Įkraunama...
Įkraunama...

Priaugtas svoris ir ūgis nuo gimimo iki metukų

QUOTE(skaja @ 2006 02 09, 13:54)
mes snd. buvom poliklinikoje mus pasvere ir pamatavo taigi ugis 61 -62cm. o svoris 8kg.  blink.gif  noreciau suzinoti koks jusu leliuku svoris  4u.gif
Papildyta:
p.s. mes 2menesiuku ir 2savaiciu


Labas. tikrai nieko tokio išaugs nes mano sūnelis taip pat augdavo svoris daktėrė tik pasijuokdavo kad apetitu nesiskundžia juk nelaikysi vaiko badu.sūnus sveria 10kg o dukrytė 8kg mūms dabar 8mėn tongue.gif thumbup.gif
Atsakyti
Dabar 8 mėn. sveriame 10 kg.
Atsakyti
Labas vakarėlis, mes irgi esame storuliukės-gražuoliukės. wub.gif wub.gif
mūsų svorį matote mūsų paraše wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif
rankas ir nugarą skauda kai pasitampasi per dieną, valgome tik mano pienelį, nors jau po truputį pradedame ir tyreles. bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo uogele: 27 vasario 2006 - 23:30
o mes gimem 4kg.o dabar esam 10,5 kg mums 9,5 men. 4u.gif
Atsakyti
Maniskis 3 men. svere 7500 gr. ugis 65 cm. daug..bet as nesijaudinu:) Vienintele blogybe, tai kad sunku nesioti, man labai stuburas kauda g.gif
Atsakyti
3 menesiu sverem 5900, ugis 61cm
Atsakyti
7 men. sverem 8.900kg. ugis 70 cm. Gimem 3.300kg smile.gif
Atsakyti
Mano vaikiui jau 10 men. Sveriam 11 kg.
8kg 2 men vaikiukui daugoka, bet tik todel kad sunku tampyti mirksiukas.gif Kadangi maniski reikedavo diena nakti supti iki kokiu 6.5 men. tai bandau isivaizduoti, koks vaikiuko svoris bus kai bus 5-6 men blink.gif ir kaip ji butu sunku nesioti.
Nesupyk. Visi vaikiukai skirtingi, svarbu, kad sveikas mirksiukas.gif
Atsakyti
o mes, 7mėn. sverem 12,7kg ir buvom 77 ūgio. Sunku ir mamai (vienas gerumas, svoris koks buvo prieš gimdymą) ir vaikui, visada alkani lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(juratike13 @ 2006 02 25, 18:56)
Mums 5men.ir 2sav.sveriam 10kg..o gime sunus 3650g.Augam,bet nejau as ji "ant dietos sodint " turiu?


užkliuvo ši temikė už akių smile.gif kadangi mano pirmasis vaikinukas kūdikystėj svėrė gana daug, o ir dbar auginu 10 mėn. sūnelį, taigi šie rūpestėliai ir džiaugsmai man artimi 4u.gif Taigi pirmagimis 1 metukų svėrė 13kg. Ūgis virš 80cm. Atrodo, kad ne tiek ir daug, bet rubuilis buvo biggrin.gif Vaikščioti pradėjo 1metų 2savaičių... ir po kurio laiko (2 ar 3mėn.) kojytės pradėjo krypti,t.y. jau buvo matomai iškrypusios - darytis X formos unsure.gif vargom iki 4-5 metų, pirkom padukus į batus, stebėjom, kad neklūpotų ant grindų atmetęs kojas į šalis, o jis tą mėgo, taigi reikėjo visą laik žiūrėti ir perspėjinėti doh.gif , mokiausi pati masažuoti kojytes...
Žinoma, juk tik retai kam gali pasitaikyti tokia problemytė, sūnelio kauliukai gal buvo minkštesni ir pradėjo krypti, bet tam įtakos turėjo didesnis svoris.
Lygtai A. Vingras yra kažkur rašęs "nepergyvenkite, jei jūsų kūdikio svoris mažas, ir nesidžiaukite, jei jis didelis" 4u.gif
Parašiau iš savo patirties. Žinoma, jei kūdikis valgus, tai "ant dietos"tikrai nepasodinsim biggrin.gif Tiesiog, kai pradedam duoti ką nors pakramtyti, tai geriau bent duoti ne barankytę ar džiūvėsį, o kviečių traputį.
4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo liepinuke: 10 kovo 2006 - 19:58
Na mes irgi prisidedam prie storuliuku- mums 8 men, o sveriam 9,2kg, o ugis 71cm. Gimem 3,646kg smile.gif
Atsakyti
Labukas,
mes gimem 3,970 kg.Siandien buvom svertis tai sveriam 5 kg,ugis 57 cm,o mums jau 1,5 men.
Atsakyti