Įkraunama...
Įkraunama...

Priaugtas svoris ir ūgis nuo gimimo iki metukų

sūnelis gimė 3,900kg, o ūgis 54cm. dabar jau 8mėn.mums tai sveriam 9kg, o ūgis 75cm ax.gif
Atsakyti
mums 9 men.o sveriam apie 12kg. blush2.gif bet as auksta mamka na ir tetis ne is plonuju,bet mazylis ne storas,tik pakelt sunku,taip kad nesijaudinkit,viskas normalu. biggrin.gif
Atsakyti
MANIŠKIUI 10 mėn ir jis sveria 13,5kg o ugis 80 cm doh.gif mūsų vaikiukai tvirti ir stiprūs, retkarčiais sakau, kad Heraklis auga ax.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes bigsmile.gif
mano mažylė gimė 3.160 kg, o ūgis 52cm. Kai buvo 2.5 mėnesio svėrėme 5.600 kg, o ūgis buvo 57cm. Nu manau maniškė iš tų mažųjų g.gif
Atsakyti
[FONT=Impact][COLOR=darkviolet]
Sveikos bigsmile.gif
Mano sūnelis dviejų mėnesių buvo 60 cm ūgio ir svėrė 6,3kg. Dabar jam jau 4,5 mėn ir yra 68cm ūgio o sveria 8,3 kg
Nesijaudinkit, pirma mažyliams greičiau auga svoris, o po to ūgis. Taigi normalu, kad kad jie pirmais mėn būna dručkiai thumbup.gif 2.gif
Atsakyti
mano mažius kai gimė svėrė 3,670kg,o ūgis 51cm.Dabar svėremės 4mėn.tai storuliukas mano svere 7,900kg,o ūgis 66cm. kojos trumpos tokios ir putlios.
biggrin.gif thumbup.gif


user posted image

thumbup.gif
Atsakyti
5 men.musu svoris buvo 8,5kg,o ugis 70cm.Stambus vyrukas,uz tai ir vartytis tik neseniai pradejom...sunku per lasiakus lotuliukas.gif
Atsakyti
Pirma men priaugom 1.4 kg, ugio 2 cm.
Atsakyti
QUOTE(katiliukas @ 2005 12 27, 20:18)
O mes per paskutinį mėnesį priaugom tik 250g.  verysad.gif . Gavom velnių. Liepė gyd. duoti košės, bet man atrodo kad ankstoka, o be to pienenio viso neišvalgo.  Mum jau 3,5 mėn. Čia pasiskaičiau, kad lialiai ir metukų būdami sveria 8-9 kg.  g.gif . tai gal nerimauti labai neverta, ką?

Ačiū Dievui, nusiraminau. mes pirmą mėnesį priaugom 1kg/3 cm, antrą 700/5cm gr., trečią vėl 700/2cm. Gydytoja aiskina, kad mazai, atsiet pieno trūksta, o tas pienas paspaudus trykšta srovele, nors vaikiukas ir nebevalgo. Tai kaip čia suprasti. Liepė ateit po dveijų savaičių vėl svertis, jei bus mažai priaugusi irgi siūlys košes pradėt-nu, nenoriu aš jų, juk pienelis mamos taip gerai. O mano mama išvis juokiasi-sako kai mane augino, niekas jokių grafikų nežiūrėjo ir užaugau sveika. tikrai, dabar dėl kiekvieno menkniekio nervinies, o pienui tai tas visai nepadeda schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(astaxa @ 2006 04 20, 08:12)
Pirma men priaugom 1.4 kg, ugio 2 cm.


Mes irgi per pirma men priaugom 1,5 kg, per antra - 600 gr, o dabar, ziuriu, jau vel per savaite 300 gr pridejom bigsmile.gif
Atsakyti
mums jau siandien 3 men. priaugom 500g. liepe primaitint ,tai taip ir padarysiu ir nesuksiu sau smegenu rolleyes.gif
Atsakyti
mes pirma menesi priaugom 1800kg o dabar esam 4men ir sveriam7600 kg tai isviso nuo gimimo priaugom lygiai 4kg thumbup.gif
Atsakyti