Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdymas namuose, ar Lietuvoje tai saugu?

QUOTE(Dagis @ 2011 12 03, 21:58)
Apžiūrėjo ar neapžiūrėjo sveiką naujagimį tai nėra nei žiauriai gerai, nei blogai.

Jeigu mano vaikui pirmą kartą darytų kraujo tyrimą pirmoj klasėj, tai mano vaikas būtų vienas ir vienintelis, daugiau vaikų sveikų negimtų, jeigu tik jo kraujo grupė būtų  +.  Reiškinys labai natūralus.... verysad.gif Pirmo vaiko grupė +, ačiū šiuolaikinei medicinai, kad galiu turėti tų vaikų tiek, kiek noriu. thumbup.gif Kiekvieno nėštumo metu apturiu n kraujo ėmimų iš venos ir iš gydytojų sulaukiu įpatingo dėmesio, tiriamas iš karto gimęs vaikas, nes pavėluotai suleistas antirezusgamaglobulinas garantuotų nesveiką arba negyvą kitą kūdikį... Reiškinys absoliučiai natūralus, kažkokia gamtos klaida.... g.gif

Šiaip dabar medikai apie sterilumus ir nesterilumus nekalba iš viso, namuose gimdyti ne todėl pavojinga, kad nesterilu, o todėl, kad esant reikalui reanimuoti motiną ar vaiką deja lauktų laidotuvės. Jeigu naudojant nesterilius įrankius netyčia pribuvėja užneštų infekciją, o kūdikis laiku negautų antibiotikų, deja irgi lauktų laidotuvės.  blink.gif

Akys nesiplečia, kai skaitau postus apie vieną neskiepytą vaiką, o va panaikinkim visus skiepus ir .... Galite pasiskaityti, kiek vaikų mirdavo, kai skiepų nebūdavo, ir kaip tėvai išgirdę apie epidemijas lėkdavo į kaimus neapgyvendintus slėpti savo mažylius. blink.gif  Romantikos mažai lieka stovint prie karsto.

Šiaip kai pakalbi nors su viena mama praradusia savo mažylį, tokie postai: o va mano vaikas neskiepytas, o va nieko nenutiko (nes man nenutiko per 2 gimdymus...), tai skamba labai net nežinau kaip parašyti...skaudžiai, graudžiai, įžeidžiančiai...   unsure.gif

Gal mirtis atrodo labai tolima ir galima rašyti "didelės baimės akys", bet ji labai greitai priartėja, kai numiršta koks nors šalia esantis mylimas artimas žmogus... unsure.gif


Na,stipriai nesiplėsiu į visą postą,tačiau tai,kas paryškinta-grynai jau pasaulėžiūros reikalai-pvz. o niekada nepagalvojot,kad pvz. ir tas pats vakcinavimas gali turėti dvi puses ir..kažkuria prasme priartinti prie mirties.Viskas-kaip ir į ką ir kokiu atstumu žiūrim-dabar dar vyksta masiškas vakcinavimas,tačiau nėra garantijų kad taip bus
po kokių 20 metų.Taip kad tos"baimės akys" gali būt visokios.Na,čia šiaip,pamąstymui mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo klaara: 03 gruodžio 2011 - 21:45
Mano abu vaikai kol kas irgi neskiepyti, bet ateityje paskiepysiu nuo kiaulytės ir vėjaraupių sūnų, jei natūraliai nepersirgs. Arba jei sugalvosime į kokią Afriką..smile.gif Čia daug niuansų ir principingo "kietumo" negali būt. Kaip ir dėl gimdymo namuose. Na negali būti taip, kad gimdau namuose ir taškas, reikia atsižvelgti, įvertinti daugybę faktorių.

