Įkraunama...
Įkraunama...

Priaugtas svoris ir ūgis nuo gimimo iki metukų

thumbup.gif 4u.gif o mes gimem 2.800kg. 4men. sverem 4.500 ax.gif mazokai bat ka padarysi matinu daznai bet valgo po nedaug rolleyes.gif svarbu kad auga svoris
Atsakyti
Mano dukrytė gimė 3890kg.Šiandien mums 3mėnesiukai ir sveriame 6kg.Šį mėnesi tepriaugom tik 400gr.Nežinau kodel sustojo augti svoris schmoll.gif
Atsakyti
musu svoris
Atsakyti
QUOTE(gyvenimas grazus @ 2006 08 19, 17:22)
Mano dukrytė gimė 3890kg.Šiandien mums 3mėnesiukai ir sveriame 6kg.Šį mėnesi tepriaugom tik 400gr.Nežinau kodel sustojo augti svoris schmoll.gif

manau kad del to kad karsta ir vaikas nenori valgyti mirksiukas.gif
Atsakyti
o mes 7 menesiu sveriam tik 7.200...
Atsakyti
kai paskutini karta buvom polikninikoj buvo 6 men. ir sverem 9 kg,
mums tuoj bus 7 men. tai matyt ir sveriam daugiau biggrin.gif

lora++ tu neklausyk kai sako, kad taviske per daug sveria, ji gi visas dienas guli, nieko daugiau nedaro,pauges, prades daugiau judet,vaiksciot pati pamatysi visi kilogramai sutirps, ir susinormalizuos svoris
va jei vaikutis jau vaiksciodamas turi pe daug svorio, tai reiketu susimastyti, bet kol kas jums dar per anksti apie galvoti

beto, as manau,kad jei lelyte nori valgyti, tai ir reikia duoti, nes vaikui reikia papildomo maisto
maniskis nuo 4 men. reikalavo papildomo maisto, nes ir as misinukais nuo menesio maitinau, negaledavau ramiai pavalgyti, kasnius skaiciuodavo tai ir dabar lekstes ir saukstus atimineja, atrodytu jog nori pasakyti: "duokit man normalaus maisto, atsibodo misinukas biggrin.gif"
Atsakyti
Laba, kazkada ugio ir svorio santykis ir man kele galvos skausma.
dabar mums jau treji metai ir sveriame 13 kg. vaikas sveikas ir judrus, o ir sveikata nesiskundziame.
Mums beaugant svoris musu ir neipatingai augo, nors apetitu niekada nesiskundeme.
Gimeme 3,2 kg. Svorio priaugdavom tik kas antra menesi ir po 0,5 kg. Bet musu pediatre is to tragedijos niekada nedare. Vieneriu metu mes svereme 9 kg.
Taip kad tas svoris labai jau gyncytinas dalykas.
Kaz kur "mazylyje" buvo lentele ugio ir svorio santikis. Visu skaiciuku nepamenu. Atkreipiau demesi tik i trejus metus.
Tai va statistinis trymetis 92-96 cm ir 12-15kg.
Atsakyti
QUOTE(MamaDiana @ 2006 08 25, 09:07)
kai paskutini karta buvom  polikninikoj buvo 6 men. ir sverem 9 kg,
mums tuoj bus 7 men. tai matyt ir sveriam daugiau biggrin.gif

lora++ tu neklausyk kai sako, kad taviske per daug sveria, ji gi visas dienas guli, nieko daugiau nedaro,pauges, prades daugiau judet,vaiksciot pati pamatysi visi kilogramai sutirps, ir susinormalizuos svoris
va jei vaikutis jau vaiksciodamas turi pe daug svorio, tai reiketu susimastyti, bet kol kas jums dar per anksti apie galvoti

