Įkraunama...
Įkraunama...

Hepatitas B

QUOTE(garnelis @ 2007 05 21, 08:18)
O jei ne paslaptis, pas kokia gydytoja lankaisi ?
Ir apei kokius vaistus jus snekejote? Sako, kad tas brangesnis nekompensuojamas pegiliuotas interferionas padeda... Bet kainele ten ape 6000 Lt menesiui iseina....
Apie kepenu biopsijos komplikacijas nieko nesake....  blink.gif
Mes atsipute ruosiames biopsijas daryti  blink.gif
o kokios ten komplikacijos?

gydytojas Stulgys(cia Siauliuose) jis konkreciai neivardino vaistu,kadangi as pirma turejau pasidaryt biopsija,o tada jis jau butu nusprendes kokiais gydyt,tik pasake kad dalinai kompensuojant gydymas apie 13 tukst. kainuotu doh.gif Truputeli keista,bet tos pacios istaigos darbuotoja, man nepatare tos biopsijos darytis,sake kad daznai pasitaiko atveju,kada pazeidziamos kepenys blink.gif be to, mazai % kad hepatitas pasiduos gydymui ankstesnese stadijose unsure.gif Taigi,nezinau ne ka galvoti... blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Sister @ 2006 03 26, 23:06)
O ar yra būdų išvengti užsikrėtimo?


Nuo hepatito B yra skiepai.Aš esu pasiskiepijusi, nes dirbau infekcinių ligų ligoninėje.
Atsakyti
jo jo nuo A ir B hepatitu yra skiepai. Nuo C deja nera...

Dabar visus tik ka gimusius vaikus nuo A ir B hepatitu skiepyja.
Musu laikais deja, to nebuvo......
Papildyta:
QUOTE(inqusiux @ 2007 05 21, 14:12)
gydytojas Stulgys(cia Siauliuose) jis konkreciai neivardino vaistu,kadangi as pirma turejau pasidaryt biopsija,o tada jis jau butu nusprendes kokiais gydyt,tik pasake kad dalinai kompensuojant gydymas apie 13 tukst. kainuotu doh.gif Truputeli keista,bet tos pacios istaigos darbuotoja, man nepatare tos biopsijos darytis,sake kad daznai pasitaiko atveju,kada pazeidziamos kepenys blink.gif  be to, mazai % kad hepatitas pasiduos gydymui ankstesnese stadijose unsure.gif Taigi,nezinau ne ka galvoti... blink.gif


Papildyta:
QUOTE(inqusiux @ 2007 05 21, 14:12)
gydytojas Stulgys(cia Siauliuose) jis konkreciai neivardino vaistu,kadangi as pirma turejau pasidaryt biopsija,o tada jis jau butu nusprendes kokiais gydyt,tik pasake kad dalinai kompensuojant gydymas apie 13 tukst. kainuotu doh.gif Truputeli keista,bet tos pacios istaigos darbuotoja, man nepatare tos biopsijos darytis,sake kad daznai pasitaiko atveju,kada pazeidziamos kepenys blink.gif  be to, mazai % kad hepatitas pasiduos gydymui ankstesnese stadijose unsure.gif Taigi,nezinau ne ka galvoti... blink.gif


gerai, tada as bandysiu aiskintis del komplikaciju.
Parasysiu, kai suzinosiu. Mums gydytoja nieko nesake apie komplikacijas.
Kai pagalvoji, nescioms ir vaisiaus vandenis ima tyrimams, ir nieko, viskas gerai baigiasi.
O tu kas kiek laiko daraisi kraujo tyrimus, seki ligos eina ? Ar vaikstai pas gydytoja ligos progreso sekimui ? Ar paskyre toki dalyka?
Nes siaip is principo reiketu tai daryti, labai sekti...
Atsakyti
Deja, tikrai nuo hepatito C skiepų dar nėra.Tai yra baisu žinant, kad užsikrėtus hepatitu C galima susirgti kepenų vėžiu. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Veronika @ 2007 05 21, 15:15)
Deja, tikrai nuo hepatito C skiepų dar nėra.Tai yra baisu žinant, kad užsikrėtus hepatitu C galima susirgti kepenų vėžiu. verysad.gif


o jei turi letini (chroniska) hepatita B, tai tas pats kas C, veda i ciroze ir kepenu vezi. ....
Letini hepatita B "turi" tik 5% visu sirgusiu hepatitu B, visi kiti pasveiksta ir igauna imuniteta jam...


Atsakyti
Šį pranešimą redagavo garnelis: 21 gegužės 2007 - 15:22
Man reikėjo pasitikrinti nuo hep B, tai padare kraujo tyrimą ir pasirodo turiu pakankamai antikūnių, maža sirgau gelta, tai nuo to tikriausiai...
Atsakyti
QUOTE(puciuko mamyte @ 2007 05 21, 17:46)
Man reikėjo pasitikrinti nuo hep B, tai padare kraujo tyrimą ir pasirodo turiu pakankamai antikūnių, maža sirgau gelta, tai nuo to tikriausiai...

na cia greiciausiai Hep A,nes B uzsikreciama kitokiu budu
Papildyta:
QUOTE(garnelis @ 2007 05 21, 14:07)
jo jo nuo A ir B hepatitu yra skiepai. Nuo C deja nera...

