Įkraunama...
Įkraunama...

Hepatitas B

o kada pradeda veikti skiepas kaskaip nepaklausiau?
Atsakyti
Snd snekejau su daktere tai sake reiks dar tyrimus pakartoti po 3 savaiciu. vel kaskaip pasimeciau. galvojau kad viskas jau gerai o cia vel yra tikimybe kad bus teigiami reizultatai
Atsakyti
QUOTE(Fridda @ 2014 02 18, 10:18)
Ačiū labai  4u.gif Kažkaip buvau pamiršus pagalvot apie tai, kad imunitetas pasiskiepijus susidaro per kurį laiką  doh.gif  blush2.gif  smile.gif

Šiaip labai įdomu, kaip sekasi toms mamoms, kurios gimdė turėdamos virusą, ar viskas gerai...

Internete medžiagos apie tai labai mažai, o baimių turiu daug.

Nors infektologė sakė, jog tikrai nereiškia, kad jei turi virusą, nebegalvot apie vaikus.
Tuo labiau, žinant, kad net 90 proc. nešiotojų net nežino, kad turi šį virusą, o gimdo ir pan.

Kas turi patirties tuo klausimu, labai norėčiau, kad pasidalintumėt...

as gimdziau turedama si virusa, na tokia tikimybe yra didziausia, kadangi mano mama irgi turi si virusa, esu nesiotoja kaip ir tu, mano mama irgi nesiotoja. apie tai kad turiu si virusa suzinojau kai mergaitem buvo, 5m ir 11m. abi buvo skiepintos kudikysteje, dickei viskas buvo gerai, o mazoji po skiepu neturejo imuniteto, bet hepatito ji irgi neturejo, tai gavom tik papildoma doze skiepu ir dabar jau viskas ciki. mano gydytoja sake vaiku gali turet nesibaimindama. labai nesigilinau, nes kaip ir neplanuoju ju daugiau smile.gif as pati turiu bedu su kepenu fermentais, bet viruso kepenyse nera, cia biopsijos rezultatai... tik nervina tie patikrinimai kas puse metu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(laurita111 @ 2014 02 23, 23:12)
bet viruso kepenyse nera, cia biopsijos rezultatai... tik nervina tie patikrinimai kas puse metu blush2.gif

Tai jums biopsiją darė,nes mums niekas net nedaro,tik pasiūlė pasidaryt privačiai HBV DNR tyrimą g.gif ir per metus kartą daro kepenų echoskopiją
Atsakyti
QUOTE(laimakar @ 2014 02 19, 21:57)
o kada pradeda veikti skiepas kaskaip nepaklausiau?


Manau, tik po daugiau nei pusę metų, nes po mėnesio antras skiepas, o po pusmečio 3, kuris jau galutinai apsaugo g.gif

QUOTE(laimakar @ 2014 02 21, 19:32)
Snd snekejau su daktere tai sake reiks dar tyrimus pakartoti po 3 savaiciu. vel kaskaip pasimeciau. galvojau kad viskas jau gerai o cia vel yra tikimybe kad bus teigiami reizultatai


Ir bus viskas gerai 4u.gif

QUOTE(laurita111 @ 2014 02 23, 23:12)
as gimdziau turedama si virusa, na tokia tikimybe yra didziausia, kadangi mano mama irgi turi si virusa, esu nesiotoja kaip ir tu, mano mama irgi nesiotoja. apie tai kad turiu si virusa suzinojau kai mergaitem buvo, 5m ir 11m. abi buvo skiepintos kudikysteje, dickei viskas buvo gerai, o mazoji po skiepu neturejo imuniteto, bet hepatito ji irgi neturejo, tai gavom tik papildoma doze skiepu ir dabar jau viskas ciki. mano gydytoja sake vaiku gali turet nesibaimindama. labai nesigilinau, nes kaip ir neplanuoju ju daugiau smile.gif as pati turiu bedu su kepenu fermentais, bet viruso kepenyse nera, cia biopsijos rezultatai... tik nervina tie patikrinimai kas puse metu blush2.gif


Kaip sužinojai, kad mažoji po skiepo neturėjo imuniteto?
Jetau, tu tik nešiotoja, o jau biopsiją darė g.gif

Man kepenų ekoskopiją darė tik tada, tai sužinojau, kad turiu virusą, užpraeitą liepą. Sakė, kadangi kraujas geras, tai užtenka kas du metus echo... O kraują į metus kartą... g.gif Dabar laukia gegužį, kažkaip bijau.. nes labai daug nervų buvo darbe per tuos metus. Kad su tais savo nervais neprikelčiau to viruso.

O mamytei tavo kaip sekasi su viruso nešiojimu? Vistiek daugiau metų turi ji, ar turi nusiskundimų? Gydymo irgi nėra jokio dar, ar ne?



