Įkraunama...
Įkraunama...

Priaugtas svoris ir ūgis nuo gimimo iki metukų

Aš manau, kad bet koks kūdikio svoris ir ūgis yra normalus. Tai priklauso ne tik nuo to, ką vaikutis valgo, bet ir nuo kūdikio judrumo, tėvų kūno sudėjimo. Paskaičius jūsų aprašymus, mano kūdikis sveria per mažai - 4 mėn. tik 6350g. ir esam 64 cm.ūgio. g.gif Tačiau mus gydytoja taip pat giria ir vadina sūnų kataloginiu berniuku, kuris ideliai atitinka ūgio ir svorio standartus. smile.gif
Kartais jaučiu iš pažįstamų pasididžiavimą dideliu vaiko svoriu, bet abejoju ar lašinukai vaikui suteikia papildomos sveikatos. smile.gif
Atsakyti
biggrin.gif
QUOTE(deizi @ 2006 10 30, 16:39)
Aš manau, kad bet koks kūdikio svoris ir ūgis yra normalus. Tai priklauso ne tik nuo to, ką vaikutis valgo, bet ir nuo kūdikio judrumo, tėvų kūno sudėjimo. Paskaičius jūsų aprašymus, mano kūdikis sveria per mažai - 4 mėn. tik 6350g. ir esam 64 cm.ūgio.  g.gif Tačiau mus gydytoja taip pat giria ir vadina sūnų kataloginiu berniuku, kuris ideliai atitinka ūgio ir svorio standartus.  smile.gif
Kartais jaučiu iš pažįstamų pasididžiavimą dideliu vaiko svoriu, bet abejoju ar lašinukai vaikui suteikia papildomos sveikatos.  smile.gif

Va ir man toks įspūdis kartais, kad jau kaip varžybos gaunasi, kurios mažius daugiau priaugs. Buvau ir aš susipergyvenusi, kad mano mažiukė kūdutė. Gimė 3040 g 51 cm, o 2 mėn. 4700 g 60 cm. Bet kad ji tokia judruolė ir stipri, kad jos visi lašinukai vien nuo krutėjimo sudega. Dabar laukiu, koks bus 3 mėn. rezultatas, bet ir taip aišku, kad makenenė biggrin.gif auga. Svarbu, kad vaikis nebūtų paliegęs, o daktarai irgi nesieja didelio svorio su gera sveikata. Aišku, nieko čia ypač nepakeisi, kaip lelius auga, taip ir yra gerai. Tiesiog linkiu kūdenų mamytėms labai nesipergyventi, jei vaikiukai žvalūs ir judrūs.
Atsakyti
Mūsų mažutytė gimė 3300g ir 52cm
1 mėn 4300g ir 56cm
2 mėn 5300g ir 60cm
3 mėn 6000g ir 62cm thumbup.gif

Tuoj bus 4mėn tai žiūrėsim vėl kiek paaugom doh.gif
Atsakyti
gimem 4,100kg 56cm.dabar tik trys men o sveriam jau 7.700kg 65cm..gydytoja sake kad normalu
Atsakyti
4u.gif triju menesiu sveriam 7,9kg, ugis 67.. thumbup.gif valgom tik MP
Atsakyti
Dukrytė sveria 5 mėn. 8400, o ūgis 68 cm. Palyginus didelis svoris, bet mūsų pediatrė kaip tik sakė, kad reikia daugiau maitinti, nes nuo praeito karto priaugo "tik" 500 g. Iš pradžių man pasidarė neramu.. Kaip tai gali būti? Juk pusę kilo yra gerai. Juo labiau kad ūgis padidėjo tik 1 cm. Paskaičiusi knygeles, nusiraminau - svarbu, kad vaiko svoris didėtų. thumbup.gif

Beje, svorio kaitos taip pat gali nežiūrėti tos, kurios maitina MP. Tiesa, išskyrus tuos atvejus, kai svorio nepriauga vaikas ar priauga labai mažai..
Atsakyti
Mes 4 men sverem 7,8 kg ,o 5 menesiu 8,4kg. smile.gif
Atsakyti
mes sverem 4men., 7900g ir mums jau liepe kosytes valgyt. gimem 3800 ir 52cm mirksiukas.gif
Atsakyti
gimem 3390g ir 50cm

po menesiuko sverem 4800g
dvieju menesiu 6100g
gydytoja sako, kad per daug ir kad as ji permaitinu. nu ne velnio galvoju schmoll.gif
pati pasake, kad per para turim suvalgyt penktadali kuno svorio. nu niekaip mes tiek nesuvalgom. schmoll.gif doh.gif
ir kazkodel mums ugio nematuoja. g.gif
Atsakyti
muzu maziuke gime 3440 gir buvo 53 cm, o va dabar 8 men mes sveriam 9 kg ir 74 cm. kaip mes visi sakom manekene su zandusais, nes jau zandaiiii thumbup.gif
kikeviena smazylis auga skirtingai ir kaip kazkas sake, daug kas priklauso ir nuo genu ir nuo judrumo.
Visu vaikuciai yra thumbup.gif
Atsakyti
Mano sūnelis gimė 3670 g, o kai sukako mėnesis, tai sverė 5100 g. Maitinu savo pieniuku. Gydytoja sakė nesijaudinti- kai pradės judėti, svoris susitvarkys taip, kaip reikia.
Būtų daug blogiau, jei vaikas nepriaugto svorio, neprivalgytų ar panašiai.
Atsakyti
Pirmą mėnesį priaugom 1,3 kg ir 3 cm, antra- 1 kg ir 2 cm. Maitinu pati.
Atsakyti