Įkraunama...
Įkraunama...

Priaugtas svoris ir ūgis nuo gimimo iki metukų

QUOTE(Ievuzhe @ 2006 07 10, 09:41)
Maniskis valgo tik mano pienuka ir auga kaip ant mieliu:) Gime 3910g, o dabar jau 6900g! Mums virs 2 menesiuku biski:)

oho bigsmile.gif mes gimem 3,9kg, o 3men-sveriam 5.6kg tik
Atsakyti
si menesi priaugome vel 400g.valgome tyrelias o svoris po truputi auga. bigsmile.gif
Atsakyti
o mes priaugam ooo kiek kas mėnesį,nuo 1,200 g.iki 1,500 g. o į ūgį nuo 4,5 cm iki 5 cm. ir taip kas mėnesį.Gimėm 3310 g. ir 49 cm. dar mums 4 mėn. ir 2 sav. mūsų ūgis 68 cm. ir 8,100 g. thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Mes per menesi priaugam ivairiai, per 1 1000 gr., per antra ir trecia po 800 gr., po ketvirto dar 700 pridejom:) Mazoji valgo tik mano pienuka:) wub.gif
Atsakyti
mano mažiukas irgi valgo tik MP, bet pirmą mėnesį priaugo 1,6kg, antrą 1,4kg doh.gif
tikiuos, kad sekantį pristabdys rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurgitukas1 @ 2006 07 28, 12:03)
Mes per menesi priaugam ivairiai, per 1 1000 gr., per antra ir trecia po 800 gr., po ketvirto dar  700 pridejom:) Mazoji valgo tik mano pienuka:) wub.gif
panašiai kaip mes...
pirmą mėnesį priaugom 1300, antrą jau tik 800, valgo tik mano pienuką...
daktaras mane prigasdino, kad 800 gr yra mažai ir atseit aįtartina jam, kad natrą mėnesį priaugo mažiau nei pirmą, pasak jo antrą mėn turi priaugt daugiau...nors aš girdėjau visai atvirkščiai...

tai kaip čia yra g.gif
Atsakyti
na turbut ir as galiu ilisti i sia tema, nes mano panelyte 5 men svere 7.900 kg ir 64 cm. jau neuzkalnu sesi menesiai ir jauciu kad ji vel gerokai pasistumejo su savo kilogramais blink.gif
Atsakyti
Mantukas prieš kelias savaites svėrė 8,5 kg. smile.gif
Atsakyti
Kiek prisimenu,mano gigantas 3-ju men. svere 8,5kg.Panasiai nuo puses metu pradejo priaugineti po 200g.,11men.svere labai normaliai 11,1kg,tik va labai aukstas 80,5cm.Daug kas sake,kad vaikuciai kurie sparciai auga pirma pusmeti,antrame sustoja,kad mazesnieji prisivytu cool.gif .
Atsakyti
mano dukrytei 5 men,ir ji sveria 8,100g.ugis 68cm. bigsmile.gif ,o mazai valgo tad tikriausiai jau dabar pradeda kudintis lotuliukas.gif sako jei svoris auga vadinasi viskas grai. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(skaja @ 2006 02 09, 13:54)
mes snd. buvom poliklinikoje mus pasvere ir pamatavo taigi ugis 61 -62cm. o svoris 8kg.  blink.gif  noreciau suzinoti koks jusu leliuku svoris  4u.gif
Papildyta:
p.s. mes 2menesiuku ir 2savaiciu



Nu aš ytariu, kad ne iš lengųjų Jūsų leliukas mirksiukas.gif
Mes 2 mėn. svėrėm palyginus tiktai 5500 kg ir ūgis buvo tiktai 58 cm

Va vakar svėrėmės 7 mėn proga, tai tik dabar pasivijom Jūsų svorį - 8330g 68 cm


Bet vistiek čia kiekvienam savo, Vieni iš karto "pavaro" ant svorio po to sustojo, kitiems atvirkščiai, o dar kiti viską palaipsniui daro mirksiukas.gif
Atsakyti
mano saldainiukas,pirma men. priaugo 2,2kg,antra 1,5kg,vienu zodziu savo ismatavimais lipo is normu.Gydytoja mane nuramino:sake,kad ugio ir svorio santykis pas ji normalus.Dabar sulaukus pirmo tortadienio vaikinas normalus uz normalesni 11,1kg,ir 80,5cm.,na gal kiek aukstokas 4u.gif .
Atsakyti