Įkraunama...
Įkraunama...

Priaugtas svoris ir ūgis nuo gimimo iki metukų

Jau randu trecia tema apie leliuku ugius ir svorius 4u.gif . Matau, kad visos mamytes isties labai pergyvena g.gif - vienos, kad per mazai kitos, kad per daug kudikeliai priauga. Mes esam prie tu didziuju doh.gif , bet labai nepergyvenu, nes manau, kad jei maitini savo pienu, tai vaikas tikrai nepersivalgo ir spraust i kazkokias augimo lenteles ar normas yra nesamone. Ta pati man sake ir gydytojas - dabar savoka "normos ribose" tapo labai plati. Taigi, dvieju menesiu sunytis sveria 6,9kg, ugis 63cm thumbup.gif
Atsakyti
Mano kleckas lygiai per menesi lygiai kilograma ir priaugo. Kiek skaiciau- tai lyg ir norma- nera perdaug. Svarbiausia kad per mazai nebutu- t.y. 500 g bent pirmus menesius.
Atsakyti
Mano pupa pirma men. priaugo kilograma. O siaip priaugam tai po 500 g, tai po600 g. Uztat tystam i ilgi ojojoi! smile.gif Manau, svarbiausia, kad kliackas priauga! biggrin.gif
Atsakyti
mes kas menesi po kila smile.gif
Atsakyti
Svarbiausia, kad vaikutis valgytu (gautu visu reikalingu maisto medziagu) ir butu linksmas , kiek gramu priauga nera juk taip svarbu biggrin.gif
Atsakyti
4mėn. mano vyrukas svėrė 6,9kg ir 63cm ūgis. na paraše viskas matosi kiek priaugom.

aš tai manau jei pati maitini ir pienuko užtenka, dar neatsibodo ir gerai jautiesi - maitink iki 6mėn. spėsi primaitinti, juk pienuku maitinsi kiek? na iki 1,2metų, o kietą maistą - valgys visą likusį gyvenimą thumbup.gif tongue.gif bet aišku kiekvienos mamos pasirinkimas
Atsakyti
QUOTE(nelli @ 2006 09 21, 10:00)
Musu sunelis dabar dvieju menesiu ir sveria 6,9kg, o ugis 63cm. Manau mes irgi prie tu didziuju leliuku  4u.gif Maitinu tik savo pienu.



labas nelli (užtikau tavo pasisakymą, tai ir pati pasirašysiu).
o mes prie mažesnių: mano mažylis lygiai 4mėn. svėrė 6,9kg, ir 63cm ūgio buvo biggrin.gif tongue.gif
dabar mums jau 5,5mėn. ir 5mėn. 64cm ūgis - 7,4kg.
Atsakyti
mums dar nera ne dvieju men o sveriam jau 6.5kg,svoris 61cm..taciau ir gimem dideli 4.060kg doh.gif o matinu misinukais
Atsakyti
Musu lialiui 3men ir kelios dienos o sveria 6.1kg,ugis 58cm mirksiukas.gif
Atsakyti
dvieju su trupuciu buvom 6.5kg ir 61cm, dabar kita savaite eisim i apziura smile.gif
Atsakyti
Mano mazute 1 menesio svere 4,9kg, triju-7200,tuomet jau issigandau blink.gif ,bet kai pasveriau keturiu menesiu,tai apsidziaugiau,ji svere 7700,pirmoji mintis buvo-normalizavosi thumbup.gif
Atsakyti
gabyte gime 3524g,3menesiu svere jau 7200g,o keturiu jau tik 7700,vadinasi viskas stoja isavo vietas thumbup.gif
Atsakyti