Įkraunama...
Įkraunama...

Priaugtas svoris ir ūgis nuo gimimo iki metukų

QUOTE(Catty @ 2006 02 09, 15:06)
Mano dukrytė taip pat daug sveria vos benulaikau ant ranku, jos ūgis 77cm,ir sveria 12kg. jai 11mėn. Vakar buvom pas savo daktarės bet jinai tik pajuokavo jog aš labai gerai valgyti duodu, nežinau man atrodo jog jai antsvoris, kaip jūs manot?

mano berniukui irgi 11men,sveria apie 14kg,ugis 82-84cm,bet mes ne kiek nesijaudinam.tevelis didelis,tai ir vaikas ne mazas.jeigu auga sveikas ir stiprus,as tikrai nematau prasmes jaudintis lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(skaja @ 2006 02 09, 16:58)
as savo bandute  smile.gif  maitinu savo pienu gal turi ytakos tai jog labai daug chalvos suvalgau ir piene buna daug cukraus  g.gif  net nebezinau ka galvoti

Chalva tau į kūną eina biggrin.gif O vaikučiui mamos pienas neribojamas. Pradės bėgioti, kaip mat numes visą antsvorį. Mums irgi prognozavo, kad dėl antsvorio vėliau atsisės, vėliau ropos ir pradės vaikščioti. Bet nė velnio, viskas normoj smile.gif vaikšto pupa nuo 11 mėnesių pati( tik be batuku aišku). greitai ir su batukais išmoks 4u.gif
Atsakyti
Mes irgi prie sunkiųjų - trijų mėnesių svėrė 7200g, ūgis 65 cm, o gimėm 3800g. Ir dabar su kiekviena diena, jaučia mano rankelės, kad sunkėja.
Atsakyti
QUOTE(skaja @ 2006 02 09, 14:58)
as savo bandute  smile.gif  maitinu savo pienu gal turi ytakos tai jog labai daug chalvos suvalgau ir piene buna daug cukraus  g.gif  net nebezinau ka galvoti

aš savo mažių iki 5 mėn vien savo pieneliu maitinau. 2,5 mėn svėrė 5800g, o ūgis 59cm, dabar mumi 7,5 mėn - sveria 8600g, ūgis 68cm
Gudauskiene teisingai parašė, kad kai pradės sėdėti, ropoti, vaikščioti nebeliks nereikalingo svorio mirksiukas.gif
Atsakyti
Pas mus tai buvo pradzioj problemyte su svoriu. Gime 3,350 ir per menesi priaugo tik numesta svori ligoninej ir dar koki +100g blink.gif
2 menesi buvo geriau 58 cm - 4,6kg ax.gif
4men isvis svoris soko 63 cm - 6,6kg rolleyes.gif
stabiliai taip po 1kg per menesi. ax.gif
ziuresim kas bus toliau ax.gif

O tau Skaja stiprybes good.gif
Ir paziurek i tai is gerosios puses mirksiukas.gif Tu isivaizduoji kokius raumenis uzsiauginsi toki svori per diena kilnodama assa.gif
po kiek laiko ir medali uzsitarnau galesi first.gif
Atsakyti
QUOTE(vaivora @ 2006 02 10, 01:18)
Pas mus tai buvo pradzioj problemyte su svoriu. Gime 3,350 ir per menesi priaugo tik numesta svori ligoninej ir dar koki +100g  blink.gif
2 menesi buvo geriau 58 cm - 4,6kg  ax.gif
4men isvis svoris soko 63 cm - 6,6kg  rolleyes.gif
stabiliai taip po 1kg per menesi.  ax.gif
ziuresim kas bus toliau  ax.gif

O tau Skaja stiprybes  good.gif
Ir paziurek i tai is gerosios puses  mirksiukas.gif Tu isivaizduoji kokius raumenis uzsiauginsi toki svori per diena kilnodama  assa.gif
po kiek laiko ir medali uzsitarnau galesi first.gif


vakar mano maziukas visa vakara verke tai snd. ranku raumenis skauda biggrin.gif
Atsakyti
Sveikutės,

skaja , tikrai nesijaudink, viskas susitvarkys mirksiukas.gif . Dėl ramumo galiu aprašyt mūsų augimo tempus biggrin.gif Iki 6 mėnesių maitinau tik savo pienuku, jokių vandenėlių ar arbatėlių rolleyes.gif .

