Įkraunama...
Įkraunama...

Priaugtas svoris ir ūgis nuo gimimo iki metukų

QUOTE(coco @ 2005 06 13, 12:58)
Grizau siandien is polilinikos ir cry.gif .Dukrai 8 men.,per menesi priaugo tik 100g.Tista tik i ugi.Valgo labai gerai,koses lapnoja,net ausys linksta biggrin.gif Taip nustebau,tiesiog nepatikejau,kad visai nepriaugo nieko.Daktare liepe pirkt varske,jogurta,kefyra,viska trinti ir duoti,o as niekad jai neduodu tokiu produktu,tik vaikiskas tyreles su varske,bijau apkrauti vaiko inkstus.Daktare linksta i tai,kad misini deti tik i koses,o vaika maitint 'suaugusiu' maistu.Kazkaip nelabai man ta informacija patikima g.gif Kaip jums atrodo?
Tiesa,mergyte labai judri,nenustygstanti,gal del to ji visa savo svori ir 'islaksto'? g.gif



As turiu tokia knygele (2004m leidimo), kurioje parasyta, kad vaikams suaugusiuju maista be prieskoniu galima duoti 12men. Tai 8men manau tikrai per anksti.
O del svorio, tai 8men yra normalu, kai mergaites svoris priauga 200g. O tavises, tik 100g maziau. smile.gif Nu bet cia tik mano nuomone.
Atsakyti
QUOTE(coco @ 2005 06 13, 11:58)
Grizau siandien is polilinikos ir cry.gif .Dukrai 8 men.,per menesi priaugo tik 100g.Tista tik i ugi.Valgo labai gerai,koses lapnoja,net ausys linksta biggrin.gif Taip nustebau,tiesiog nepatikejau,kad visai nepriaugo nieko.Daktare liepe pirkt varske,jogurta,kefyra,viska trinti ir duoti,o as niekad jai neduodu tokiu produktu,tik vaikiskas tyreles su varske,bijau apkrauti vaiko inkstus.Daktare linksta i tai,kad misini deti tik i koses,o vaika maitint 'suaugusiu' maistu.Kazkaip nelabai man ta informacija patikima g.gif Kaip jums atrodo?
Tiesa,mergyte labai judri,nenustygstanti,gal del to ji visa savo svori ir 'islaksto'? g.gif


Coco, as darau panasiai, kaip kad tavo poliklinika patare - bandau ir jogurta, ir varskyte, ir kefyra (vat nuo jo tai kratesi, net grazu buvo ziureti), ir kiausini, ir duonos, ir antrus patiekalus ``suaugusiai`` paruostus (zinoma, jeigu ne per daug visokiausiu prieskoniu). Ir viskas kuo puikiausiai.
Atsakyti
QUOTE(svyturys @ 2005 06 13, 12:56)
Coco, as darau panasiai, kaip kad tavo poliklinika patare - bandau ir jogurta, ir varskyte, ir kefyra (vat nuo jo tai kratesi, net grazu buvo ziureti), ir kiausini, ir duonos, ir antrus patiekalus ``suaugusiai`` paruostus (zinoma, jeigu ne per daug visokiausiu prieskoniu). Ir viskas kuo puikiausiai.

O kaip tu ta varske duodi? Atskiedi kuo nors?
Atsakyti
QUOTE(coco @ 2005 06 13, 13:01)
O kaip tu ta varske duodi? Atskiedi kuo nors?


Perku tokia vaisine varskyte, ipakuota buna labai mazais pakeliais (maximum 50gr), Spongebob vadinasi gal ir Lietuvoje tokios yra),,, Kadangi mano mazis visiskai nieko negeria dienos metu (visa laika pasiulau, bet atsisako), tai varskyte duodu po kokio mesisko patiekalo.
Siap labai labai rekomentuoja duoti duonytes -arba tostines arba siaip paprasto minksto batono. Labai bijojau, kad neuzspringtu, bet jam labai gerai gaunasi ja suciulpti (makaluoja, makaluoja burnyteje ir ziuriu vel issiziojes laukia).
Dar duodu naturalu banana (is pradziu tarkuodavau, dabar jau pats suvalgo).
Atsakyti
QUOTE(svyturys @ 2005 06 13, 14:36)
Perku tokia vaisine varskyte, ipakuota buna labai mazais pakeliais (maximum 50gr), Spongebob vadinasi gal ir Lietuvoje tokios yra),,, Kadangi mano mazis visiskai nieko negeria dienos metu (visa laika pasiulau, bet atsisako), tai varskyte duodu po kokio mesisko patiekalo.
Siap labai labai rekomentuoja duoti duonytes -arba tostines arba siaip paprasto minksto batono. Labai bijojau, kad neuzspringtu, bet jam labai gerai gaunasi ja suciulpti (makaluoja, makaluoja burnyteje ir ziuriu vel issiziojes laukia).
Dar duodu naturalu banana (is pradziu tarkuodavau, dabar jau pats suvalgo).

