Įkraunama...
Įkraunama...

Priaugtas svoris ir ūgis nuo gimimo iki metukų

Sveikutes. 4u.gif
Mes gimem 2,9kg 58cm
1men. 4kg 58cm
2men. 6,6kg 59cm
3men. 7,2kg 62cm
4men. 8,5kg 65cm
Gydytoja sako, kad didelis vaikas, bet kai pamate vyra, tai tik pridejo, visa i teti. lotuliukas.gif
O rankeles mano kencia. tongue.gif
Atsakyti
Mano vaikiukas irgi iš didesnių.Apetitu nesiskundžia,valgo kiek nori,per prievarta nekišam.Atrodo sveikai ir tuo džiaugiuos,ne koks paliegelis.Gimė jis 3930g 53 cm ūgio,po mėn svėrem apie 5100g svorio,o ūgis 60cm buvo,po 2 mėnesiukų siekėm 6300 g,63cm.Dabar mums eina 11 mėnuo.Svėrėmes 9 mėn,tai svėrėm 11,4,o ūgis 78 cm.Dabar dar ūgtelėję esam. biggrin.gif
Sūnus labai į vyrą panašus,o jis augalotas toks,tai aš nepanikuoju,nes kol kas augam proporcingai. lotuliukas.gif Panešiot yra ką,bet tai duoda savo pliusų- rankos stiprios pasidarė,muskulai išryškėjo thumbup.gif
Paaugs pasidarys kaip dviratukai,tai kol dar apetitu nesiskundžia ir pilvūzas išpūstas,džiaukimės ir nedarykim problemų. 4u.gif wub.gif biggrin.gif
Atsakyti
Man net palengvejo perskaicius sia tema smile.gif Mano dukryte kiekviena menesi priauga ne maziau kilogramo, o auga tokiais suoliais:
gime - 3610 kg, ugis - 53 cm;
1 men. - 4500 kg, ugis - 55 cm;
2 men. - 5650 kg, ugis - 63 cm.
Atsakyti
4u.gif Musu svoris toks
Atsakyti
Ir aš šiek tiek nerimavau, kai maniškis per antrą savo gyvenimo mėnesį priaugo 1,400. doh.gif Dabar sveria 5,800. Bet paskaičiau, kad yra dar didesnių, tai dabar atrodo, kad maniškis ne toks jau ir didelis. ok.gif
Atsakyti
Sveriam 7.500 blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(skaja @ 2006 02 09, 14:54)
mes snd. buvom poliklinikoje mus pasvere ir pamatavo taigi ugis 61 -62cm. o svoris 8kg.  blink.gif  noreciau suzinoti koks jusu leliuku svoris  4u.gif
Papildyta:
p.s. mes 2menesiuku ir 2savaiciu


Manau, kad tavo leliukas dar visai normaliai sveria. mirksiukas.gif Maniskis gime 4,5 kg ir kas menesi stabiliai po 2 kg priaugdavo. Man net siules letai gijo, nes kas diena toki svoriuka nesiojau. doh.gif Na, o dabar mums 8 men ir sveriam 14,5 kg. Nelengva. Stuburo isvarza isigijau, bet negaliu skustis - kai pamatau jo melynas akytes - nieko nebeskauda ir niekas nesunku, kad tik jis kuo daugiau man sypsotusi. biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Grytute: 25 vasario 2006 - 16:05
Mums 5men.ir 2sav.sveriam 10kg..o gime sunus 3650g.Augam,bet nejau as ji "ant dietos sodint " turiu?
Atsakyti
QUOTE(juratike13 @ 2006 02 25, 16:56)
Mums 5men.ir 2sav.sveriam 10kg..o gime sunus 3650g.Augam,bet nejau as ji "ant dietos sodint " turiu?


Kaip tokį mažiuką priverst dietos laikytis? smile.gif tikrai neįmanomą, kai paaugės bus kokių metų tada, bet dabar tai dar per anksti. Nors svoris pripažinsiu nerealus aš maniau, kad maniškė daug sveria, bet dabar nusiraminau, nes matau, kad yra ir tokiu kas daugiau sveria bigsmile.gif
Atsakyti
Mums 3 men sveriam 7000kg.Daktaras sako normalu nes vaikas mazai juda, o kai prades šliauž tai ir svers mažiau , per men priagom 1500kg, o po to sake bus tik 600+-
Atsakyti
Mes tai coliukai palyginus gimem 2830g.Dabar 6-iu menesiu jau 8,5 kg, ugis 72-73 cm.Kiekvienam tas svoris labai individualiai auga.priklauso ir nuoto kokie teveliai yra.Jei teveliai coliukai, tai lai nenori, kad vaikas "dramblys" butu smile.gif ir atvirksciai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kaunietuke @ 2006 02 09, 15:36)
musu mergina 2 menesiu svere 5kg.o dabar jau 6menesiukai ir sveriam 7.650g


mano pupa irgi 2 menesiu svere 5kg, o dabar budama 6 menesiu sveria 7.600g
Net neitiketina kad sitaip vienodai lotuliukas.gif
Atsakyti