Įkraunama...
Įkraunama...

Priaugtas svoris ir ūgis nuo gimimo iki metukų

nu o mes tai 6 menesiu proga sverem 16 poundu ir 10 ouncu smile.gif tai chia speju kazkur paie 8 kg. nelabai ash suprantu:) o ugio net neklauskit, nes inchais irgi nieko nesuprantu:) net neacimenu kiek tu inchu buvo:) zinau, akd sake, kad jinai aukshtesne, negu dauguma vaiku kurie yra 6 menesiu:)
Atsakyti
Mes 10 men.proga issimatavom,tai vyrukas sveria 11 kg.o ugis 80 cm. 4u.gif
Atsakyti
Mes pasisverem budamos 7,5 men. ir esam 11kg. svorio i 75cm. aukscio. O maitinu vis dar savo pienu. Gydytojas liepe neperlenkt lazdos, nes jei ir toliau taip, vaikas tures laikytis dietos blush2.gif ax.gif
Atsakyti
siandien buvau pas daktara, ir jis man pareiskia kad dar negaliu duoti vaikui tyreliu schmoll.gif , nes musu svoris 9kg ir 40gr. o mums yra 4 men. rolleyes.gif
na bet mes gimem ne mazos 4.200kg, tai kai paskaiciuoju kad visrsvoris ti 1 kg, nes sako kad i men po 1 kg priaugti yra normalu.
tad pasidalinkit informacija, kiek jusu vaikuciai svere ar svere 4 men ax.gif
Atsakyti

Mano dukrelė jaunesnė 2 savaitėlėm.Dabar ji sveria 6 700 , o gimė 30090.Jei maitini savo pienuku, tai ir neskubėk su tyrelėm - suspėsit visko paragauti. ax.gif
Atsakyti
lora++ na jūs ir didelės, o mes 10mėn o sveriam taip pat 9kg verysad.gif ech gerai jums
Atsakyti
Mums tyreles leido valgyti tik nuo 6 mėn., 4 mėn. mes svėrėm 7600g
Atsakyti
mano dukrytė 4mėn 4.9kg o dabar sveria tik 7.7kg
košes valgom nuo 5,5mėn smile.gif
Atsakyti
savo pienu nemaitinu, jau nuo 1 men duodu misinukus, ir dukryte neberamiai nakti pradejo miegoti doh.gif , per nakti atsibunda 3 kartus verysad.gif , nors ismiegodavo visa, tai pamaniau kad nedalvago, tai pradejom duoti tyreles, ir ramesne pasidare, ir seip visur raso jai maitini misinukais tai nuo 4 men. reikia damaitinti, na o dakatare man tekst, perdauk sveriat, tai ka dabar daryt neduoti tyreliu, ir man nakti nemiegot. blink.gif
Papildyta:
QUOTE(FaR-OuTeR @ 2006 08 16, 18:27)
lora++ na jūs ir didelės, o mes 10mėn o sveriam taip pat 9kg  verysad.gif  ech gerai jums

cia buvo vienas nutikimas, su vyru vezima stumdom kiekme, ir salia porele vaiksto su leliu, mes ju ir uzklausem kiek ju berniukas svere , sako 9, mes o koks dickis didis.gif , o jie mums sako jo didelis, bet mes tik ziurim kad ji istraukia, ir jis tipu tipu, tada mums buvo sokas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(lora++ @ 2006 08 16, 22:00)

Papildyta:

cia buvo vienas nutikimas, su vyru vezima stumdom kiekme, ir salia porele vaiksto su leliu, mes ju ir uzklausem kiek ju berniukas svere , sako 9, mes o koks dickis  didis.gif , o jie mums sako jo didelis, bet mes tik ziurim kad ji istraukia, ir jis tipu tipu, tada mums buvo sokas doh.gif



Čia geras lotuliukas.gif thumbup.gif

Nu mes 4 mėn. svėrėm tiktai 6.900, bet ir gimėm lengvesnės ax.gif
O su tom košelėm, tai manau tikrai nėra ko skubėti schmoll.gif Nors jeigu savo pienelio jau nėra verysad.gif , tai aišku, kad norisi kuo greičiau pripratinti prie žmonių maisto tongue.gif

Sėkmės 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(FaR-OuTeR @ 2006 08 16, 18:27)
lora++ na jūs ir didelės, o mes 10mėn o sveriam taip pat 9kg  verysad.gif  ech gerai jums

Ko čia dabar taip? Kas čia gero, jei vaikis per daug sveria? Viršsvoris gali likt ir atetity, va tada tikrai nebus nieko gero doh.gif
Atsakyti
Mes dabar sveriam 9.100 ir mums gerai thumbup.gif ,tiesa tevelis toks budamas svere dar maziau lotuliukas.gif
Atsakyti