Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdymas namuose, ar Lietuvoje tai saugu?

ne uz ka 4u.gif jau nesirinkau privaciu gimdymo istaigu tik del to, kad su komplikacijom veza vistiek i ligonine g.gif kam prarast 40 min svarbaus laiko...
Gal namuose ir komfortiskiau, bet kas svarbiau komfortas ar gyvybe...

Nezinau, gal cia ir asmenine patirtis..kai nestumas buvo puikus, mano sveikata irgi, kudikio padetis super duper. o viskas baigesi CP..O dar kai sako, jei kas blogai vaziuosiu, tai tarkim mano atveju, kad blogai ir paciai jau niekaip negalima bandyt, pamate echoskopu... aisku gydytojui kilo itarimu ir be echo, bet ar pribuvejai ju irgi kiltu, ir jei kiltu, ar tikrai patartu vaziuot pagalbos..neaisku unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(indica @ 2011 11 27, 02:19)
Turiu drauge, kurios nestumai buvo puikus, bet po abieju gimdymu neatsidalijo placenta ir prasidejo kraujavimas. Jei ji butu gimdziusi namie, jos jau nebebutu, nes siuo atveju kraujuojama yra labai gausiai ir greitai - netenkama apie 100ml kraujo per minute, tad paskaiciavus, kiek laiko reiktu namie "susipakuoti", nusigauti iki masinos, nuvaziuoti i ligonine, ten susirasti iejima ir prisisaukti pagalba... Jei optimistiniu variantu ir pavyksta per 20min, tai vis vien yra per ilgai...
Taigi, nors abu mano gimdymai buvo vienas uz kita lengvesni, naturalus, be jokiu komplikaciju, vien tai zinodama, nesiryzciau gimdyti namie.

tokį kraujavimą akušerė gali sustabdyti ir namuose g.gif tik mamai ištverti būtų sunkiau, nes namuose neįmanoma taikyti bendros nejautros. Esant tokiai komplikacijai nesustabdžius kraujavimo nieks moters į ligoninę neveža, nes gali nesuspėt
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Natuke: 27 lapkričio 2011 - 12:42
QUOTE(indica @ 2011 11 27, 02:19)
Turiu drauge, kurios nestumai buvo puikus, bet po abieju gimdymu neatsidalijo placenta ir prasidejo kraujavimas. Jei ji butu gimdziusi namie, jos jau nebebutu, nes siuo atveju kraujuojama yra labai gausiai ir greitai - netenkama apie 100ml kraujo per minute, tad paskaiciavus, kiek laiko reiktu namie "susipakuoti", nusigauti iki masinos, nuvaziuoti i ligonine, ten susirasti iejima ir prisisaukti pagalba... Jei optimistiniu variantu ir pavyksta per 20min, tai vis vien yra per ilgai...
Taigi, nors abu mano gimdymai buvo vienas uz kita lengvesni, naturalus, be jokiu komplikaciju, vien tai zinodama, nesiryzciau gimdyti namie.


Na..lyg ir aptarusios jau buvom tą kraujavimą staigų po gimdymo šioj temoj-kiek žinau jis be priežasties,taip sau iš dangaus nebūna arba būna labai retai.Ir placenta "be reikalo" neatsidalina(arba tai nutinka irgi retai)-turi būti tam priežastis,viena iš jų-kažkada buvęs darytas abortas arba kt.įsikišimai į gimdą mechaniniai..Taip kad prieš gimdant namuose visokius tokius dalykus reikia būtinai apsitarti su pribuvėja(ir su medikais ne prošal būtų taip pat ) smile.gif .
Taip kad..labai jau didelės tos baimės"kas būtų jeigu būtų akys".Kad ir toj laidoj,čia įdėtoj apie gimdymus namuose -jau taip apgailėtinai skambėjo tos Eglės "svarūs "argumentai nesirinkti naminio gimdymo-neįtikinančiai kažkaip.. schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(klaara @ 2011 11 27, 23:12)
Na..lyg ir aptarusios jau buvom tą kraujavimą staigų po gimdymo šioj temoj-kiek žinau jis be priežasties,taip sau iš dangaus nebūna arba būna labai retai.Ir placenta "be reikalo" neatsidalina(arba tai nutinka irgi retai)-turi būti tam priežastis,viena iš jų-kažkada buvęs darytas abortas arba kt.įsikišimai į gimdą mechaniniai..Taip kad prieš gimdant namuose visokius tokius dalykus reikia būtinai apsitarti su pribuvėja(ir su medikais ne prošal būtų taip pat ) smile.gif .
Taip kad..labai jau didelės tos baimės"kas būtų jeigu būtų akys".Kad ir toj laidoj,čia įdėtoj apie gimdymus namuose -jau taip apgailėtinai skambėjo tos Eglės  "svarūs "argumentai nesirinkti naminio gimdymo-neįtikinančiai kažkaip.. schmoll.gif



