Įkraunama...
Įkraunama...

Priaugtas svoris ir ūgis nuo gimimo iki metukų

o mes gimem 3.250kg 52cm o dabar mums 7men 8kg 67cm Daktare sake viskas thumbup.gif
Atsakyti
buvom pas daktariuka, tai mes dabar sveriam 10kg, o mums 5 men 4u.gif ax.gif
Atsakyti
Mes būdamos 6 mėn., svėrėm 7700g.,o į ilgį išstypom 70 cm. Tai,anot gydytojos,augam ,kaip grybai po lietaus. Tai nesuprantu,ar per didelės,ar pats tas. g.gif
Atsakyti
Sunelis gime 3170g ir 51 cm ugio. 4 men. svere 7600g, o ugis 66cm. Valge tik mamos piena. Dabar bandau duoti ir ryziu kosele. Ale kad viduriai uzkietejo bernui. tai neduosiu daugiau.
Atsakyti
maniskis tokio amzeus svere 9,4 kg, bet as neklauseu dakates ir daveu... ir nieko nepakenke.. dabar jam 11 men ir svere 12, 4 kg biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes, as galvojau kad mano maziuke siek tiek per didele,kadangi mamyciu grupeje ji jauniausia bet peraugo kai kuriuos vyresnius uz save vaikiukus.
Gime ji labai normalaus svorio 3585g ir 50cm. 1 men. svere 4400. 5men. 7500g.
Dabar jai tuoj 7men. ir jos ugis 71cm,o svoris 7725g. Seseles manymu ji siek tiek per mazai sveria. Maitinu savo pieneliu o kita maista ji nelabai noriai valgo. Per tris savaites priaugo tik 125 gr.(mano mama) Kudikio mociute,tuoj isves mane is kantrybes savo pamokymais.
Ar tureciau ir as jaudintis?
Atsakyti
Na mes gimem 3.71 kg, bet budamos 4 men ir 2 dieneliu sverem 5.87 kg ir nieko iki to laiko nebuvo jokio papildomo maistelio apart mamos pienuko smile.gif , o po savaiteles pradejom valgyt po trupuka obuoli ir banana 4u.gif
Atsakyti
Tai ką mums tada sakyti - gimėm 4080 kg ir 53 cm, pirmą mėnesį priaugome net 1700 g. Taigi, svėrėme 5750, o paskui dar 1400 priaugome. Dvieju men. svėrėme 7100. doh.gif Už savaitės vėl eisime svertis, neįsivaizduoju kiek dabar priaugome.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Neffertite_: 02 spalio 2006 - 16:26
Nu ir pavarot thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Sveikutės...Šiandien mes buvo poliklinikoje ir anot gydytojos turim 2 kg ansvorio ir pareiškė kad tai jau labai blogai(na mūsoji daktarė mėgėja viską labai suskiedinti).Gimė mano mažiukė normali 3408g, 48 cm ūgio.Dabar mums 6 mėn ir sveriam 9 kg ir 66 cm ūgio esm.Manau, kad kiekvienas vaikiukas yra individualus ir nėra čia ko šikiot į kelnias.Jei aš pati esu mažo ūgio ir normalaus sudėjimo o vyras taip pat nėra iš labai jau auktųjų vyrų o dsar turi ,,mozolį'' užsidėjęs(pilvuką užsiauginęs, tai iš kur tas vaikas bus manekenas???
Atsakyti
QUOTE(Tomike @ 2006 10 02, 19:11)
Sveikutės...Šiandien mes buvo poliklinikoje ir anot gydytojos turim 2 kg ansvorio ir pareiškė kad tai jau labai blogai(na mūsoji daktarė mėgėja viską labai suskiedinti).Gimė mano mažiukė normali 3408g, 48 cm ūgio.Dabar mums 6 mėn ir sveriam 9 kg ir 66 cm ūgio esm.Manau, kad kiekvienas vaikiukas yra individualus ir nėra čia ko šikiot į kelnias.Jei aš pati esu mažo ūgio ir normalaus sudėjimo o vyras taip pat nėra iš labai jau auktųjų vyrų o dsar turi ,,mozolį'' užsidėjęs(pilvuką užsiauginęs, tai iš kur tas vaikas bus manekenas???
lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
mano dominykutis gime 2kg500g. astuntam niestumo menesyje,tai buvo labai per mazai,liepe maitinti kas dvi valandas koki menesiuka.jis valge labai mazai,po60ml. ir tik kas tri valanda.
dabar mums virs triju menesiu 4u.gif ,mes valgom kas 4 valandas ir sveriam virs 6kg,tai kaip nuejom i poliklinoka svertis tai sesele pareiske kad duociau kas 5-6valandas valgyti,nes jau trecias menuo vaikas prirenka daugiau negu kilograma.tai as jai atsoviau,kad pati tegul savo vaikus badu ir marina,as to nedarysiu.man smagu,kad mano mazylis krauna svori,jis taigi ne i storuma auga,o i ugi.
ir isviso,neklausikit ka jums sako del svorio,jei mazylis nori valgyti nedrauskit jam to noro,svorio niekada mazam vaikui nebus per daug.jis turi kaupti viska.pamatysit,po keliu metu panikuos,kad svoris per mazas g.gif
Atsakyti