Įkraunama...
Įkraunama...

Priaugtas svoris ir ūgis nuo gimimo iki metukų

Katiliuk, o maitini pati ar mišinuku? Aišku, tie pora šimtų gramų yra nedaug, bet kartais vaikiai taip auga. Mano didysis būdamas metų svėrė tik 9 kg., o mažius 4 mėn. jau sveria 8 kg. Taigi, vaikas vaikui nelygus. Aišku, košytes galit pabandyt. Tik reikia po truputį ir atsargiai įvedinėti. Mano dičkis iki metų beveik tik MP buvo gyvas: įsialergino, rodos, nuo visko bėrė. Ir beveik nieko kito ir nevalgė...
Jeigu gydytoja siūlo, gal jau ir metas būtų pabandyti. Sėkmės jums. 4u.gif Juk pagrindinis rodiklis - leliaus savijauta, o ne jo storumas.
Atsakyti
QUOTE(obuoliux @ 2005 12 28, 00:07)
Katiliuk, o maitini pati ar mišinuku? Aišku, tie pora šimtų gramų yra nedaug, bet kartais vaikiai taip auga. Mano didysis būdamas metų svėrė tik 9 kg., o mažius 4 mėn. jau sveria 8 kg. Taigi, vaikas vaikui nelygus. Aišku, košytes galit pabandyt. Tik reikia po truputį ir atsargiai įvedinėti. Mano dičkis iki metų beveik tik MP buvo gyvas: įsialergino, rodos, nuo visko bėrė. Ir beveik nieko kito ir nevalgė...
Jeigu gydytoja siūlo, gal jau ir metas būtų pabandyti. Sėkmės jums.  4u.gif  Juk pagrindinis rodiklis  - leliaus savijauta, o ne jo storumas.

Ačiū obuoliux už palinkėjimus rolleyes.gif . Mes valgom pienelį. Labai jau tos košės man nesinori duoti schmoll.gif . Gal dar kaip nors išsiversim be jos...
Atsakyti
sveikos, 4u.gif
mes taip pat nuo gimimo po nedaug priaugame. ziurekite parase ax.gif
kai suejo trys menesiai priaugome 500g, gydytoja sake kad normalu, bet jei kita men taip pat bus, reiks galvoti apie primaitinima. smile.gif

Atsakyti
QUOTE(Natyte @ 2005 12 28, 12:41)
sveikos,  4u.gif
mes taip pat nuo gimimo po nedaug priaugame. ziurekite parase  ax.gif
kai suejo trys menesiai priaugome 500g, gydytoja sake kad normalu, bet jei kita men taip pat bus, reiks galvoti apie primaitinima. smile.gif

Žinai mes gimėm panašiai kaip ir jūs- 5,584kg, ūgis toks pat. Ir dabar esam lygiai kaip ir jūs- 5,700kg. ir 61cm. drinks_cheers.gif thumbup.gif
Atsakyti
O mes tai pirmus 3 men. priauginejom po 1 kg, paskui 800, 500 gramu, o nuo 6 - to men - tik po 200 gramu. Paskutini menesi is viso nieko nepriaugom, nors koses sveiciam i abu zandus...
Atsakyti
per pirma menesi priaugo 1kg, per antra irgi mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Natyte @ 2005 12 28, 12:41)
sveikos,  4u.gif
mes taip pat nuo gimimo po nedaug priaugame. ziurekite parase  ax.gif
kai suejo trys menesiai priaugome 500g, gydytoja sake kad normalu, bet jei kita men taip pat bus, reiks galvoti apie primaitinima. smile.gif


Mes tai esam is tu kur nuo gimimo priaugdavom mazai svorio. Gavom siuntima, net i klinikas del to, kad jau svoris eina zemiau apatines ribos. O klinikose diagnoze buvo tokia: tikriausiai genetiskai paveldimas kudumas.
o kas liecia valgyma, tai valgom, net ausys linksta, bet viskas i pampersa, o ne i svori.
Atsakyti
mes gimem 2870g ir 48cm. is ligonines isvaziavom sverdamos tik2600g blink.gif . pirma men. uzaugom iki3250 ir 50cm(+~600g). antra men. priaugom iki 4kg ir53cm(+750g). na o trecia men. tik 300g ir 55cm verysad.gif . tai ir galvojau ,kad svarstykles pieno riebuma rodo g.gif . bet doctor.gif liepe kraujo tyrimuka padaryt- rezultate -mazylei mazakraujyste. Geriam daba hemofera ir folio rugsti, ir po men. priaugom vel 700g. ir keturiu men esam 5kg 56.5cm. Aisku ,jog esam coliukes, bet nezyzekles , o tikros linksmuoles lotuliukas.gif ir valgom tik mamytes pienuka, vystomes kuo puikiausiai tongue.gif biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes,
as pirma menesi irgi labai nerimavau, kad mano angelelis priaugo mazai svorio, bet kai daktare pasvere pasirodo, kad net 1kd thumbup.gif dabar laukiam kito vizito smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ievast @ 2005 12 30, 13:27)
Sveikos mamytes,
as pirma menesi irgi labai nerimavau, kad mano angelelis priaugo mazai svorio, bet kai daktare pasvere pasirodo, kad net 1kd thumbup.gif dabar laukiam kito vizito smile.gif

Džiaugiuosi už jus 4u.gif
Atsakyti
o mes per pirmą mėnesį priaugom 1 kg ir 200g, o taip pat 2cm bigsmile.gif
Atsakyti
Mes per pirma menesiuka uzaugom 1,5 kg ir 6 cm. Labai daug. Gydytoja buvo nustebus, kad maziulis taip pasistiebe. Gime 50 cm.
Atsakyti