Įkraunama...
Įkraunama...

Hepatitas B

QUOTE(della @ 2008 03 04, 23:53)
sveikos,as pati nesergu o serga mano vyras bet pas ji buvo nustatyta hepatitas b ir c.siuo metu as laukiu ivf ir dabar noreciau suzinoti ar jis man isvis bus daromas ir jai taip tai ar ir vaikutis gims  su hepatitu?.labai aciu uz atsakymus  4u.gif  nu zinokit taip dabar man baisu sedziu ir  cray.gif

mano MB irgi turi hepatita B, aš konsultavausi pas genetikus dėl to, sakė kad galiu pastoti, svarbu kad pati sveika smile.gif
Atsakyti
mano draugas irgi hepatito B nesiotojas. ir labai del to pergyvena verysad.gif nes sake susidure su tokiom nuomonem, kad tipo tai tas pats, kaip AIDS ir net jo venge kai kurie. Nors jis tik nesiotojas... kaip jusu atvejais?
Atsakyti
Gal ir kvailas klausimas, bet man labai neramu. Vienas draugas tikriausiai serga hepatitu b ir mes pasibuciavom, tik siaip lupom prisiglaudem, be jokiu ten prancuzisku buciniu...ar buvo tikimybe man uzsikresti? unsure.gif
Atsakyti
na man rodos, kad nelabai galejo prikibti tas hepatitas,juk dazniausiai uzsikreciama per krauja, ar per lytinius santykius smile.gif taigi gali but rami
Papildyta:
QUOTE(koritsaki @ 2008 06 26, 15:44)
mano draugas irgi hepatito B nesiotojas. ir labai del to pergyvena  verysad.gif  nes sake susidure su tokiom nuomonem, kad tipo tai tas pats, kaip AIDS ir net jo venge kai kurie. Nors jis tik nesiotojas... kaip jusu atvejais?

na, kaip bebutu skaudu ir man teko su tuom susidurti...pasijutau tikrai kaip kokia antraruse unsure.gif besilankydama pas stomatologe, saziningai iskart pasakiau , kad man hepatitas,tai toji kokius du metrus nuo manes atsoko su tokia panieka sakydama , kad tipo cia jinai vos neapsikrete nuo manes, nors nebuvo dar manes ne dorai apziurejusi...as jai, kiek galedama mandagiau pasakiau, kad PONIA prie manes tik prisilietus tikrai neuzsikres schmoll.gif Beje, as turiu tokia nuojauta, kad ta hepatita man ir padovanojo stomatologijos kabinete,mano gydytoja irgi neatmeta tokios galimybes blink.gif
Atsakyti
QUOTE(inqusiux @ 2008 07 03, 21:31)
Beje, as turiu tokia nuojauta, kad ta hepatita man ir padovanojo stomatologijos kabinete,mano gydytoja irgi neatmeta tokios galimybes blink.gif



jo, ta pati situacija... dar galimybe, kad tatuiruote darant... kosmaras kazkoks, niekad negali but tikras niekuo. ir nustate jam netycia, bendro patikrinimo metu...
Atsakyti
sveikutes
naujoke as cia, bet pradedu nuo nelabai malonios, bent jau mane gasdinancios temos.
Pas mane rado Hepatito B pavirsinio antigeno (HbsAg), nors jis nezymiai virsija norma, bet taip mane labai sunerimo, nes snd neturejau galimybes to aptarti su gydytoja verysad.gif
gal kas zinote ka tai reiskia? ar lb blogai?
aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(florika @ 2008 09 23, 18:00)
sveikutes
naujoke as cia, bet pradedu nuo nelabai malonios, bent jau mane gasdinancios temos.
Pas mane rado Hepatito B pavirsinio antigeno (HbsAg), nors jis nezymiai virsija norma, bet taip mane labai sunerimo, nes snd neturejau galimybes to aptarti su gydytoja verysad.gif
gal kas zinote ka tai reiskia? ar lb blogai?
aciu 4u.gif

pas mane toks pats atvejis,tai reiskia kad esi hep b nesiotoja, o apie rimtesnius esamus ar dar nesamus pazeidimus tau gali pasakyti tik tave nuodugniai istyres gydytojas
Atsakyti
Sveiki,
niekur nerandu informacijos, kiek laiko po paskutinio skiepo nuo hepatito A ir B (gavau kombinuota vakcina) nereiketu planuoti pastoti. Gal kuri is jusu skepijosi ir gavo visa reikiama informacija?

Is anksto aciu
Atsakyti
Sveiki, man snd buvo diagnozuotas HbsAg. Tad pradejau labiau dometis sia liga. Gydytoja konstatavo kad gydymas kainuoja apie 70 000 Lt is kuriu valstybe kompensuoja 70 proc berods. Klausimas butu ar sis gydymas reikalingas ir kiek jis efektyvus? Nes kiek zinau kartais zmogus nezino ir pravaikscioja nesiodamas si virusa visa gyvenima. Kitu atveju kaip suprantu si liga praeina pati, ar cia netiesa? Nesu daug lankesis gydymo istaigose bet kiek teko susidariau ispudi kad gydytoju darbas ir yra gydyti, reikia to ar kartais nereikia.
Mano atveju pasidariau tyrymus tik sau ir va "dovanele". Niekad nebuciau pagalvojes kad turiu ka jei nebuciau issityres.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vaidas1: 07 sausio 2009 - 16:21
sveiki,as norejau paklausti ar reiktu imtis kazkokiu atsargumo priemoniu darbe,jei kolegai senai dionozuotas B ir C Hepatitas?
Atsakyti
QUOTE(inguska..28 @ 2009 01 07, 19:48)
sveiki,as norejau paklausti ar reiktu imtis kazkokiu atsargumo priemoniu darbe,jei kolegai senai dionozuotas B ir C Hepatitas?

saugiausia butu nesinaudoti to zmogaus asmeninias daiktais, tokias kaip ranksluosciais,zirklemis,sukomis, manikiuro priemonemis,o vien prisilietus prie zmogaus tikrai nesusirgsi smile.gif
Atsakyti
čia perskaičiau http://www.pasveik.l.../hepatitas/4350, kad hepatitu galima užsikrėsti vartojant alkoholį. Kaip čia taip? g.gif
Atsakyti