Dabar visus tik ka gimusius vaikus nuo A ir B hepatitu skiepyja.
Musu laikais deja, to nebuvo......
Papildyta:

Papildyta:
gerai, tada as bandysiu aiskintis del komplikaciju.
Parasysiu, kai suzinosiu. Mums gydytoja nieko nesake apie komplikacijas.
Kai pagalvoji, nescioms ir vaisiaus vandenis ima tyrimams, ir nieko, viskas gerai baigiasi.
O tu kas kiek laiko daraisi kraujo tyrimus, seki ligos eina ? Ar vaikstai pas gydytoja ligos progreso sekimui ? Ar paskyre toki dalyka?
Nes siaip is principo reiketu tai daryti, labai sekti...

na problema tame,kad Lietuvoj man reikejo gydymo,bet kadangi siuo metu gyvenu Airijoj(gydymas cia pilnai yra kompensuojamas),tai cia gydytojas sake, kad man gydymas nereikalingas blink.gif turiu pasirodyt po metu tyrimams pasidaryt,todel laaaabai jau keista man...Aisku as tu metu nelauksiu,vaziuosiu i Lietuvele ir aiskinsiuos kur cia suo pakastas g.gif vistik tokia liga savaime nepasigydo...
Atsakyti
del biopsijos - tai turbut kiekvienas sudetingesnis medicininis veiksmas yra rizikingas.Bet cia gi jos siaip sau nedaro -del idomumo.Ji reikaliga tam, kad suzinoti kepenu bukle...Nes kai paaiskes, kad, neduokdie kokia ciroze isimetus, tai tada ka, jau neberizikinga bus?!
Sia liga (letine forma)sergu ne as, bet mano artimas zmogus, tai truputi raukiu apie ja.Tas vienintelis kompensuojamas vaitas tai tikriausiai lamivudinas.Salutinis poveikis- daugmaz kaip kazkuri aprasete, tik dirbti daugumai zmoniu jis netrukdo.Na, blogai issireiskiau - trukdo, bet dirbti galima, jei darbas ne fizinis, na, ir siaip, jei nera labai labai itemptas.Bet velgi - nemaza dalis nepasveiksta, o dar blogiau- issivysto atsparumas vaistams.Nu, zodziu, musu valstybe nemokamai gero daikto neduoda...smile.gifO interferonas visiskai neikandamas...Kaip tik praejusia savaite skambinomes i ligoniu kasas del jo(dakrate patare kartas nuo karto pasiskambinti ir pasiteirauti), tai zinios tos pacios- interferono sergantiems hepb, nekompensuoja.Visa paguoda ta, kad pagal paskutinius tyrimus (juos reikia darytis reguliariai), jokio pablogejimo nera.
Pagerkit vitaminus Carsil - pakenkti nepakenks,( tiesa, kai kuriems tiesiog sie vitaminai netinka, pykina nuo ju, bet pabandyti galima), o kepenims lyg tai visai gerai jie...
Atsakyti
aha...situacija pas mus nekokia schmoll.gif nors skaiciau,kad siemet Lietuvai skirs daugiau lesu Hep gydymui,aisku tik tai,kad visiems ju neuzteks...kazkam pasiseks smile.gif
Man gydytojas taip pat patare profilaktiskai pagerti Carsili,tai kokius 4 men. vartojau,bet kokio blogumo tai nelabai jutos,dar neblogi yra Esenciale ir Hepafit,aisku,jais hepatito neisgydysi,bet vargsem kepenim bus lengviau darbuotis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(inqusiux @ 2007 05 23, 00:26)
aha...situacija pas mus nekokia schmoll.gif nors skaiciau,kad siemet Lietuvai skirs daugiau lesu Hep gydymui,aisku tik tai,kad visiems ju neuzteks...kazkam pasiseks smile.gif
Man gydytojas taip pat patare profilaktiskai pagerti Carsili,tai kokius 4 men. vartojau,bet kokio blogumo tai nelabai jutos,dar neblogi yra Esenciale ir Hepafit,aisku,jais hepatito neisgydysi,bet  vargsem kepenim bus lengviau darbuotis smile.gif



tiesa, o jusu artimieji, gyvenantys su jumis, pasiskiepijo?Nes jei ne, tai butinai reiketu- visiems ramiau butu.As pasiskiepijau. didis.gif
Atsakyti
QUOTE(lipke @ 2007 05 23, 06:41)
tiesa, o jusu artimieji, gyvenantys su jumis, pasiskiepijo?Nes jei ne, tai butinai reiketu- visiems ramiau butu.As pasiskiepijau.  didis.gif

leliu mano tai vos gimusi paskiepijo,neseniai gavo paskutine- 4 injekcija kartu su vyru,liepe jam ateit po 3 men. pasidaryt pakartotinius tyrimus del Hep,o kas liecia vaika,tai sake tokiems maziems nedaro g.gif
Atsakyti
QUOTE(inqusiux @ 2007 05 23, 13:25)
leliu mano tai vos gimusi paskiepijo,neseniai gavo paskutine- 4 injekcija kartu su vyru,liepe jam ateit po 3 men. pasidaryt pakartotinius tyrimus del Hep,o kas liecia vaika,tai sake tokiems maziems nedaro g.gif



gal ir taip.As dar leliaus neturiu:) Bet mane tai tiesiog suskiepijo, o pakartotiniu tyrimu nedare...Cia pries kokius 2 metus buvo.tai gal reiks paciai savo iniciatyva tuos tyrimus pasidaryti, juk jeigu buciau susirgusi, tai nebutinai zinociau ir jausciau...
Atsakyti