beto, as manau,kad jei lelyte nori valgyti, tai ir reikia duoti, nes vaikui reikia papildomo maisto
maniskis nuo 4 men. reikalavo papildomo maisto, nes ir as misinukais nuo menesio maitinau, negaledavau ramiai pavalgyti, kasnius skaiciuodavo tai ir dabar lekstes ir saukstus atimineja, atrodytu jog nori pasakyti: "duokit man normalaus maisto, atsibodo misinukas biggrin.gif"

as ir taip manau, tikiuosi, kad viskas issilakstys drinks_cheers.gif
Papildyta:
QUOTE(janna @ 2006 08 25, 09:20)
Laba, kazkada ugio ir svorio santykis ir man kele galvos skausma.
dabar mums jau treji metai ir sveriame 13 kg. vaikas sveikas ir judrus, o ir sveikata nesiskundziame.
Mums beaugant svoris musu ir neipatingai augo, nors apetitu niekada nesiskundeme.
Gimeme 3,2 kg. Svorio priaugdavom tik kas antra menesi ir po 0,5 kg. Bet musu pediatre is to tragedijos niekada nedare. Vieneriu metu mes svereme 9 kg.
Taip kad tas svoris labai jau gyncytinas dalykas.
Kaz kur "mazylyje" buvo lentele ugio ir svorio santikis. Visu skaiciuku nepamenu. Atkreipiau demesi tik i trejus metus.
Tai va statistinis trymetis 92-96 cm ir 12-15kg.

na pagal paskaiciavimus mes tiek svertume 8-9 men. blush2.gif thumbup.gif
Atsakyti
Sveiki biggrin.gif
Na o mano Rokas gime 3310 g. ir 49 cm.dabar mums 5 mėnesiai ir 12 dienų,taigi mes sveriam 8800 g. ir esam 69 cm.Gydytoja sakė kad didokas svoris,bet saskė kad jokiais būdais nemaryt badu doh.gif tipo paaugs ir išslakstys,lyg pati to nežinočiau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(lora++ @ 2006 08 16, 14:32)
siandien buvau pas daktara, ir jis man pareiskia kad dar negaliu duoti vaikui tyreliu schmoll.gif , nes musu svoris 9kg ir 40gr. o mums yra 4 men. rolleyes.gif
na bet mes gimem ne mazos 4.200kg, tai kai paskaiciuoju kad visrsvoris ti 1 kg, nes sako kad i men po 1 kg priaugti yra normalu.
tad pasidalinkit informacija, kiek jusu vaikuciai svere ar svere 4 men  ax.gif

Kažkur skaičiau, kad iki metų reikia kad vaikas pasunkėtų 3 kartus t.y. gimimo svorį dauginti iš 3. Taip, kad lora++ tavo lelliukui dar yra kur augti ir sunkėti. dar įdomu koks vaikučio ūgis? O kad pradėjus vaikščioti vaikas mažiau priauga tai šventa teisybė. iš patirties žinau. sėkmės visoms.
Atsakyti
na nemanau, kad tie kg ir cm labai jau daug ką reiškia. Pirmajai dukrytei vis trūkdavo tų gramų. O dabar išaugo gražiausia pana. O mažylė gimė 4kg ir 57 cm. Tai trijų mėn svėrėm 7,1 kg, o ūgis - 72cm. Gydytojas stebėjosi, kad tokia ilga...Svarbiausia, kad vaikas guvus ir 'sveikai' atrodo.. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(rugiagėlė @ 2006 08 25, 15:30)
Kažkur skaičiau, kad iki metų reikia kad vaikas pasunkėtų 3 kartus t.y. gimimo svorį dauginti iš 3. Taip, kad lora++ tavo lelliukui dar yra kur augti ir sunkėti. dar įdomu koks vaikučio ūgis? O kad pradėjus vaikščioti vaikas mažiau priauga tai šventa teisybė. iš patirties žinau. sėkmės visoms.

ugis musu, kai gimem 56, dabar 72cm blush2.gif
Atsakyti