Atsakyti
o mane su vaiku skiepins pagal pagreitinta programa 0-7d-21d nes kaip sake esu dideles rizikos grupeje smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lady Dy @ 2014 02 24, 08:45)
Tai jums biopsiją darė,nes mums niekas net nedaro,tik pasiūlė pasidaryt privačiai HBV DNR tyrimą g.gif ir per metus kartą daro kepenų echoskopiją

biopsija dare del to kad pas mane sukile kepenu fermentai

QUOTE(Fridda @ 2014 02 24, 15:16)
Manau, tik po daugiau nei pusę metų, nes po mėnesio antras skiepas, o po pusmečio 3, kuris jau galutinai apsaugo  g.gif
Ir bus viskas gerai  4u.gif
Kaip sužinojai, kad mažoji po skiepo neturėjo imuniteto?
Jetau, tu tik nešiotoja, o jau biopsiją darė  g.gif

Man kepenų ekoskopiją darė tik tada, tai sužinojau, kad turiu virusą, užpraeitą liepą. Sakė, kadangi kraujas geras, tai užtenka kas du metus echo... O kraują į metus kartą...  g.gif Dabar laukia gegužį, kažkaip bijau.. nes labai daug nervų buvo darbe per tuos metus. Kad su tais savo nervais neprikelčiau to viruso.

O mamytei tavo kaip sekasi su viruso nešiojimu? Vistiek daugiau metų turi ji, ar turi nusiskundimų? Gydymo irgi nėra jokio dar, ar ne?

dariau mergaitem tyrimus del imuniteto, nes taip patare gydytoja mano. jos skiepintos, bet uzsikrest galejo dar iki skiepu. taip ir suzinojau kad pas mazaja nera imuniteto, tada darem tyrimus del hepatito, bet jo irgi nerado.tad patare paskiepinti dar karta, kad sukelti rodiklius ir dabar viskas gerai. o mama mano irgi suzinojo kai dar manes net nebuvo, tada ta virusa vadino australiniu antigenu kazkaip ir jai po visu tyrimu pasake kad ji negali but donore ir viskas, daugybe metu del to nei pas gydytojus lankesi, nei suko sau galva, kol as nesuzinojau ir neissiaiskinau kas tas yra ir mano gydytoja neliepe atsivesti kita karta ir mamos.
o biopsija kaip minejau dare del to kad pas mane sukile kepenu fermentai, bet priezastis tam yra kita, kadangi yra kepenu suriebejimas. o suriebejimas gali buti irgi nuo hepatito, todel ir dare biopsija, kad suzinot ar virusas ta sukele. bet aciu dievui ne. ir gydymo nei vienai nei kitai neskyre jokio, as geriu tik vitaminus, kad pagelbet kepenim...
Papildyta:
as nuo to laiko kai suzinojau iki tol kol galutinai isaiskejo tiksli diagnoze, pas gydytojus lankiausi daugiau nei puse metu, tyrimu nesuskaiciuojama galybe doh.gif visko buvo ir pasilaidojau ir vyrui sakiau nelyst prie manes, prie vaiku bijojau prisiliest... nu zodziu, juodas periodas, bet jis praeity... tai labai suprantu, kam si zinia nauja, kaip baisu is pat pradziu... geras patarimas buvo, neskaityt internete... susirasykit ant lapo visus klausimus kurie kyla, prisimeni ir uzsirasai, o kai lankysites pas gydytoja, visko issiklausinesit... paaiskins ir nuramins... gali visa gyvenima but nesiotojas, net sirgt ir numirt nuo kokio tarkim infarkto ar ko kito...
Atsakyti
Na ka siandien vyras vaziavo i ligonine tai pasake kad sita virusa jisai seniai turi ir jis labai mazos konsentracijos. Dabar paeme 7 meginelius kraujo del visokiu ligu kuriomis greiciau uzsikreti kai sergi hepatitu b. po 6 savaiciu darys kepenu echoskopija ir pasakys atsakymus kraujo nebent ten rastu kaska kad butu skubiai gydymas reikalingas. sake gyvent taip kaip iki siol gyveno. Aisku vyras paklause del alkoholio ar visai negalima vartoti sako jei i menesi karta tai cia nieko blogo nera. zodziu po tu 6 savaiciu sake paaiskes ar skirs kaskoki gydyma ar tik stebes. Vyras paklause ar daug kreipiasi zmoniu sake labai daug kreipiasi su hepatitu c bet sake jie turi labai geru vaistu ir isgydoma nesunkiai. Tai va tokios naujienos. o tiesa klause kaip gali but kad as neuzsikretus sake kad kadangi tas virusas neaktyvus tai zymiai mazesne galimybe kita uzkresti. smile.gif
Atsakyti
geros naujienos, laimakar smile.gif
Atsakyti
tikrai kad geros smile.gif
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif

Kaip gyvenam?

Ar džiaugiatės atėjusiu pavasariu? smile.gif


Norėjau paklausti, gal žinot kaip su tais kepenais ir erkiniu skiepu g.gif Ar labai duoda per kepenis? g.gif Nes vasarą planuojam aktyviai poilsiauti gamtoje, o dar nebuvo tų metų, kad man nebūtų įsisiurbusi erkė doh.gif Net kaimo turizmo sodyboje pernai sugebėjo dvi įsisiurbt doh.gif Ačiū Dievui, viskas baigėsi laimingai. Bet daugiau rizikuot nebesinori g.gif
Atsakyti
pasiskaičiau čia jūsų pokalbius ir dar labiau neramu pasidarė. NEtyčia pasidariau kepenų fermentų tyrimus( taip sakant ant durniaus , iš savų paskatų) ,ir še tau - ALT -51,40 ,AST-35,40 . Užsirašiau pas šeimos gydytoją, bet iki vizito pas ją - "kalnas" laiko .
Gal kuri iš praktikos žinote apie šių tyrimų tikslumą ir reikšmes , ar tikrai tai yra smarkiai negerai ?
Atsakyti