Įkraunama...
Įkraunama...

Priaugtas svoris ir ūgis nuo gimimo iki metukų

QUOTE(diana_z @ 2006 09 17, 00:22)
Kol maitinau maziuke pienuku,augo labai gerai. O kai tik pradejau duoti tyreles svoris nustojo dideti. Per menesi priaugo vos 200 gr.Bet issitempe i ugi. Tikiuosi,kad dabar eme dideti svoris. O tai sesele pagalvos,kad badu marinu savo kudiki. Ji kartais toks oziukas buna,kad tyreliu schmoll.gif absoliuciai nenori.Na,jai bus 7men.greitai.

Na manau nera ko jaudintis mano dukryte irgi kai pradejau duoti tirsta maista priaugdavo tik po 100g ir po kokius 2cm vis dar maitinu savo pienu. Daktare sake jeigu neaugtu nei svoris nei ugis tada jau butu blogai , arba kristu svoris. O kad taip mazai priauga vadinasi daugiau ir nereikia ax.gif jau geriau negu labai stambus vaikai smulkesni vaikiukai gali greiciau pradeti vaikscioti ir visa kita 4u.gif
Atsakyti
nemanau kad reikia jaudintis,maniske pradzioj taip pat priaugdavo beveik po kg.,o paskui sumazejo tempai.dabar mums 11men.,o sveriam 8.600,bet atrodo sveikai ir visa kita,viskas normos ribose.nerimaukit mamos,jei neaugtu ir i ugi va tada jau truputeli reiketu sunerimti
Atsakyti
Mums 4 mėnesiukiai ir priaugam po 800-900 g per mėnesį. Maitinu tik MP.
Atsakyti
manau,kad jus labai gerai priaugat,nera ko nerimauti
Atsakyti
mano kiekvieną mėn. priauga virš kilogramo. maitinu tik MP
Atsakyti
Mano berniukas gimė 2830 g., ūgis -48 cm Truputi pergyvenau kad toks nedidukas, bet užtad dabar pasivijom kitus.
1 mėn. - 4500 g, 51 cm
2 mėn.- 5530 g. 53,5 cm

Žiūrėsim kie šį mėn. priaugsim. Maitinu vien MP
Atsakyti
Auginu cempiona tongue.gif labai jau spartuolis mano sunelis: pirma men +1,6kg ir 4cm, antra men +1,5kg ir 7cm!!! Dabar dvieju menesiu - 6,9kg ir 63cm! Maitinu tik savo pienu. As tai dziaugiuosi thumbup.gif , kad vaikas sveikas ir stiprus auga, bet vyras vakar uzmete fraze - "Ukrainoj darzoves irg gerai auga.. " g.gif - suprask, - gal kas negerai?... verysad.gif Siaip ir sugebejimais anot gydytojo kitus lenkiam visu menesiu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(nelli @ 2006 09 20, 20:04)
Auginu cempiona  tongue.gif  labai jau spartuolis mano sunelis: pirma men +1,6kg ir 4cm, antra men +1,5kg ir 7cm!!! Dabar dvieju menesiu - 6,9kg ir 63cm! Maitinu tik savo pienu. As tai dziaugiuosi  thumbup.gif , kad vaikas sveikas ir stiprus auga, bet vyras vakar uzmete fraze - "Ukrainoj darzoves irg gerai auga.. "  g.gif - suprask, - gal kas negerai?...  verysad.gif Siaip ir sugebejimais anot gydytojo kitus lenkiam visu menesiu  blush2.gif

Sveikute zinai mano dukryte 8 menesiu svere 6,9 tik ugis 69cm rolleyes.gif
Tai jau tikrai cempijonukas 4u.gif
Atsakyti
Mano vyrukas dviejų mėnesių svėrė 7,200 kg. Dabar 3 mėn, bet poliklinikoj dar nebuvom, kiek sveria nežinau. Į sauskelnes, kur iki 9 kg dar telpa... o į vežimuką jau greit nebetilps.... 4u.gif
nešioti sunkoka, iki metų tas svoris nebeaugs taip greitai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vasara T: 20 rugsėjo 2006 - 21:54
Mums jau virš 4 mėn, mes dabar sveriam virš 9 kg, o ūgis mūsų 72 cm 4u.gif
Atsakyti
Radau dar viena tema apie svori, tik ten raso Dideliu leliuku mamos! 4u.gif Paskaiciau, ogi visai mes ne patys didziausi tongue.gif Tai jau ir nebepergyvenu thumbup.gif
Atsakyti
Musu sunelis dabar dvieju menesiu ir sveria 6,9kg, o ugis 63cm. Manau mes irgi prie tu didziuju leliuku 4u.gif Maitinu tik savo pienu.
Atsakyti