Įkraunama...
Įkraunama...

Priaugtas svoris ir ūgis nuo gimimo iki metukų

skaitydama jusu duomenis ir juokiausi ir stebejausi kad kai kuriu vaikai keliu menesiui rjau sveria po 6-7 kg dziugu man uz jus thumbup.gif o vat mano mazule jau 7 su puse menesiu ir sveria 7900 o ugis tik 70 cm.taciau as dziaugiuosi kad ji neturi antsvorio nes pati anksti pradejo sedet o ir atsistojo pati pirma karta budama 6men ir 1 sav rolleyes.gif siaubas kazkoks jau ir tepu tepu nori daryti. doh.gif bet as labai patenkinta blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(ramux @ 2006 05 04, 23:15)
Aš esu sunerimusi dėl dukrytės svorio.Bent jau gydytoja priverčia nerimauti. g.gif  Gimėm visai nemažos 55cm ir 3670g. Per pirmą mėnesį paūgėjom 4 cm,o svorio tepriaugom tik 600g.Maitinu savo pienuku, tad gydytoja liepė dar primaitinti misinėliu,nes esam mažokai priaugę.Liepė ateiti po 2 savaičių dar kartą pasisverti.Su vyru dukrytę maitinom per prievartą misineliais,kad tik daugiau priaugtų. Štai praėjo 2 savaitės,mes vėl sveriamės.Priaugom 300g.Ar yra kam nors taip,kad valgo daug ir dažnai,bet priauga mažai? Aš nevilty... unsure.gif


As manau,kad nereikia skubeti su misinuku.Dukryte tikrai nemazai priaugo.Pirma menesi mes priaugom vos 400g,bet gydytoja nesiule misinuko,tiesiog maitinau toliau is abieju krutu ir po menesio jau priaugom 1kg ir 200g.Ir dabar per menesi priaugam mazdaug po 1kg thumbup.gif

Atsakyti
Mums 1 mėnuo, tad kai buvome poliklinikoje ir kai pasvėrė pasirodo priaugom tik 600 gramų, o ūgio 3 cm.Mažylė gimė normalaus svorio 3408 g, o ūgis 48 cm.Mamytės gal jums taip pasitaikė?Beje maitint pati neturiu galimybės, tad matimu Aptamil1 pieno mišiniu... blink.gif Padėkit kas galit!!!
Atsakyti
QUOTE(Tomike @ 2006 05 12, 14:59)
Mums 1 mėnuo, tad kai buvome poliklinikoje ir kai pasvėrė pasirodo priaugom tik 600 gramų, o ūgio 3 cm.Mažylė gimė normalaus svorio 3408 g, o ūgis 48 cm.Mamytės gal jums taip pasitaikė?Beje maitint pati neturiu galimybės, tad matimu Aptamil1 pieno mišiniu... blink.gif Padėkit kas galit!!!


Manau, kad jaigu gydytoja ne pasake jog mazai priaugot, tai ir viskas normalu. Mes pvz 1 men. buvom tik apie 3500 kg (aisku mazuciai gimem) bet taigi ne kiekvienas vaikas turi priaugti pirma men po kilograma ar daugiau 4u.gif
Atsakyti
blink.gif OHO. Lukuciui dabar puse metuku ir jis yra 66 cm ir 7900gr.
Atsakyti
Sveika, manau pergyventi labai nereiketu ax.gif
Mano maziukas gime 3.350 kg, is ligonines israse svere 3.040 kg ir per pirma menesi priaugom tik gimimo svori t.y. 3.350 kg. Tai isvis nedaug tik 300g. unsure.gif
Paskui viskas susinormalizavo ir pradejom priaugineti po daugiau ax.gif
Dazaniausiai buna pirmas menesis leliuikui sunkiausias, o kadangi maitini misinukais, tai tikrai svoris susinormalizuos bigsmile.gif
Atsakyti
nemanau kad yra del ko pergiventi, 600 g cia visai normaliai
Atsakyti
Bet vistiktai keista kad tiek mažai priaugote valgydami mišinuką. Jei maitintum pati galima būtų įtarti, kad trūksta pienuko, bet dabar mišinuko tai lelius valgo kiek nori... Na svarbiausia, kad mažulio neberia nuo mišinuko jis sotus ir patenkintas. Gal jo natūra tokia - joks maistas neina per daug į kūną biggrin.gif
Atsakyti
Maniskis tai buvo priauges 1500g. As ji maitinau irgi APTAMIL1. gydytoja sake, kad reikia susimastyti tada, kai 2.gif priauga maziau nei 500g.
Tai neprgyvenk, kita menesiuka priaugs daugiau mirksiukas.gif
Atsakyti
mano suneliui tuoj 8men ir sveria 11.4kg , o ugis 77cm wub.gif

gime 3.6kg ir 50.8cm ugio, po to numete beveik kilograma, bet veliau kai pradejo augti svoris doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mazhulia: 13 gegužės 2006 - 04:59
Tai va , kad tie nestoruliukai, dazniausiai ir pradeda greiciau vaikscioti, sedeti mirksiukas.gif Mums 5men. dabar, tai bandom sedeti rolleyes.gif , nors gydytoja neleido schmoll.gif Sake sedeti galima, tik nuo 6men. g.gif
Atsakyti
QUOTE(leputė @ 2006 05 12, 21:37)
Bet vistiktai keista kad tiek mažai priaugote valgydami mišinuką. Jei maitintum pati galima būtų įtarti, kad trūksta pienuko, bet dabar mišinuko tai lelius valgo kiek nori... Na svarbiausia, kad mažulio neberia nuo mišinuko jis sotus ir patenkintas. Gal jo natūra tokia - joks maistas neina per daug į kūną biggrin.gif

Na man irgi truputį keista, kad su mišinukais tik tiek priaugo. Gal to svorio ir pakanka. Gal organizmas nelabai gerai įsisavina maistą. Visko būna. Jei gydytoja sakė, kad priaugo pakankamai, tai tikriausiai taip ir yra. Gal kitą mėnesį daugiau pavyks priaugti rolleyes.gif smile.gif
Atsakyti