Įkraunama...
Įkraunama...

Hepatitas B

QUOTE(gatinha2 @ 2008 02 26, 18:34)
o noretau paklaust  4u.gif Jeigu kas yra hepatito B nesiotojas, tai cia jau kaip letinis hepatitas skaitosi? Ar cia reiskia tik kad gali paplatint liga?

Hepatitas B yra uzkreciamas..per krauja...
Atsakyti
QUOTE(husmor @ 2008 02 27, 11:58)
Hepatitas B yra uzkreciamas..per krauja...

na, ta tai zinau 4u.gif , berods ,ne tik per krauja..., bet va nesupratau ar diagnose "hepatito B nesiotojas" yra tas pats kaip "letinis hepatitas" B? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gatinha2: 27 vasario 2008 - 14:57
QUOTE(gatinha2 @ 2008 02 27, 15:56)
na,  ta tai zinau  4u.gif , berods ,ne tik per krauja..., bet va nesupratau ar diagnose "hepatito B nesiotojas" yra tas pats kaip "letinis hepatitas" B? 4u.gif


Letinis,tai pagal mane..kai kartojasi pastoviai... g.gif
Atsakyti
QUOTE(gatinha2 @ 2008 02 26, 17:34)
o noretau paklaust  4u.gif Jeigu kas yra hepatito B nesiotojas, tai cia jau kaip letinis hepatitas skaitosi? Ar cia reiskia tik kad gali paplatint liga?

Hepatito B nešiotojas reiškia,kad tas žmogus pats dar neserga,bet turi tą bacila ir kitus užkrėsti gali,o kada tas hepatitas jam pačiam pasireikš neaišku...reikalinga pastoviai tikrintis ir stengtis neapkrėsti kitų...
Atsakyti
QUOTE(Ramunike @ 2008 02 28, 16:36)
Hepatito B nešiotojas reiškia,kad tas žmogus pats dar neserga,bet turi tą bacila ir kitus užkrėsti gali,o kada tas hepatitas jam pačiam pasireikš neaišku...reikalinga pastoviai tikrintis ir stengtis neapkrėsti kitų...

hep b nesiotojas nebutinai turi susirgti letine forma,ligos gali isvengti laiku aptikus ja,dauguma pasveiksta visiskai
Papildyta:
QUOTE(husmor @ 2008 02 27, 09:58)
Hepatitas B yra uzkreciamas..per krauja...

nebutinai per krauja,per kitus kuno skyscius taip pat (iskaitant lytinius santykius)
Atsakyti
sveikos,as pati nesergu o serga mano vyras bet pas ji buvo nustatyta hepatitas b ir c.siuo metu as laukiu ivf ir dabar noreciau suzinoti ar jis man isvis bus daromas ir jai taip tai ar ir vaikutis gims su hepatitu?.labai aciu uz atsakymus 4u.gif nu zinokit taip dabar man baisu sedziu ir cray.gif
Atsakyti
QUOTE(della @ 2008 03 04, 22:53)
sveikos,as pati nesergu o serga mano vyras bet pas ji buvo nustatyta hepatitas b ir c.siuo metu as laukiu ivf ir dabar noreciau suzinoti ar jis man isvis bus daromas ir jai taip tai ar ir vaikutis gims  su hepatitu?.labai aciu uz atsakymus  4u.gif  nu zinokit taip dabar man baisu sedziu ir  cray.gif


Nuoširdžiai užjaučiu ir suprantu tą baisumą... baisu ,kai visas gyvenimas apsiverčia aukštyn kojom...kai kasdieną reikia bijoti užsikrėsti nuo mylimo žmogaus... mano vyrui irgi tas pats ir dar blogiau...tik niekaip nesuprantu kaip vienam žmogui gali būti abu hepatitai vienu metu...ar bandėt klausti daktarų?
Dėl vaikelio reikia klausti ir konsultuotis su tos srities gydytojais...jei pas Jus nenustatė nė vieno iš hepatitų tai pasiskiepyk nuo hepatito B,TIK VA NEŽINAU AR GALIMA JEI ESI NĖŠČIA...
O kaip jaučiasi Jūsų vyras,ar jau gauna kokį gydymą?
Stiprybės ir ištvermės console.gif
Atsakyti
as pasiskiepijau spali-lapkriti(paskutinis skiepas is triju hepB), bet ir dabar jauciu tinima ir niezti kartais g.gif na kai skiepijo paskutini karta, didesne doze buvo, tai tada ranka buvo baisiai sutinus del reakcijos i skiepus. manasis skiepijos tuo pat metu, bet jam nieko g.gif kazin ar reiketu susirupinti, mat ir dirbu darbe, kuriame yra tikimybe uzsikresti per krauja(darbas su svirksciamu narkotiku vartotojais)
Atsakyti
Gal kas zinot, ka rodo hepatito B pavirsinis antigenas (HbsAg)?
Atsakyti
Lėtinis hepatitas B skirstomas į 3 klinikines formas. Tai:
1. HBeAg (+) lėtinis hepatitas (replikacinė forma).
2. HBeAg (-) lėtinis B hepatitas (integracinė forma).
3. Neaktyvus HBsAg nešiojimas.
Atsakyti
gal galetumet kas aiskiau paaiskint kas yra replikacinė ir integracinė formos?
Aciu.
Atsakyti
QUOTE(inqusiux @ 2008 05 26, 17:42)
Lėtinis hepatitas B skirstomas į 3 klinikines formas. Tai:
  1. HBeAg (+) lėtinis hepatitas (replikacinė forma).
  2. HBeAg (-) lėtinis B hepatitas (integracinė forma).
  3. Neaktyvus HBsAg nešiojimas.

Tai HBsAG gaunas tik nesiojimas? blush2.gif
Atsakyti