Aciu! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(coco @ 2005 06 13, 11:58)
Grizau siandien is polilinikos ir cry.gif .Dukrai 8 men.,per menesi priaugo tik 100g.Tista tik i ugi.Valgo labai gerai,koses lapnoja,net ausys linksta biggrin.gif Taip nustebau,tiesiog nepatikejau,kad visai nepriaugo nieko.Daktare liepe pirkt varske,jogurta,kefyra,viska trinti ir duoti,o as niekad jai neduodu tokiu produktu,tik vaikiskas tyreles su varske,bijau apkrauti vaiko inkstus.Daktare linksta i tai,kad misini deti tik i koses,o vaika maitint 'suaugusiu' maistu.Kazkaip nelabai man ta informacija patikima g.gif Kaip jums atrodo?


maniškiui irgi 8 mėn. duodu dvi košes per dieną. verdu dribsnius ir pertrinu, pietums daržovinę košę su mėsa, dar bananą visą suvalgo ir mano pieniuką gurkšnoja. bet vis tiek nėra rubuilis. o draugė 11 mėn. vaikeliui perka "švelniąją" varškytę, ji tokia kremo konsistencijos, ir maišo ją su nestle vaisių tyrele.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uvė: 14 birželio 2005 - 17:57
Gimėme 3050 g ir 49cm,
1 mėn 4600 g ir 54 cm,
2 mėn 5950 g ir 60 cm.

Gydytoja sako, kad per daug g.gif
Atsakyti
Kiek vidutiniškai turi priaugti per mėnesį?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo EDITI: 02 rugpjūčio 2005 - 12:36
QUOTE(EDITI @ 2005 08 02, 13:33)
Kiek vidutiniškai turi priaugti per mėnesį?


Cia labai priklauso nuo vaiko amziaus. Pradzioje turetu daugiau, o kai vaikui jau pusia metu tai jau maziau priauga.

Mes tai pirma menesi priaugom 600g, paskui po 500g. Kai buvo 6men priaugom 200g. Gydytoja sako, kad normalu, nes as ir pati nesu stambi, ir tetis nestambus. Be to mano mergyte labai aktyvi, tai sunku jai lasinukus augint. smile.gif
Atsakyti
Mes tai pirmus mėn daug priaugdavom nuo 1,1-1,3 kg , o štai paskutinį 4 mėn tik 400 g ax.gif

Matyt daugiau juda g.gif ir svoris mažiau auga mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(troja @ 2004 10 07, 12:27)
Sveikos,
Mano dukrai jau tris menesei.Pirmus du menesius priaugo po 700gr.Dabar kai sveremes priaugo tik 500gr,na ugiu labai isitempe  5cm. per menesi priaugo.Noriu suzinoti kiek jusu mazylei priauga per menesi,ir ar nepermazai mano priaugo.

Sveiki.Aš taip pat visada pergyvenau,kad mano mažiukas priauga po nedaug,bet paskui nusiraminau.Svarbiausia,kad sveikas,labai judrus,vystosi puikiai,visur jo pilna,viskas jam idomu. biggrin.gif
Gimė-3kg920gr,ugis-56cm.
1mėn.-4kg500gr,ugis-58cm.
2mėn.-5kg200gr,ugis-59cm.
3mėn.-5kg900gr,ugis-64cm.
4mėn.-6kg.400gr,ugis-65cm.
5mėn.-7kg ugis-69cm.
6mėn.-7kg800gr,ugis-72cm.
7mėn.-8kg200gr,ugis-73cm.
8mėn.-8kg800gr,ugis-76cm.
Atsakyti
mano vyriskis tai didziulis (atrode mazas, kol nepamaciau bendraamziu) blink.gif
is dalies paveldeta, is dalies gal misinukai kalti, nors kiti irgi valgo misinius, bet taip neauga g.gif as gimiau didele ir labai puciausi, brolis irgi, o dabar abu kaip dviraciai, tai nepergyvenu, musu prieaugiai parase matosi wink.gif
Atsakyti