Įkraunama...
Įkraunama...

Priaugtas svoris ir ūgis nuo gimimo iki metukų

mes tai priaugame vidutiniskai po 700g. Kas priauga per menesi po 1,5-2,0kg, tai manyciau dviguba norma. Nors siaip tai svarbu, kad musu leliai sveiki butu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Anistėja @ 2006 01 12, 20:15)
mes tai priaugame vidutiniskai po 700g. Kas priauga per menesi po 1,5-2,0kg, tai manyciau dviguba norma. Nors siaip tai svarbu, kad musu leliai sveiki butu  smile.gif

Dviguba ar nedviguba, bet musu pediatre sake, kad kitiems maziukams ir nuo vandenuko svoris auga! Pirmasis sunus ir stambus iki metu buvo, dabar 7,5 metai - vaiksciojantis sakalys! biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(bitė_MAJA @ 2006 01 13, 12:28)
Šiaip esu girdėjusi, kad pirmus 2-3 mėn. yra normalu priaugti 800 - 1000 g., o kitus - po mažiau  rolleyes.gif

Tu teisi, nes veliau vaikiukai judresni darosi, Buna, kad pradejus vaikscioti svoris netgi nukrenta.
Atsakyti
Mes paskutinius tris mėnesius priaugam po 400g.. Dabar jau esam 6,5mėn ir sveriam 7,500kg. Gimė 3kg.
Atsakyti
nuo 6 men priaugdavom po 500gr o nuo metu po 200gr kazkur dabar 2metai 5 men sveriam 12 kg ugis 92cm
Atsakyti
Niu mūsų pasiekimai taip pat nustebino biggrin.gif per pirmą mėnesiuką zuikis priago bevek 2 kg ir 6 cm. ax.gif Dabar jau ne už kalnų antras vizitas pas daktarę, tai žiūrėsim kas dabar bus bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaida0110 @ 2006 01 19, 14:20)
Niu mūsų pasiekimai taip pat nustebino  biggrin.gif per pirmą mėnesiuką zuikis priago bevek 2 kg ir 6 cm.  ax.gif  Dabar jau ne už kalnų antras vizitas pas daktarę, tai žiūrėsim kas dabar bus  bigsmile.gif

Oho, tai jūs jau lėtinkit tempus smile.gif Mes pirmą mėnesį priaugom 1400g, o poto vis mažiau.Taip ir turi būti.
Va kaip mes augom:
1 mėn.3600/53
2 mėn.5000/55
3 mėn.6060/57
5 mėn6700/60
6 mėn.7000/62
7 mėn.8450/68
8 mėn.9000/73
Atsakyti
Sūnelis gimė 3300 g ir 52 cm, iš ligoninės išrašant svėrė 3100 g. Mažylis valgė gerai, tik kaip man atrodė dažnai atpylinėjo, maniau priaugs nedaug.Kai 1 mėn nuėjom pasitikrinti, svėrė net 4700 g ir paaugo 5 cm (57 cm) thumbup.gif Antrą mėnesį priaugom kiek mažiau, svoris buvo 5900 g, ūgis 61 cm.Kažkas teisingai rašė, per pirmus du mėnesius vidutiniškai priaugama po 700-800 g, vėliau po mažiau.Ir aišku yra skirtumas tarp mamos pienuką valgančių ir mišinukus, juk iš buteliuko gerti lengviau, be to mišinukai sotesni. Maniškis laimingas sau lapnoja mano pienuką ir buteliuko nei į burną (jei tenka kur išeit, tėvelis nutrauktą pienuką girdo šaukšteliu) bigsmile.gif Dabar laukiam trečio vizito.
Atsakyti
mano vaikinukas labai nustebino savo augimo tempais.Gime nedidukas - 3 kg, per pirmus du menesius po 1,5 kg priaugo, trecia ir ketvirta po 900 gr smile.gif nors valgo tik mano pienuka....
Atsakyti
Mano 2.gif priaugdavo po 600g, o šį mėnesį tik 300g.Dabar jai 6 mėn ir sveria 7200g,ūgis 68,5cm.Daktarė liepė atlikti tyrimus, nes labai atpylinėja.Sako, kad nuo to svoris blogai auga verysad.gif
Atsakyti
Mano mazius tai tikrai rekorda suskele per pirma men. - priaugo net du kilus!! clap_1.gif
o paskiau po 600 - 700 gr. per men. Budamas 4 men. jau svere 7,300 kg
Bet siaip tas svorio prieaugis labai individualus dalykas. Siaip sako, kad per men. reikia ne maziau 500 gr. bet reikia ir i kitus dalykus atsizvelgt, jeigu ir maziau priauga (tevu svoris kudikystej ir t.t.) ir jei priauga maziau tai nrbutinai truksta maisto. Sako, kad reikia ziuret ar normaliai slapinasi, ar slapimas nera labai toks geltonas ir t.t. O siaip kuo veliau tuo maziau gali priaugti ir nieko ci baisaus.
Atsakyti
O siaip as manau, kad del atpylinejimo neturetu svorio maziai priaugt. Maniskis irgi atpylineja, kartais net labai gausiai, kartais maziau. manau susitvarkys. Siaip gi buna kad iki 8 men atpylineja...
aisku, jeigu yra kokiu negeru itarimu, tai yrimai nepamaisys
Atsakyti