1mėn. 5800gr. 56cm.
2mėn. 7600gr. 60cm.
3mėn. 9000gr. 64cm.
4mėn. 10000gr. 67cm.
5mėn. 11400 gr. 71cm.
6 mėn. 12000gr. 71cm.

Paskutinį kartą svėrėmės 1.3m. ir svėrėm tik 13000gr., ūgis 80cm. mirksiukas.gif .
Taigi, lelius, kai pradeda daugiau krutėt, viskas susitvarko rolleyes.gif . Beje, maniškis 11mėn. pats jau vaikščiojo thumbup.gif .


Atsakyti
Labukas 4u.gif .Mano mažė 11mėn.sveria 8.700,o ūgis 71cm. ax.gif .Paskaičiau apie jūsų vaikiukus ir galvoju g.gif ,kad ji gal ištikro smulkoka,nors kai pastoviai matai tai atrodo,kad nieko g.gif . Mudu su vyru tikrai nepasižymim ūgiu ax.gif ,tai nesitikiu kad ir ji bus aukšta.Daktariukė sakė,kad trūksta tik 1cm. o svoris normos ribose rolleyes.gif .Na bet dėl jos svorio tai tik man lengviau tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(byne @ 2006 02 10, 11:21)
Sveikutės,

skaja , tikrai nesijaudink, viskas susitvarkys  mirksiukas.gif . Dėl ramumo galiu aprašyt mūsų augimo tempus  biggrin.gif Iki 6 mėnesių maitinau tik savo pienuku, jokių vandenėlių ar arbatėlių  rolleyes.gif .

1mėn. 5800gr. 56cm.
2mėn. 7600gr. 60cm.
3mėn. 9000gr. 64cm.
4mėn. 10000gr. 67cm.
5mėn. 11400 gr. 71cm.
6 mėn. 12000gr. 71cm.

Paskutinį kartą svėrėmės 1.3m. ir svėrėm tik 13000gr., ūgis 80cm. mirksiukas.gif .
Taigi, lelius, kai pradeda daugiau krutėt, viskas susitvarko  rolleyes.gif . Beje, maniškis 11mėn. pats jau vaikščiojo  thumbup.gif .

aciu BYNE nuraminai o tai galvojau kad tik mes vieni cia tokie didukai rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Stigma @ 2006 02 09, 17:41)
mano berniukui irgi 11men,sveria apie 14kg,ugis 82-84cm,bet mes ne kiek nesijaudinam.tevelis didelis,tai ir vaikas ne mazas.jeigu auga sveikas ir stiprus,as tikrai nematau prasmes jaudintis lotuliukas.gif


Mano 3 menesiu sunelis sveria 7700, budamas 65 cm ugio. Lyginant su kitu pazistamu vaikuciais ir man buvo kiles noras jaudintis g.gif , kad didokas. Taciau gydytoja atkreipe mano demesi i sunaus teveli (toks prie stambiuju butu) ir nusiraminau. Kaip reikalai su tavo genais? Be to , pirmus 2 menesius vos ne po 1.5 kg priauginedaves, sunelis si menesi tik 900 g priaugo. Manau ir Tavajam taip bus mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(skaja @ 2006 02 10, 11:48)
aciu BYNE nuraminai o tai galvojau kad tik mes vieni cia tokie didukai  rolleyes.gif

Nėr už ką rolleyes.gif .
Mes su tėčiu, tai nesam stambūs schmoll.gif , o lelius - uch thumbup.gif .

Žinai, gydytoja man pasakė, jei maitintum mišinukais, tai gautum gerokai velnių unsure.gif , kad toks lelius, bet kadangi nuo tavo pieno, tai nieko tokio tongue.gif .
Atsakyti
QUOTE(byne @ 2006 02 10, 13:40)
Nėr už ką  rolleyes.gif .
Mes su tėčiu, tai nesam stambūs schmoll.gif , o lelius - uch  thumbup.gif .

Žinai, gydytoja man pasakė, jei maitintum mišinukais, tai gautum gerokai velnių unsure.gif , kad toks lelius, bet kadangi nuo tavo pieno, tai nieko tokio  tongue.gif .

nu ir as nesu stambi tik tetukas pilviuka nediduka uzsiaugino biggrin.gif
Atsakyti