Nevisai sutinku su šiuo parašymu. Pvz. man du kartus neatsidalino placenta, tai nežinau ar tai būna itin retai ar ne. Mano ne vienai pažystamai irgi buvo tas pats. Neturėjom jokių kažkokių įsikišimų į gimdą, abortų ir pan. Tad čia be priežasties ar su priežastimi tas atsitiko, bet atsitiko... Todėl man šie argumentai irgi neatrodo įtikinantys gimdyti namie. Ir dar. Nei vienas medikas per apžiūras nesakė, kad tau brangioji, neatsidalins placenta.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo agurčikas: 28 lapkričio 2011 - 09:55
QUOTE(agurčikas @ 2011 11 28, 10:54)
Nevisai sutinku su šiuo parašymu. Pvz. man du kartus neatsidalino placenta, tai nežinau ar tai būna itin retai ar ne. Mano ne vienai pažystamai irgi buvo tas pats. Neturėjom jokių kažkokių įsikišimų į gimdą, abortų ir pan. Tad čia be priežasties ar su priežastimi tas atsitiko, bet atsitiko... Todėl man šie argumentai irgi neatrodo įtikinantys gimdyti namie. Ir dar. Nei vienas medikas per apžiūras nesakė, kad tau brangioji, neatsidalins placenta.


Tai,žinoma,kad čia "maži"argumentai rinktis gimdymą namuose smile.gif Ir abai gerai kad nesirinkot-tikrai nebūtina visoms imti ir pradėti nei iš šio nei iš to gimdyti namie-tam turi būti LABAI STIPRI MOTYVACIJA mirksiukas.gif

p.s. o gydytojai labai labai daug ko nepasako arba pasako per daug,ne į temą,neprofesionaliai ir pan .ir pan.-turbūt neverta plėstis apie tai.Labai gražiai medikų"profesionalumą "iliustruoja kad ir ši laida:

http://www.tv3play.l...?autostart=true
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo klaara: 28 lapkričio 2011 - 10:07
QUOTE(agurčikas @ 2011 11 28, 10:54)
Nevisai sutinku su šiuo parašymu. Pvz. man du kartus neatsidalino placenta, tai nežinau ar tai būna itin retai ar ne. Mano ne vienai pažystamai irgi buvo tas pats. Neturėjom jokių kažkokių įsikišimų į gimdą, abortų ir pan.


Tiesiog įdomu - o gimdymas koks buvo? Su skatinimu, ar be; su nuskausminimu ar be? Kiek laiko gydytojai laukė tos neatsidalinančios placentos?
Atsakyti
QUOTE(flight @ 2011 11 28, 11:04)
Tiesiog įdomu - o gimdymas koks buvo? Su skatinimu, ar be; su nuskausminimu ar be? Kiek laiko gydytojai laukė tos neatsidalinančios placentos?


Gimdymai buvo lengvi, be jokių skatinimų, viskas vyko sklandžiai. Išlindus vaikui, po kelių minučių, nežinau labai viskas greitai vyko, narkozė, valymas ir visa kita. Nėštumai buvo puikūs, jokių problemų, kaip pagal knygą.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo agurčikas: 28 lapkričio 2011 - 13:06
QUOTE(agurčikas @ 2011 11 28, 14:05)
Išlindus vaikui, po kelių minučių, nežinau labai viskas greitai vyko, narkozė, valymas ir visa kita. Nėštumai buvo puikūs, jokių problemų, kaip pagal knygą.


