Įkraunama...
Įkraunama...

Priaugtas svoris ir ūgis nuo gimimo iki metukų

As bijau net pagalvoti, kiek mano mergaite svers, kai jai bus metai, nes per menesi pradejau priaugineti po 1100 g. g.gif
Mes gimem labai mazutes 2790g ir 49 cm. Bet dabar mums 4 men. ir mes sveriam 6600 g ir 60 cm.
Atsakyti
Mūsiškei 2 mėn. 2 sav. Ir sveria tik 5,8 Kg, o ugis 56 verysad.gif coliuke bus unsure.gif
Atsakyti
Na manau mes tikrai dickiai.3men. sveriam 7kg.ugis 66cm.Per men.priaugam po 1400g doh.gif maitinu savo pienuku smile.gif
Atsakyti
mano dukrytė 2mėn ir 1 sav:sveria 6,2kg o ūgis-58cm.
atrodo viskas normaliai,vaikai turi priaugti maždaug po 1 kg kas mėnesį, paskui mažiau priaugs
Atsakyti
Mano meskiukas 2 menesiu ir 2 sav. svere 6,2 kg ir buvo 60 cm ugio. Per menesi priaugom 1,5 kg. Gerai, kad auga, bet bijau, kad jei tokiais tempais bus ir toliau, tai jau nebepakelsiu.Gauna tik mamytes piena tongue.gif.
Atsakyti
Mano mažylis tai po mėnesio svėrė 7kg.ir ūgis59cm.priaugom per mėn.2kg400g. doh.gif o dabar jau greitai eisim svertis kiek dabar bus priaugęs valgo tik mamytės pieną tongue.gif esam tik dviejų mėnesių auga tai jau rūbai vis mažėja sakom su vyru kad bus ALEKNOS mokinys lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Mano mažoji 3 mėn sveria 6 kg, ūgis 64 cm. manau pats tas - nei per stora, nei per maža:)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tinosiukas: 14 rugsėjo 2006 - 18:35
QUOTE(skaja @ 2006 02 09, 14:54)
mes snd. buvom poliklinikoje mus pasvere ir pamatavo taigi ugis 61 -62cm. o svoris 8kg.  blink.gif  noreciau suzinoti koks jusu leliuku svoris  4u.gif
Papildyta:
p.s. mes 2menesiuku ir 2savaiciu

tokia tema jau yra, netingek pries atidarydama foruma paziureti kitus mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurgitele25 @ 2006 09 14, 08:49)
nu mano mergina tai kaip reikalas dabar mums 5 men ir 2 savaites,tai neuzilgo eisim svertis ,net baisoka biggrin.gif 5men svere 7.9 o ugis 68cm.Kazko tik po pora centimetru paauga,pradzioj i ugi per menesi pasitendavo po 4cm....,.



Na mano mažylė lygiai tiek pat svėrė, kai jai buvo 4 mėn blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Sigita23 @ 2006 09 14, 10:32)
As bijau net pagalvoti, kiek mano mergaite svers, kai jai bus metai, nes per menesi pradejau priaugineti po 1100 g.  g.gif
Mes gimem labai mazutes 2790g ir 49 cm. Bet dabar mums 4 men. ir mes sveriam 6600 g ir 60 cm.


Nebijok, iki metų tas svoris susireguliuos. Beje, nuo pusės metų svoris turėtų žymiai mažiau augt. Mano sesės berniukas taip pat buvo rubuilis, bet kai pradėjo šliaužiot, ropot ir vaikščiot, tai dabar toks sukūdęs atrodo 4u.gif
Atsakyti
4u.gif
Mano dukryte gime 3,44 ir 52 cm. Keturiu men. kai buvo tai svere 7kg, o ugis 64 cm. O kosytes paragavom 4 men. ir 9 d. thumbup.gif
Atsakyti
Kol maitinau maziuke pienuku,augo labai gerai. O kai tik pradejau duoti tyreles svoris nustojo dideti. Per menesi priaugo vos 200 gr.Bet issitempe i ugi. Tikiuosi,kad dabar eme dideti svoris. O tai sesele pagalvos,kad badu marinu savo kudiki. Ji kartais toks oziukas buna,kad tyreliu schmoll.gif absoliuciai nenori.Na,jai bus 7men.greitai.
Atsakyti