo gimimo iki metukų

Paskutini karta per menesi priaugom 500g mums tai tikrai daug ax.gif
Atsakyti
Maniskis pirma menesi priaugo 1730g ir 5 cm, antra - 1100g ir 4 cm, trecia - 1200g ir 2 cm, ketvirta - 650g ir 6.5 cm smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Yell: 12 lapkričio 2006 - 12:50
QUOTE(Yell @ 2006 11 12, 13:44)
Maniskis pirma menesi priaugo 1730g ir 5 cm, antra - 1100g ir 4 cm, trecia - 1200g ir 2 cm, ketvirta - 650g ir 6.5 cm  smile.gif

Gal ir ne i tema , bet koks grazus berniukas 4u.gif
Atsakyti
ai tie gabaritai-svarbu sveiki ir gražus pupuliai.mano tik gimes ir iš ligoninės išleistas buvo 51cm ir 2890g,o dabar 74cm ir 9,2kg ir nestoras,tik taip didelis ir sunkus,bent mano nugara tai labai gerai jaučia.gydytoja sako kad virš vidurkio,bet dar normos ribose.tik įdomu,kokios tos ribos
Atsakyti
Iki 6men vaikas mazdaug po 1kg per men priagdavo.po to tik po 200g gydytoja vis klausdavo gal as ji labai mankstinu ar judrus, nes valge viska net nekti Mp 3k keldavosi, bet svorio daug nepriaugdavo.Labai pergyvenau su saukstu paskui lakstydavau... biggrin.gif Kol internete kazkokiu didziosios britanijos pediatru straipsnio apie vaiko ugi ir svori paskaiciau.Ten buvo parasyta, kad iki 6men vaikas turi priaugti ne maziau kaip 500g, o po 6men svorio augimas suleteja ir 200g pats tas 4u.gif Ten net taip nesveria tu vaikuciu kaip mes.Tai nepergyvenkit mamos, svarbu vaikai augtu sveiki... biggrin.gif
Atsakyti
Mums 6,5mėn o sveriam 10kg bigsmile.gif.Nors gimė tik3186,bet kiekvieną mėn priaugam daugiau nei po 1kg.Šiaip ji valgo tikrai normaliai,kas 4-5val,ir labai judri,atrodo turėtų su vaikštyne nusilakstyt,bet matyt toks organizmas.Svarbiausia,kad sveika,stipri auga... 4u.gif
Atsakyti
Mes 4mėn. sveriam10kg.gimėm 4600g.Tai valgo tik MP bet jau po truputi pratinu ir prie kito.Nepasakyčiau kad storas tik stambus ir gan aukštas.svarbu kad sveikas ir stiprus 4u.gif
Atsakyti
Laba diena visoms ir visiems 4u.gif
Nepykit jei pasikartosiu, bet niekur neradau tokios temos. Nu jei ką - modetatoriai perkels ax.gif


Kviečiamos visos mamos pasidalinti vaikų svorio patirtimi.
Auginu sūnelį, mums beveik 8 mėn - o sveriam tik 7kg...
Žodžiu coliukai...

Laukiam draugų su panašiomis problemomis mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(viitta @ 2006 11 13, 15:43)
Laba diena visoms ir visiems 4u.gif
Nepykit jei pasikartosiu, bet niekur neradau tokios temos. Nu jei ką - modetatoriai perkels ax.gif
Kviečiamos visos mamos pasidalinti vaikų svorio patirtimi.
Auginu sūnelį, mums beveik 8 mėn - o sveriam tik 7kg...
Žodžiu coliukai...

Laukiam draugų su panašiomis problemomis mirksiukas.gif

sveika
pas mus irgi tokia pat problema,mano dukra jau vyresnė o sveria tik 8,5kg unsure.gif mums atliko įvairius tyrimus kad tik nustatyti kodel svoris neauga,bet nieko nerado.svarbu linksmas guvus vaikas smile.gif
Atsakyti
Mano vyriausiam sūnui jau tuoj bus 3 metukai,o jis sveria tik 12kg blush2.gif Čia jau priklauso nuo vaiko struktūros ir maitink nemaitinus nepriauginsi tų kg schmoll.gif O vat mažylis jau gimė su rinkutėm ir jau sveria pusę brolio svorio cool.gif
Atsakyti
Sveikutės,

mums dar tik 3 mėn su galiuku, bet panašu, kad jungsimės prie coliukų. Gimė mažiukė 3040 g 51 cm. 3 mėn pasiekimas 5000 g ir 61,5 cm. Paskutinį mėn priaugo tik 300 g. Maitinu pati ir todėl baisiausiai esu susipergyvenus, nes nesukontroliuosi, kiek suvalgo. Bet įtariu, kad gali būt tokie genai, nes ir pati visą gyvenimą vis per mažai svėriau. O ir judrumas panelytės nesvietiškas - vis kojos aukštyn, reikia griebti spardytis, rankom makaluotis, tai jaučiu, kad viską ir sudegina. Vis tikiuosi, kad jei žmogutis žvalus, linksmas ir judrus, tai viskas su juo gerai
Atsakyti
na mano maziukas irgi kudutis..jam 7men.o sveria 7540g...bet tai kur bus to svorio kai visa diena laksto ax.gif
Atsakyti