Kaip ir dėl vaistų ligos metu. Nors norisi natūraliai, antibiotikai - blogai ir t.t., bet kartais jų tikrai reikia ir ką - duodi vaikui, nes tuo momentu tai geriausias variantas. Ir t.t. ir t.t.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo flight: 03 gruodžio 2011 - 21:47
QUOTE(flight @ 2011 12 03, 22:44)
Mano abu vaikai kol kas irgi neskiepyti, bet ateityje paskiepysiu nuo kiaulytės ir vėjaraupių sūnų, jei natūraliai nepersirgs. Arba jei sugalvosime į kokią Afriką..smile.gif Čia daug niuansų ir principingo "kietumo" negali būt. Kaip ir dėl gimdymo namuose. Na negali būti taip, kad gimdau namuose ir taškas, reikia atsižvelgti, įvertinti daugybę faktorių.


Būtent-jei(kai) bus poreikis ir mes paskiepysim,o kol kas jo nėra.Ir noro tai daryti,nes taip daro visi,taip pat nėra smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo klaara: 03 gruodžio 2011 - 21:47
QUOTE(klaara @ 2011 12 03, 21:30)
Baikit-tai ir pribuvėjas atsiranda kaltinančių,prie ko čia Dievo valia biggrin.gif

Aš čia po pasiskaitymų apie naminius gimdymus Rusijoje įspūdžių. Nu prisipažįstu, iki to momento maniau, kad įspūdžiams neesu imli.Ten viena garsi Rusijos pribuvėja dėsto apie tai, kad vaiko mirtis ir yra tikroji laisvė: pasirinkti gyventi ar mirti, ir kaip mirti.


QUOTE(flight @ 2011 12 03, 21:31)

Ligoninėse kūdikiai nemiršta. Nes medikai niekad nedaro klaidų, ligoninėse nėra stafilokoko, nėra jokios tikimybės pasigaut infekciją ir išvis - jei jau peržengei ligonijnės slenkstį, esi automatiškai išgelbėtas nuo bet kokio blogio.

Miršta. Taip pat ir suaugę, ir senukai. O dar yra tokios vietos kaip reanimacijos skyriai- ten išvis daug mirštančių pasitaiko. Uždarom gal g.gif
Atsakyti
QUOTE(dange @ 2011 12 03, 22:50)
Aš čia po pasiskaitymų apie naminius gimdymus Rusijoje įspūdžių. Nu prisipažįstu, iki to momento maniau, kad įspūdžiams neesu imli.Ten viena garsi Rusijos pribuvėja dėsto apie tai, kad vaiko mirtis ir yra tikroji laisvė: pasirinkti gyventi ar mirti, ir kaip mirti.Miršta. Taip pat ir suaugę, ir senukai. O dar yra tokios vietos kaip reanimacijos skyriai- ten išvis daug mirštančių pasitaiko. Uždarom gal  g.gif


Gal kokią nuorodą galit apie tai?Įdomu pasidarė-ar iš tiesų taip dėsto smile.gif
Atsakyti
QUOTE(klaara @ 2011 12 03, 21:46)
Būtent-jei(kai) bus poreikis ir mes paskiepysim,o kol kas jo nėra.Ir noro tai daryti,nes taip daro visi,taip pat nėra smile.gif


O kaip jūs tą "poreikį" nustatysit? g.gif

Pvz. situacija raudoniuke nesirgusi jūsų dukrytė laukiasi, ir kažkas iš artimųjų vaikų serga šia paprasta, greitai praeinančia liga?
Atsakyti
QUOTE(Dagis @ 2011 12 03, 23:57)
O kaip jūs tą "poreikį" nustatysit? g.gif

Pvz. situacija raudoniuke nesirgusi jūsų dukrytė laukiasi, ir kažkas iš artimųjų vaikų serga šia paprasta, greitai praeinančia liga?


