Įkraunama...
Įkraunama...

Priaugtas svoris ir ūgis nuo gimimo iki metukų

Vidutiniškai po puskilį, bet kai pakeli tai vis sunkesnis ir sunkesnis biggrin.gif
Atsakyti
pirmus 3 men priaugo per mazai, bet uztai paskui norejo prisivyti, tai po 1.5 kg, o dabar vidutiniskai viena kilograma per men, bet tikiuosi kad per situos 2 paskutinius men , kol nesisverem, daug nebus priauges, nes ropineja daug.
Atsakyti
Mano antras vaikas gime 3.460 kg., aisku pirmomis dienomis kokius 200 gr. numete svorio, ir kas menesi po kg. priauga, pirmaji menesi priaugo daugiausiai o dabar vis maziau. 4 men. svere 7.900 kg. ugis 67 cm.
O pirmasis vaikas priaugdavo mazai, trecia men.kai priaugo 500 gr.gyd paklause ar netruksta pieno tai is tu nervu vakare visai pienas nebego, gerai kad turejau uzsisaldziusi tai vakare is svirksto pamaitinau, o po to vis daviau kruti ir pienas vel bego. Dar manau viena is priezasciu kad mazai priaugo ta, kad soske duodavau prisiciulpia ir kruties imti nenori.
Atsakyti
QUOTE(koalyte @ 2006 01 09, 16:54)
pirmus 3 men priaugo per mazai, bet uztai paskui norejo prisivyti, tai po 1.5 kg, o dabar vidutiniskai viena kilograma per men, bet tikiuosi kad per situos 2 paskutinius men , kol nesisverem, daug nebus priauges, nes ropineja daug.

maniškis priaugda po 1200 g ir aš galvojau, kad labai daug, net išsigandusi buvau, bet dabar jau nusiraminau.
Atsakyti
Maniškis priauga per mėnesį 1,5 kg -2 kg, dabar jam 7 mėn, o sveria 12 kg
Atsakyti
visų naujagimių mamyčių aktualiausia tema- bent jau man taip buvo doh.gif vos ne osterija ar vaikas privalgo blush2.gif
pirmą mėnesį priaugom 1200, o dabar po 800 g.
Atsakyti
pirma menesi priaugom apie 1 kg, antra 1150, trecia 900 gr. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgutiene @ 2006 01 10, 05:38)
Maniškis priauga per mėnesį 1,5 kg -2 kg, dabar jam 7 mėn, o sveria 12 kg

Musu mazyliu priaugimo svoris panasus! smile.gif O, kaip paciai nesiojant, rankos nepaskausta? mirksiukas.gif
Atsakyti
Mano tai irgi labai greitai auga, daktare vis sako, kad perdaug. Gime 3790g ir 56cm ugio, vieno menesio buvo 4900g ir 60cm, o dvieju menesiu ir triju savaiciu svere 7300g ir ugis buvo 67cm. Ugis tai nuo pat gimimo 1cm virs normos
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Minėja: 12 sausio 2006 - 20:52
Gimė 52cm ir 3264g. Per pirmą mėn pasiekėm 4000g ir 53cm. Tai priaugom apie 800g,. Užtat per antrą mėn atsigriebėm - prisidėjom 1200g thumbup.gif
Atsakyti
turbūt manekenę ar krepšininkę auginat thumbup.gif
viskas matos mūsų paraše biggrin.gif biggrin.gif
o šiaip pasivaikščiok po bendraamžius ar kaimynus
tos kurios augina leliukus, beveik visos rašosi savo pasiekimus lotuliukas.gif lotuliukas.gif
mano krikštasūnis irgi panašiai augo ir budamas 2,5 m pradėjo nešiot rūbus skirtus 4 metų vaikam
Atsakyti
pima menesi priaugo 1,300kg,ir 6cm, antra men - 800g, ir 5,5 cm, o trecia men tik 400g, ir 1cm g.gif
Atsakyti