Įkraunama...
Įkraunama...

Priaugtas svoris ir ūgis nuo gimimo iki metukų

o mums dar tik trys menesiukai, o mes jau sveriame 7,1 kg ir esame 63 cm ugio - gydytoja sake, kad turbut as ji grietinele, o ne savo pienu maitinu.... unsure.gif
Atsakyti
la.Mano Rokučiui dar 3 mėnesiai,vakar vuvom pas daktarę,taigi mes gimėm nedidučiai 49 cm. ir 3310 g. per
1 mėnesį priaugom 4,5 cm. ir 1 kg.
2 mėnesį priaugom 5 cm. ir 1,5 kg.
3 mėnesį psiaugom 4,5 cm. ir 1,4 kg.

PS.jau maniau bus žemukas kaip aš ax.gif
Beja gimėm 2 savaitėm anksčiau
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eeelita: 09 birželio 2006 - 08:21
Mes gimeme 4510g svorio ir 54 cm ugio.
Per pirma menesiuka priaugome 1090g ir 3.5 cm
Per antra- 800 g ir 4.5 cm
Per trecia- 700 g ir 1.5 cm
Atsakyti
Mano panelė gimė 3182g.Pirmą mėnesį priaugo iki 4200g.O antrą mėn priaugom tik600g.Ir svėrė 4800 g.Bet gydytoja sakė,kad tiek užtenka ir aš nesuku galvos tongue.gif
Atsakyti
Mano berniukas gimė 3460g ir 55cm. Dabar jis sveria 8200g ir 74cm n nors jam jau 9mėn man neramu, kad taip lėtai auga, bet gydytoja sakė, kad tai normalus ūgio ir svoriio santykis. Bet per du paskutinius mėnesius jis priaugo vos 450g. Mums "pakišo koją" ligos: 4mėn susirom vėjaraupiais, o po to viskas ir prasidėjo... Tai sloga, tai bronchitas ir t.t. ir taip beveik keturis mėnesius.
Atsakyti
kadangi mums dar mažai laiko (be kelių dienų 2mėn.) ir antrą kartą nebuvom pas gydytoją, bet:
gimė 50cm 3500g.
išrašė iš ligoninės: 3300g.
o 1mėn: 55cm 4500g.
jaučiu kad priaugo ir paaugo normaliai. žiūrėsim kiek, nes jau sunku nulaikyt ilgiau ant vienos rankos blink.gif
Atsakyti
mano dukriukė gimė 3450 g., iš ligoninės- 3300 g. ūgis buvo 51 cm. Maitinu pati. Per pirmą mėn. priaugo iki 4600 g.[1300 g.], o antrą- iki 5700 g. [1100 g.] Ūgio abu mėn. po 4 cm. Didžkė, bet juk papo iš vaiko neatimsi, alkano nelaikysi rolleyes.gif
Atsakyti
Mano berniukas gimė 3460g ir 55cm. Dabar jis sveria 8200g ir 74cm n nors jam jau 9mėn man neramu, kad taip lėtai auga, bet gydytoja sakė, kad tai normalus ūgio ir svoriio santykis. Bet per du paskutinius mėnesius jis priaugo vos 450g. Mums "pakišo koją" ligos: 4mėn susirom vėjaraupiais, o po to viskas ir prasidėjo... Tai sloga, tai bronchitas ir t.t. ir taip beveik keturis mėnesius.


Manau,labai pergyvent nereikėtų.Mes irgi esam panašaus amžiaus,gime 3550g.53cm. Dabar sveria 8800g., ugis 75cm.Gydytoja sakė,kad tai visai normalu.Mes per 9 men. visai nesirgom,kolkas dar pati maitinu,o dydžiu nepasižymim.Taip kad nepergyvenkim,ateis laikas ir užaugsim. thumbup.gif Svarbiausia ne ugis,o smugis. drinks_cheers.gif
Atsakyti
Kiekvienas vaikas individualus todėl ir skirtingai svorio priauga. O dar nelygu ką pati mamytė valgo verysad.gif Jeigu pradeda iš karto svorį mesti, tai ir vaikas "seka " jos pėdomis ax.gif
Šiaip per pirmus 3 mėn turi ~ 1 kg kas mėnesį priaugti mirksiukas.gif o vėliau jau po mažiau.
O jeigu dar ir gydytoja sako, kad viskas normos ribose, tai kam užsikrauti papildomais rūpesčiais ir nereikalingu galvos skausmu doh.gif
Atsakyti
Mes pirmus tris mėnesius po kilogramą kažkur priaugdavom,na o dabar įvairiai,vieną mėnesį 800g. kitą 500g. dabar jam beveik 7 mėnesiai jis yra 72 cm ūgio ir sveria 9 kg.
Atsakyti
nedarykit problemo del 600g..
Maniskis po 6 savaiciu tebesveria apie 3 kg.(panasiai kiek ir gime)..
va cia tai verkti noris.. nezinom ka daryt.. pienelio turim, bet tiek ji tiek misinelius smarkiai atpylineja verysad.gif
Atsakyti
Mes per pirmą mėn priaugom 1200 g ir 4 cm, tai gydytoja labai pagyrė thumbup.gif . Nors mergytė irgi nemažai atpylinėjo, tai nemaniau, kad tiek priaugsim g.gif , bet matyt jai užteko ir to, ko neišpildavo thumbup.gif
Atsakyti