Įkraunama...
Įkraunama...

Priaugtas svoris ir ūgis nuo gimimo iki metukų

mes tai kaip matot, augam neblogai, mes irgi labai stipriai atpylinėjam, valgom tik MP.... antradienį vėl eisim svertis, tai įdomu, kaip ten bus g.gif ,
Atsakyti
beje, jei lieps daryti kam nors skrandžio ar galvos echoskopiją centro poliklinikoj, pas gydytoją Mickų, tai neišsigąskit, jis 90proc. perdės, patyriau pati, po apsilankymo pas jį, daug ašarų praliejau...
Atsakyti
O maniškė tai stabiliai jau aštuonis mėnesius priauga po 500 gr. bigsmile.gif
Atsakyti
mes snd. buvom poliklinikoje mus pasvere ir pamatavo taigi ugis 61 -62cm. o svoris 8kg. blink.gif noreciau suzinoti koks jusu leliuku svoris 4u.gif
Papildyta:
p.s. mes 2menesiuku ir 2savaiciu
Atsakyti
QUOTE(skaja @ 2006 02 09, 14:54)
mes snd. buvom poliklinikoje mus pasvere ir pamatavo taigi ugis 61 -62cm. o svoris 8kg.  blink.gif  noreciau suzinoti koks jusu leliuku svoris  4u.gif
Papildyta:
p.s. mes 2menesiuku ir 2savaiciu

Labas smile.gif
mano zuikė irgi neblogai priauginėjo svorio, nors valgė tik mano pieną. Dviejų mėnesių buvo 57cm ir 6,9kg. Sekantį mėnesį jau 66cm ir 7,7kg. Taigi ne iš lengvųjų biggrin.gif
Labai nesijaudink, išaugs. Dabar maniškei kitą savaitę metukai ir ji jau trečią mėnesį iš eilės tesveria 11- 11,5kg. Auga tik į ūgį. Taigi ir tau susitvarkys tongue.gif
Atsakyti
Mano maziaus 2.5men.svoris 6.200,o ugis 63cm.Valgome tik mamos pienuka thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Gudauskiene @ 2006 02 09, 11:32)
Labas smile.gif
mano zuikė irgi neblogai priauginėjo svorio, nors valgė tik mano pieną. Dviejų mėnesių buvo 57cm ir 6,9kg. Sekantį mėnesį jau 66cm ir 7,7kg. Taigi ne iš lengvųjų biggrin.gif
Labai nesijaudink, išaugs. Dabar maniškei kitą savaitę metukai ir ji jau trečią mėnesį iš eilės tesveria 11- 11,5kg. Auga tik į ūgį. Taigi ir tau susitvarkys tongue.gif



Mano dukrytė taip pat daug sveria vos benulaikau ant ranku, jos ūgis 77cm,ir sveria 12kg. jai 11mėn. Vakar buvom pas savo daktarės bet jinai tik pajuokavo jog aš labai gerai valgyti duodu, nežinau man atrodo jog jai antsvoris, kaip jūs manot?
Atsakyti
QUOTE(Catty @ 2006 02 09, 14:06)
Mano dukrytė taip pat daug sveria vos benulaikau ant ranku, jos ūgis 77cm,ir sveria 12kg. jai 11mėn. Vakar buvom pas savo daktarės bet jinai tik pajuokavo jog aš labai gerai valgyti duodu, nežinau man atrodo jog jai antsvoris, kaip jūs manot?


mano vaikas metukų laiko svėrė 10,300, ūgis 78, tai taviškė, matyt iš tų didesnių vaikučių, bet kol kas, manau tikrai neverta jaudintis 4u.gif
Atsakyti
as savo bandute smile.gif maitinu savo pienu gal turi ytakos tai jog labai daug chalvos suvalgau ir piene buna daug cukraus g.gif net nebezinau ka galvoti
Atsakyti
musu mergina 2 menesiu svere 5kg.o dabar jau 6menesiukai ir sveriam 7.650g
Atsakyti
Skaja, tikriausia tavo vaikiukas iš didesnių. O kiek jis priaugo nuo gimimo? Gal jis gimė didesnis?
Atsakyti
nu lyg ir ne jis gime 3,58kg g.gif
Atsakyti