Įkraunama...
Įkraunama...

Priaugtas svoris ir ūgis nuo gimimo iki metukų

Labas Mano sunukas 4 men svere 9kg ir 69cm, bet mes gimem 5kg.Valgom tik mano pienuka.
Kas del judrumo-nenulaikomas.Viskas jam idomu visur sukiojasi visko nori, nuo nugarytes vartosi ant pilvuko, bando sedet...
Seip mano mama mene ramina, kad didesni vaikai yra sveikesni ir atsparesni visom ligom, nes jie turi resursu is saves.
As pati ir mano broliai buvo burbuliukai kol leliukai o kai jau paaugom ir veliau, tai uzskurde visi(kudi, lasinuku nerasta)Tai cia labai skirdingai...
Atsakyti
mano dukrytei 9 mėn sveriam 7,4kg ir esam 72cm ax.gif
Atsakyti
Paskaičiau čia ir supratau, kad mano panelytė turbūt bus manekenė bigsmile.gif Nes dviejų mėn svėrė tik 4,800kg o ūgis 57 cm .Nors essen.gif tikrai daug
Atsakyti
siandien buvom pas daktare ir mano vaikutis au sveria 7.400kg ir ugis 62cm nors jam tik 2 men:)sake per dag nes per men 2kg uzaugo bet jis valgo gerai tai nzn kaip ji "sukudint"
Atsakyti
Na nesijaudink, manoji mazoji 1men ir 5 dienu svere 5500g, o ugis nuo 51 soktelejo iki 59. Dabar praejo 15 dienu, tai jauciu kad irgi nemazai priaugo . Viskas velaiu susinormalizuos. Mat teveliai nemazi, tai irgi gali lemti. 4u.gif
Atsakyti
Nu iš tikrųjų kaip ir daugoka blink.gif , nes tipo vidutiniškai pirmus 2-3 mėn. turi priaugti po 1 kg tongue.gif Bet tai ką daryti? g.gif Nejaugi vaiką badu marinti doh.gif .Man atrodo, kad nieko čia blogo. Kitą mėnesį priaugs mažiau ir viskas susilygins.
Atsakyti
Kažkokiu dietu ar kitu priemoniu galima imtis tik nuo metu amžiaus.
Nepergyvenkit mamytes,juk svarbiausia,kad leliukas valgo ir auga sveikas thumbup.gif
Atsakyti
nemanau, kad kas nors blogo...viskas susitvarkys..patikėk, bus taip kad iš viso per mėnesį nepriaugs 4u.gif
Atsakyti
Bent jau man daktarė sakė, jei mažylis maitinamas mamos pienuku ir daug priauga, tai viskas normalu, bet jei būtų maitinamas mišiniais ir tiek daug priaugtų, tada skaitytusi, kad permaitinamas. Mano pirmus du mėnesius daugiau priaugo, o va kitus du jau po mažiau, nors valgo ir valgo mano pienuką. Duodu kiek tik jis nori smile.gif
Atsakyti
Maitinu pati. Priaugom bevei 1 kg.
Atsakyti
Mano tai parše viskas yra ir jis viską pasako biggrin.gif Pirmą mėnesį priaugom mažai į ūgį, tai nerimavau, bet dabar tai auga normaliai thumbup.gif
Atsakyti
Mes per pirmas dvi savaites priaugom nuo 3360 iki 4100 biggrin.gif Esam labai laimingi tikimės ir toliau tokiais tempais augti thumbup.gif
Atsakyti