Įkraunama...
Įkraunama...

Immunotrofina

Sveikos, paieskojau, bet atrodo apie si sirupa nieko nera. Daktare israse pries dvi savaites, tiek laiko ir geriam. Ar kas naudojot, ar naudojat? Ar veikia istikruju, ar cia placebas tevams? ( tipo- duodu, tai nesirgs)
Atsakyti
as ji duodu savo vaikui.man rekomendavo patikima vaistininke,sako,kad tikrai geras smile.gif
Atsakyti
Na, dar neilgai geriam, bet maniske buna tarp vaiku, ir kol kas lyg ir niekas nesikabina. Kiek laiko geriausia ji gerti? 4u.gif
Atsakyti
Aš nežinau, ar sutapimas, bet kai pradėjo gerti immunotrofiną, pasibaigė nuolatiniai sirgimai su temperatūrom. O taip buvo non stop nuo birželio iki lapkričio pradžios. Man patinka, kad esantys jame vitaminai nėra 300 proc., kai kituose vitaminuose, o kaip tik tiek, kiek priklausytų kad būtų. Jau du mėnesius eina be pertraukų į lopšelį. Turi slogelę, bet temperatūra nebeužkyla ir nesikomplikuojs į kažką. Plius dar kurį laiką dukart per dieną purkšdavau Immuwash. Dabar darau pertrauką, nes nei vieno, nei kito be pertraukų vartoti negalima
Atsakyti
o kiek laiko vartojot be pertraukos? As mastau po 2 buteliuku padaryt. Ir kiek ilgai ji turi testis? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilmami @ 2008 12 20, 14:27)
o kiek laiko vartojot be pertraukos? As mastau po 2 buteliuku padaryt. Ir kiek ilgai ji turi testis? ax.gif

Sugėrė vieną, bet dabar kažko pilvukas sustreikavo, tai natūraliai gausis pertrauka ax.gif
Atsakyti
na, jei po siandienos palakstymu nieko nebus, tikrai manysiu kad jie veikia. O ir geria labai skaniai biggrin.gif
Atsakyti
Sveiki
O kokia doze geria? 5ml
Mes irgi ji norime pradeti vartoti
Aciu
Atsakyti
4u.gif taip, per diena 5 ml tarp valgymu. Tai as duodu po pusryciu pries einant i lauka. Geriam antra buteli ( su daktares palaiminimu) tfu tfu tfu, atrodo nieko thumbup.gif . Na bet per salcius lauke zviegt buvo pradejus tai gerklyte pasalo. Pora dieneliu pakosejo, bet tempos neturejo. Pries tai gerkle budavo per menesi po pora kartu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vilmami: 17 sausio 2009 - 15:21
Buvau eurovaistinej Pasilaiciu, tai nebuvo. Kur ji pirkti galima, ar Camelios vaistines turi?
Atsakyti
Gėrėm, jokio efekto schmoll.gif
Atsakyti
O mums paskyre si vaistuka,ir niekur negauname,cia pas mus provincijoje sake nebeuzsako vaistines jau jo verysad.gif Mano sunus niekaip nebepasveiksta,gryzom is ligonines,vel atkrito,jau visas sausis sitaip cray.gif
Atsakyti