Hmm, tai gal tiesiog tuo metu keitėsi pamaina ir tingėjo laukt tos placentos? blush2.gif nes kelios minutės - tikrai GEROKAI per trumpai..
Atsakyti
QUOTE(flight @ 2011 11 28, 21:33)
Hmm, tai gal tiesiog tuo metu keitėsi pamaina ir tingėjo laukt tos placentos?  blush2.gif nes kelios minutės  - tikrai GEROKAI per trumpai..

Na taip: narkozė ir abrazija užima mažiau laiko, o palaukti placentos turbūt pernelyg nuobodu- ekstrymas operacinėje gerokai linksmiau bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(dange @ 2011 11 28, 22:37)
Na taip: narkozė ir abrazija užima mažiau laiko, o palaukti placentos turbūt pernelyg nuobodu- ekstrymas operacinėje gerokai linksmiau  bigsmile.gif


biggrin.gif o jei rimtai-dėl ko būna tokie atvejai? g.gif Ar tikrai jie gali atsirast "nei iš šio nei iš to" ,esant ir sėkmingam nėštumui ir lenggvam gimdymui?O itint greitas gimdymas negali paįtakoti niekaip? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo klaara: 28 lapkričio 2011 - 21:45
QUOTE(klaara @ 2011 11 28, 21:44)
biggrin.gif o jei rimtai-dėl ko būna tokie atvejai? g.gif Ar tikrai jie gali atsirast "nei iš šio nei iš to" ,esant ir sėkmingam nėštumui ir lenggvam gimdymui?O itint greitas gimdymas negali paįtakoti niekaip? g.gif

O jei rimtai: trūksta informacijos, kas ten iš tiesų su ta placenta buvo(ir ar iš tiesų problema būtent placentos atsidalinime). Sėkmingas nėštumas ir sklandūs pirmieji gimdymo etapai iš tiesų negarantuoja geros pabaigos. O kas dėl to "nei iš šio, nei iš to", tai nelygu, kaip žiūrėsi mirksiukas.gif Jei nagrinėji situaciją "rezultatas"-"eiga"-"priežastis" principu(na kaip uždavinuką, su žinomu atsakymu), tuomet dažnai įmanoma atrasti ir šį, ir tą. Gyvenime gi dažniausiai būna kitaip. Greitas gimdymas vargu ar galėjo turėti įtakos placentos atsidalinimo patologijai.Placentos įaugimas, priaugimas dažniau susijęs pvz su buvusiu CP.
Atsakyti
QUOTE(dange @ 2011 11 28, 23:08)
O jei rimtai: trūksta informacijos, kas ten iš tiesų su ta placenta buvo(ir ar iš tiesų problema būtent placentos atsidalinime). Sėkmingas nėštumas ir sklandūs pirmieji gimdymo etapai iš tiesų negarantuoja geros pabaigos. O kas dėl to "nei iš šio, nei iš to", tai nelygu, kaip žiūrėsi  mirksiukas.gif  Jei nagrinėji situaciją "rezultatas"-"eiga"-"priežastis" principu(na kaip uždavinuką, su žinomu atsakymu), tuomet dažnai įmanoma atrasti ir šį, ir tą. Gyvenime gi dažniausiai būna kitaip. Greitas gimdymas vargu ar galėjo turėti įtakos placentos atsidalinimo patologijai.Placentos įaugimas, priaugimas dažniau susijęs pvz su buvusiu CP.


Ačiū 4u.gif Tai kaip suprantu gali ir nebūti nei cp,nei valymo nei jokių kitokių mechaninių įsikišimų į gimdą ir visgi gali taip nutikti..O dar įdomu-ar yra kokia statistika kokiu dažnumu tai įvyksta?
Atsakyti