Įkraunama...
Įkraunama...

Priaugtas svoris ir ūgis nuo gimimo iki metukų

Mano dukrytė 5 mėn. svėrė 8200 g, ūgis 64,5 cm. Atrodė, kad labai daug sveria, bet kai pamačiau, kad kiti 2-3 mėn. tiek sveria rolleyes.gif Mes jau irgi bandom sėdėti nes labai nusibodo gulėti ir visai neblogai sekasi.
Atsakyti
Dukrytė gimė 3570 g ir 52 cm. Iki šiol maitinu pati, papildomai valgom tik obuolį.
1 mėn. 5170g (+1600g),
2 mėn. 6150g (+980g),
3 mėn. nesisvėrėm
4 mėn. 7600g (+1450g),
5 mėn. 8200g (+600g) ir 64,5 cm. thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ausand: 17 gegužės 2006 - 16:52
Dūkryte priaugo 200g dabar sveria 8.200kg o sūnelis 400g dabar sveria 10.300kg jau tris mėnesiai išeilės taip priaugam po kelis šimtelius gr. tongue.gif
Atsakyti
Mes gimem 4510g, per 3 dieneles ligonineje numeteme 600g, nes kaip paskui paaiskejo neuzteko maziui pienelio. Nors jis nei verke, nei zirze g.gif Pavalgydavo ir miegodavo... Kadangi pienuko ir dabar neuztenka, tai primaitiname misinuku... O per menesiuka mazdaug po 1kg priaugame wub.gif
Atsakyti
mes priaugom 1kg, bet ir tik 1cm. zodziu i ploti, o jus i ilgi
Atsakyti
Mums dabar siek tiek virs 5men ir sveria 9.2kg ugis 67cm as vis galvoju kad per daug sveria ir gyd vis sakydavo duokit vandeniuko, bet as laikausi iki 6men tik mamos pienuka.
Po truputi pradeda sedeti, visai neblogai sekasi.
Atsakyti
Mano dukrytė irgi storulytė, sveriam apie 12 kg., ūgis 75 cm. Pakelti tikrai yra kas rolleyes.gif .Na, bet aš tai nelabai pergyvenu, galvoju išaugs, pradės lakstyti ir nukris tas nereikalingas svoris. Juk vaikui nepradėsi valgyt nebeduoti g.gif
Atsakyti
Mano maziukas gime labai mazas, 3 savaitem anksciau. Jis svere 2860 g. Is ligonines isvaziavom - 2650 g. Labai pergyvenom, o dar ir pienuko greit neatsirado, bet tikejomes, kad viskas bus gerai... Visa menesi galvojom, kiek jis priaugo... Nuvaziavus pas gydytoja, mus pasverus, paaiskejo, kad sveriame 4390 g. Tai priaugome 1740 g. Is ligonine grizome labai laimingi bigsmile.gif
Atsakyti
Mano lelyte gime 3280 gr, pirma men priaugo 1 kg, antra- 600 gr, trecia-500gr.
Atsakyti
Pas mus taip pat dabar 200g per 1.5 mėn priaugam bet tai normalu vaikas kuo daugiau juda tai ir mažiau priauga
Atsakyti
QUOTE(ingere @ 2006 05 20, 14:57)
Mano dukrytė irgi storulytė, sveriam apie 12 kg., ūgis 75 cm. Pakelti tikrai yra kas rolleyes.gif .Na, bet aš tai nelabai pergyvenu, galvoju išaugs, pradės lakstyti ir nukris tas nereikalingas svoris. Juk vaikui nepradėsi valgyt nebeduoti g.gif

Mes irgi storuliuke turim wub.gif Gime 3886 gr. wub.gif 50 cm.
Dabar jau tuoj 6 men. ir sveria tai oh oh oh doh.gif Vos pakeliu kai aprengta ir dar nesynej cool.gif Kiek tiksliai sveria nezinau, tuoj eisim svertis - tai zinosiu tiksliai. Bet manau, kad apie 8 kg. ax.gif
Atsakyti
Mano špokiukui 5 mėn. Ūgis 67cm, svoris -8kg. 4u.gif
Atsakyti