Na,čia jau mano reikalas,kaip aš tą poreikį nusistatysiu,juolabiau kad nesilaukia dar maniškė ,tad ir poreikio nėra biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(klaara @ 2011 12 03, 22:48)
Gal kokią nuorodą galit apie tai?Įdomu pasidarė-ar iš tiesų taip dėsto smile.gif

Čia pilna citata
QUOTE
Это не плата за свободу, это и есть свобода: свобода выбора для ребенка – жить или умереть и как умереть. Свобода нашего принятия его выбора. Если мы уважаем его, мы даем ему эту возможность в наших родах: уйти из наших рук в любящие руки Отца, без посредников. Возможно, сейчас это звучит цинично или кощунственно, потому что мы утратили как культуру рождения, так и культуру смерти. Мы видим в ней лишь горе и страх наказания во всех смыслах, вместо нового Рождения Души в Тот Свет»
Teksto autorė: Rusijoje pagarsėjusi pribuvėja Darja Strelcova.
P.S mūšiams dėl skiepų yra visas subforumas. mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dange: 03 gruodžio 2011 - 23:23
QUOTE(dange @ 2011 12 03, 23:19)
Čia pilna citata  Teksto autorė: Rusijoje pagarsėjusi pribuvėja Darja Strelcova.
P.S mūšiams dėl skiepų yra visas subforumas.  mirksiukas.gif

Nu jo... Sutikčiau, kad mirties kultūra irgi turi būt, bet tikrai ne tokiam kontekste... blink.gif Suprasčiau dar, jei kūdikis apsigimęs ir negali be aparatūros gyventi, bet kiek gi būna sveikiausiems kūdikėliams gimdymo metu, pavadinkim, "mechaninių" pridusimų!.. Įdomu, ką ji pasisako apie gimdyvių komplikacijas - gal irgi reikia leisti ramiai numirti? doh.gif

QUOTE(Dagis @ 2011 12 03, 22:57)
O kaip jūs tą "poreikį" nustatysit? g.gif

Pvz. situacija raudoniuke nesirgusi jūsų dukrytė laukiasi, ir kažkas iš artimųjų vaikų serga šia paprasta, greitai praeinančia liga?

Raudoniukės skiepas galioja tik apie 10 metų mirksiukas.gif Išties, dange teisi, skiepų klausimais siūlyčiau praplėsti akiratį tam skirtoje temoje 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(indica @ 2011 12 04, 01:44)
Nu jo... Sutikčiau, kad mirties kultūra irgi turi būt, bet tikrai ne tokiam kontekste... blink.gif Suprasčiau dar, jei kūdikis apsigimęs ir negali be aparatūros gyventi, bet kiek gi būna sveikiausiems kūdikėliams gimdymo metu, pavadinkim, "mechaninių" pridusimų!..  Įdomu, ką ji pasisako apie gimdyvių komplikacijas - gal irgi reikia leisti ramiai numirti? doh.gif
Raudoniukės skiepas galioja tik apie 10 metų  mirksiukas.gif Išties, dange teisi, skiepų klausimais siūlyčiau praplėsti akiratį tam skirtoje temoje 4u.gif


Čia man siūlot tą akiratį praplėsti?Tai kad dėkui-turiu kur jį praplėsti šiais klausimais ir tai darau tikrai ne SM pagalba biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo klaara: 04 gruodžio 2011 - 01:42
QUOTE(klaara @ 2011 12 04, 01:40)
Čia man siūlot tą akiratį praplėsti?Tai kad dėkui-turiu kur jį praplėsti šiais klausimais ir tai darau tikrai ne SM pagalba biggrin.gif

Tai kad ne tamsta citavau mirksiukas.gif
Atsakyti
Dėl skiepų - tikrai, yra ne viena tam skirta tema.

Dėl cituotos pribuvėjos Rusijoje - ten išvis, populiaru moterims gimdyti vienoms, be jokių pribuvėjų, o ir požiūris į naminį gimdymą irgi su tam tikrais niuansais. Bet Dange, pabandykite surasti analgogišką pribuvėjos (ar naminės akušerės) pareiškimą apie natūralią atranką kokioj Skandinavijoj - esu garantuota, ka nepavyks biggrin.gif

O kad jūs pasirinkote būtent šios pribuvėjos iš Rusijos mintis,visai nenuostabu ir tipiška. Kaip yra tipiška kažkur išskaityti-išgirsti vienintnelį nelabai sėkmingą naminio gimdymo atvejį ir paskui jį eskaluoti kaip taisyklę. Tipiška ir nieko naujo. 4u.gif
Atsakyti