Įkraunama...
Įkraunama...

Priaugtas svoris ir ūgis nuo gimimo iki metukų

QUOTE(kellina @ 2005 08 18, 21:01)
o pamirsau..pasakyti kad mums sesi menesiai ir sveriame 8kg700gr:))


Mums - t.p. šeši mėnesiai, o sveriam 9200 g doh.gif
Atsakyti
uzvakar buvom pas gydytoja, nes 2.gif 4 menesiai stuktelejo . per menesi priaugo 500 g, bet istiso tik... 1 cm. bet doctor.gif sake, kad viskas ok biggrin.gif
Atsakyti
Mano lelius gimė 3300 ir 50cm, per pirma mėnesį priaugom 1,7 kg ir 4cm;
per kita 600g ir 4cm.Gydytoja irgi pasakė kad viskas O.K.
Atsakyti
na ka as galiu pasakyt sia tema biggrin.gif gimem 5su trupuciu doh.gif per pirma men +2kg doh.gif , per antra +2kg doh.gif triju svertis nejom, o keturiu jau va ant dienu eisim blink.gif sakyciau kokis 11 bus blink.gif
valgom pieneli g.gif
Atsakyti
vajezau, uzjauciu tik tamstos nugaryte, nes mano gerokai mazesnis, nors irgi tarp didziuju, tai oj oj kaip negera ji ilgiau nesioti...
Atsakyti
QUOTE(akvilyte @ 2005 08 19, 22:14)
na ka as galiu pasakyt sia tema biggrin.gif  gimem 5su trupuciu doh.gif  per pirma men +2kg doh.gif , per antra +2kg doh.gif  triju svertis nejom, o keturiu jau va ant dienu eisim blink.gif  sakyciau kokis 11 bus blink.gif
valgom pieneli g.gif


Tikrai , nugarytei turbut nelabai saldu toki drucki kilnoti smile.gif ! Bet , svarbu sveikas vaikas.
O musiskis gime 3400 , per pirma menesi priaugo 2 kg , per antra 1,2 kg , o kiek bus trecias ,- matysim sekmadieni tongue.gif As jau galvojau,- ot tai musa rekordus musu mazius! Bet dabar matau , kad yra daug drutesniu leliuku! Bet man jo to svorio "per akis",- jau nugaros nejauciu , vaikstau kaip "radikulito susukta". O jei pasilenkiu , tai - "sakes",- kasnors turi atstatyti i tiesia padeti doh.gif doh.gif doh.gif !
Atsakyti
O mes pirmą mėnesiuką tik 500gramų priaugom, tai daktarė liepė susirūpiunt sad.gif Mes ir susirūpinom:pradėjau duoti vieną maitinimą mišinuko ir sekantį mėnesiuką jau 1400gramų dasidėjo biggrin.gif Pasirodo pirmą mėnesiuką mazgę badu marinau...
Atsakyti
Maniškei dabar 3 mėnesiukai ir per 3 mėnesiukus priaugome po 800g.
Maitinu savo pienu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(akvilyte @ 2005 08 19, 21:14)
na ka as galiu pasakyt sia tema biggrin.gif  gimem 5su trupuciu doh.gif  per pirma men +2kg doh.gif , per antra +2kg doh.gif  triju svertis nejom, o keturiu jau va ant dienu eisim blink.gif  sakyciau kokis 11 bus blink.gif
valgom pieneli g.gif



akvilyte (cia truputi ne i tema, bet nekyk) - perziurejau nuotrauku albuma - dieve, koks grazus, mielas, nuostabaus veidelio berniukas.
Atsakyti
QUOTE(Vilusa @ 2005 08 18, 22:15)
Mums - t.p. ‰e‰i m?nesiai, o sveriam 9200 g doh.gif

Mums irgi sesi ir svoris musu tip top biggrin.gif Tik ugio tiksliai nezinau, bet rodos ar ne 72cm blink.gif
Atsakyti
schmoll.gif Maniskei 4 men, sveria ji 7500, ugis - 63 cm.. O siandien parduotuveje viena moteriske paklause kiek mano mergaitei laiko, pasakiau, kad 4 men, o ji man - KOKIA DIDELE... schmoll.gif schmoll.gif Nu, kad nedidele...
Atsakyti
[quote=Lali,2005 09 02, 21:10]
schmoll.gif Maniskei 4 men, sveria ji 7500, ugis - 63 cm.. O siandien parduotuveje viena moteriske paklause kiek mano mergaitei laiko, pasakiau, kad 4 men, o ji man - KOKIA DIDELE... schmoll.gif schmoll.gif Nu, kad nedidele...
[/quote

Nepergyvenk, visiems gi neįtiksi. Mano mažoji gimė 3592 g, 52 cm. Dabar mums 5 mėn., o sveriame 6500 g., ūgis 64 cm. Taigi mums visos tetulės, kurios kaišioje nosį į vežimėlį lauke, aiškina, kad labai jau mažutės. Šiaip tai reikia mažiau kreipti dėmesį. Mano gydytoja sako, kad svarbiausia vaikutis būtų linksmas ir gerai jaustųsi, o visa kita susitvarkys.
Atsakyti