Įkraunama...
Įkraunama...

Priaugtas svoris ir ūgis nuo gimimo iki metukų

QUOTE(Tomike @ 2006 05 12, 15:59)
Mums 1 mėnuo, tad kai buvome poliklinikoje ir kai pasvėrė pasirodo priaugom tik 600 gramų, o ūgio 3 cm.Mažylė gimė normalaus svorio 3408 g, o ūgis 48 cm.Mamytės gal jums taip pasitaikė?Beje maitint pati neturiu galimybės, tad matimu Aptamil1 pieno mišiniu... blink.gif Padėkit kas galit!!!


mes su tuo pačiu mišiniu per pirmą mėnesį priaugom 700g ir 1 cm... tikrai nereikia pergyvent.
Atsakyti
Mano sūnus gimė 3,400 g, namo vykome su 3,200g ir 51 cm.
1 mėn 2 sav vyrukas sveria 5,400g ir yra 59 cm.
Ot kad paaugo!!! thumbup.gif
Valgo mamytės pienuką.
Atsakyti
QUOTE(Tomike @ 2006 05 12, 15:59)
Mums 1 mėnuo, tad kai buvome poliklinikoje ir kai pasvėrė pasirodo priaugom tik 600 gramų, o ūgio 3 cm.Mažylė gimė normalaus svorio 3408 g, o ūgis 48 cm.Mamytės gal jums taip pasitaikė?Beje maitint pati neturiu galimybės, tad matimu Aptamil1 pieno mišiniu... blink.gif Padėkit kas galit!!!


Tomike,nepergyvenk.Galvojau,kad tik mano dukrytė per pirmą menesiuką mažai priaugo - 600g. As manau, kiek vaikas nori,tiek ir valgys. smile.gif
Gal mūsų dukrytės bus manekenės... biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
mano dukrytė gime 2980g,kai važiavom namo svoriukas buvo 2670g,po mėnesio svėrė 4kg 4u.gif
Atsakyti
kas tiesa tai tiesa,kad storuliukai viska daro veliau. tongue.gif mano sunui jau virs 9men,o jis net pats atsisesti negali,bet sedet tai sedi,o apie vaiksciojima tai dar pasvajot.8men jis svere 10.030kg,ugis 74cm.tai dabar masaziukus daro mum,gal kiek nukris tas svoris ir raumenys bus elastingesni biggrin.gif
Atsakyti
mano sunelis gime 3.730.tai iki 7 menesiu priaugdavom po 1kg ir daugiau.maitinu misineliais.o dabar tik 300g.ir daktare sako kad pagal ugi (74cm) svoris yra idealus.nors vaikas ir nevaiksto ir nerapoja,svoris taip nebeauga.ziuresiu kaip toliau bus mirksiukas.gif
Atsakyti
O mes vidutiniskai priaugame po 500 g, tik paskutini menesi kazko tai mazokai 200 g, bet gydytoja nieko nesake, tai ir neimu i galva. Nes mergaite yra labai judri. Svorio ir ugio skale pas mane liniuoteje pazymeta.
Atsakyti
QUOTE(Tomike @ 2006 05 12, 13:59)
Mums 1 mėnuo, tad kai buvome poliklinikoje ir kai pasvėrė pasirodo priaugom tik 600 gramų, o ūgio 3 cm.Mažylė gimė normalaus svorio 3408 g, o ūgis 48 cm.Mamytės gal jums taip pasitaikė?Beje maitint pati neturiu galimybės, tad matimu Aptamil1 pieno mišiniu... blink.gif Padėkit kas galit!!!



Mes gimem 4440 g. Israsant sverem 4090 g. ir per 1 menesi priaugom ~500 g. Valge MP. Tad dabar valgom misinuka Semper. ok.gif
Atsakyti
kiek pamenu per pirmaji menesi maniskis priaugo kilograma.gal mergyte mazai valgo?o gal mamyte labai smulkute?jei ir kita men taip bus,gal reiketu kita misinuka duoti
Atsakyti
mes pirmus du mėnesius priaugom po kilograma, po to po 600-700g. tongue.gif

kadangi teko gulėti ligoninėje, tai ten jau išsiklausinėjau nemažai. medikai sakė, kad per pirmuosius 2 mėnesius vaikas turi priaugti 1,200-1,500 kg. manau dar nevertėtų jaudintis mirksiukas.gif
Atsakyti
mano burbuliukas sveria dabar 12.8kg ir yra 77cm ugio. bigsmile.gif
05.13 pradejo vaikciot jau pati savarankiskai (11men ir 21d.) pati sakyciau kad gan velokai.bet kur per toki svori pajudesi. doh.gif
jei aktyvus vaikuciai tai greitai viska islakstys. thumbup.gif
Atsakyti
Mano leliukui dabar yra 6 men ir sveria 9 kg, o ugis 72 cm daktare sake, kad einam pagal lenteles virsu ir kad nera jau taip blogai netgi gerai, nes yra tvirtas sveikas vyrukas bigsmile.gif
Atsakyti