Įkraunama...
Įkraunama...

Priaugtas svoris ir ūgis nuo gimimo iki metukų

Svekos mamytes, mano mazius irgi prie dickiu, 2 men ir svere 7.180gr. Daug valgo daug miega ir sparciai auga. Gime jis 4 kg, maitinu tik savo pienuku, daktarai gire musu svori tad as stengiuosi nesijaudint, nors nesioti man ji tikrai nelengva o be ranku neapseinam, jis mano rankinukas rolleyes.gif
Atsakyti
mes taip pat prisidedam prie didžiųjų... tongue.gif gimėm 3730 g, dviejų mėnesių svėrė 5700 g, o dabar beveik 6 mėnesiai ir vakar svėrėmės, sveria 8600 g... biggrin.gif
Atsakyti
mes tai buvom prie didžiųjų pirmus mėnesius - gimė 4 kg, o dviejų mėnesių buvo 6300 g, 4mėn - 7700g smile.gif 5,5 mėn svėrė 8150g.
jei svoris auga maitinant tik MP, manyčiau, tikrai nėra blogai - be to, juk negali uždraust mažiui valgyt schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jurrrga: 17 kovo 2006 - 10:03
Sveikutės 4u.gif mano dukrytė sveria 8.100 kg ūgis 71cm o sūnelis 10.200 kg ūgis 72.5 cm mūms 8.5 mėnesio bigsmile.gif tongue.gif
Atsakyti
Mes dideli, dabar ligoninėj nebuvom, kadangi siautė gripas, bet 4,5 mėn. svėrėm 9,200, o ūgis būvo 68 cm. lotuliukas.gif
Atsakyti
Jo jūs tikrai didučiai. Mano sūneliui 11-as mėnuo, sveria kazkur 10,5 kg
Atsakyti
Manoji mažylė gimė 2750gr, o dabar būdama 11mėn sveria 7,6kg, ūgis 76cm. Pagal lenteles trūksta mums 500gr. Gydytojai sako geriau mažiau, nei per daug... smile.gif Sakom - būsim manekenės.
Atsakyti
sūnelis gimė3,900kg o ūgis 54cm, dabar jam 8mėn. sveria 9kg. o ūgis 75cm.gydytoja sakė, kad viskas gerai su svoriu ir su ūgiu, gal truputi ilgšius, bet tai nėra blogai rolleyes.gif
Atsakyti
tai ka jau kalbeti mums blink.gif gydytoja pamaciusi 2,5men, dukryte pareiske, kad storule, net nepasverus paklause kiek suvalgo per karta, bet kiek kartu valgo nepasidomejo g.gif
per 2men. priaugom 2kg, gime 3kg. negi cia daug? g.gif pasakiau, kad valgo kiek nori, nevirkdysiu juk as vaiko. "ne, kiek duosi, tiek suvalgys". tipo ji geriau vaika pazista, karta per menesi matydama schmoll.gif
Papildyta:
tai ka jau kalbeti mums blink.gif gydytoja pamaciusi 2,5men, dukryte pareiske, kad storule, net nepasverus paklause kiek suvalgo per karta, bet kiek kartu valgo nepasidomejo g.gif
per 2men. priaugom 2kg, gime 3kg. negi cia daug? g.gif pasakiau, kad valgo kiek nori, nevirkdysiu juk as vaiko. "ne, kiek duosi, tiek suvalgys". tipo ji geriau vaika pazista, karta per menesi matydama schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Oksis @ 2006 03 17, 20:03)
Mes dideli, dabar ligoninėj nebuvom, kadangi siautė gripas, bet 4,5 mėn. svėrėm 9,200, o ūgis būvo 68 cm. lotuliukas.gif

OOO. As galvojau, kad mes dideli, triju menesiu sverdami 7 kg! Bet nesijaudinu, nes ir ugis ir svoris proporcingi, atitinka 95 procentile. Tiesiog didelis leliukas bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dovanele @ 2006 03 30, 20:05)
OOO. As galvojau, kad mes dideli, triju menesiu sverdami 7 kg! Bet nesijaudinu, nes ir ugis ir svoris proporcingi, atitinka 95 procentile. Tiesiog didelis leliukas bigsmile.gif

Manau nera ko jaudintis, jus dideli ir gimete. Maniskis gime nesverdamas nei 4kg, o veliau savo svoriu ir ugiu pranoko dauguma. lotuliukas.gif
Atsakyti
Mūsų coliukė būdama 9 mėn tesvėrė 7.8 kg, ūgis - 71 cm. Dabar jai baigiasi 11 mėn, bet jaučiu, kad daug nepriaugom. Tiesa, gyd sakė, kad viskas normaliai, tiek svoris, tiek ūgis.
Atsakyti