Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdymas namuose, ar Lietuvoje tai saugu?

QUOTE(flight @ 2011 12 03, 21:17)
Aa, nu jo, ten pasitaikė gydytojai natūralistai  biggrin.gif Moteriškė taigi ligoninėn važiavo, apie namų gimdymus turbūt net nesapnavo, o rezultate, vyrui vos neteko gimdymo priiminėt. Ot šelmiai, a? smile.gif


Aha,tai taip-taigi medikai-galima gi jiems viskas visiškai-jei ką-sistema kalta,ne jie.Arba gimdyvė pati tamsuolė pasitaikė-baisiai čia,matai,suplyšo,nukraujavo irnesakyk.gif Mano pirmo gimdymo metu buvo irgi fainaaaa-kai jau buvau užskatinta iki padebesių,atviru tekstu buvo pasakyta ponios vedėjos-va,ne su manin tareisi (išverčiu-ne man babkes moki),tai dabar sau ir kankinkis su tokiais skausmais,o jei būtum su manim susitarus,epidūrą padaryčiau tau dabar.Ir išėjo sau išdidi,turbūt kavos gert biggrin.gif Panevėžio gimdymo namuose veiksmas vyko,prieš 11 metų.Kartais paskaItinėju temą apie šituos gimdymo namus-kaip suprantu iš pasisakančių,nekas ir pasikeitė per šį laikotarpį..

Tiesa,jokiu būdu net nesvajojau pirmo vaiko gimdyt namuose-galvojau kad tai gali daryt tik "pačiuožusios",norėjau gimdyt tik ligoninėj ir tik ligoninėj smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo klaara: 03 gruodžio 2011 - 20:32
QUOTE(klaara @ 2011 12 03, 20:15)
Tai tas,kuris išrašo pažymą,tas ir apžiūri-pvz mes pagimdėm antrą dienos,o gydytoja atvažiavo kitą rytą.Na,jau laukiu nesulaukiu kokių versijų pateiksit su aistele-turbūt anot medikų jau čia žiauriai blogai kad taip vėlai apžiūrėjo gydytoja naujagimį,ar ne? g.gif  biggrin.gif O dabar pagalvojau,kad mano naminukė net jokiom skalėm nebuvo įvertinta..ir skiepų jokių negavo..Turėtų uoj kaip sirgt turbūt kad gimus su tokia baisia pribuvėja,nesteriliom sąlygom,augdama  neskiepyta ax.gif Tiesa,pirmą(ir kol as vienintelį) kraujo tyrimą jai padarėm pernai-pradėjus  jai eit į pirmą klasę biggrin.gif Jau beveik  matau kaip jūsų akys plečias skaitant tokius postus smile.gif lotuliukas.gif

Nenustebinot biggrin.gif Labiau nustebčiau, jei būtų kitaip. O dabar- viskas dėsningai. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(klaara @ 2011 12 03, 14:15)
Tai tas,kuris išrašo pažymą,tas ir apžiūri-pvz mes pagimdėm antrą dienos,o gydytoja atvažiavo kitą rytą.Na,jau laukiu nesulaukiu kokių versijų pateiksit su aistele-turbūt anot medikų jau čia žiauriai blogai kad taip vėlai apžiūrėjo gydytoja naujagimį,ar ne? g.gif  biggrin.gif O dabar pagalvojau,kad mano naminukė net jokiom skalėm nebuvo įvertinta..ir skiepų jokių negavo..Turėtų uoj kaip sirgt turbūt kad gimus su tokia baisia pribuvėja,nesteriliom sąlygom,augdama  neskiepyta ax.gif Tiesa,pirmą(ir kol as vienintelį) kraujo tyrimą jai padarėm pernai-pradėjus  eiti į pirmą klasę biggrin.gif Jau beveik  matau kaip jūsų akys plečias skaitant tokius postus smile.gif lotuliukas.gif


o kodel jus taip agresyviai-sarkastishkai rasot ir tarsi saipotes is tu kur tikrina savo vaikus? nu matyt nebuvo reikalo ir nereikejo patikrinimu jokiu ir viskas gerai einasi ir be profilaktishku patikru tai tik valio. O jei kazkas butu negerai tai irgi taip rasytumet? labai lengva taip sneketi kai viskas su vaikuciu gerai, tada atgal ziurint lengva sakyt, kad nieko nereikejo, nereikalingi pasidaro nei echo, nei gydytojai, nei tyrimai nei dar kazkas. Bet saipytis taip? g.gif O mano vienas is vaiku jau gime su inkstu iuzdegimu (sveiki tevai, sveiki kiti vaikai), tai jei butu laiku nepatikrintas turbut butu pazeisti inkstukai dar labiau tokiam mazam, nuo to laiko - 10 men antibu, dvi operacijos ir dar ne pabaiga, bet be greitos mediku reakcijos ir jei buciau turejus nusistatyma netikrinti butu buve dar blogiau. Nutinka tokie dalykai ir niekam to nesitikint, tai niekad nezinai kas ir kaip - mes patys sveiki, kiti vaikai sveiki, net susapnavus nebuciau tokiu dalyku. As paranojike nesu, bet esu uz tai, kad vaikai butu reguliariai patikrinami. Na kad ir pas dantiste dicke nuvedziau, dantukus apziurim nuolat ir atrode viskas gerai, o pora skyluciu vistiek rado uzsislepusiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(klaara @ 2011 12 03, 20:15)
Tai tas,kuris išrašo pažymą,tas ir apžiūri-pvz mes pagimdėm antrą dienos,o gydytoja atvažiavo kitą rytą.Na,jau laukiu nesulaukiu kokių versijų pateiksit su aistele-turbūt anot medikų jau čia žiauriai blogai kad taip vėlai apžiūrėjo gydytoja naujagimį,ar ne? g.gif  biggrin.gif O dabar pagalvojau,kad mano naminukė net jokiom skalėm nebuvo įvertinta..ir skiepų jokių negavo..Turėtų uoj kaip sirgt turbūt kad gimus su tokia baisia pribuvėja,nesteriliom sąlygom,augdama  neskiepyta ax.gif Tiesa,pirmą(ir kol as vienintelį) kraujo tyrimą jai padarėm pernai-pradėjus  eiti į pirmą klasę biggrin.gif Jau beveik  matau kaip jūsų akys plečias skaitant tokius postus smile.gif lotuliukas.gif


Apžiūrėjo ar neapžiūrėjo sveiką naujagimį tai nėra nei žiauriai gerai, nei blogai.

Jeigu mano vaikui pirmą kartą darytų kraujo tyrimą pirmoj klasėj, tai mano vaikas būtų vienas ir vienintelis, daugiau vaikų sveikų negimtų, jeigu tik jo kraujo grupė būtų +. Reiškinys labai natūralus.... verysad.gif Pirmo vaiko grupė +, ačiū šiuolaikinei medicinai, kad galiu turėti tų vaikų tiek, kiek noriu. thumbup.gif Kiekvieno nėštumo metu apturiu n kraujo ėmimų iš venos ir iš gydytojų sulaukiu įpatingo dėmesio, tiriamas iš karto gimęs vaikas, nes pavėluotai suleistas antirezusgamaglobulinas garantuotų nesveiką arba negyvą kitą kūdikį... Reiškinys absoliučiai natūralus, kažkokia gamtos klaida.... g.gif

Šiaip dabar medikai apie sterilumus ir nesterilumus nekalba iš viso, namuose gimdyti ne todėl pavojinga, kad nesterilu, o todėl, kad esant reikalui reanimuoti motiną ar vaiką deja lauktų laidotuvės. Jeigu naudojant nesterilius įrankius netyčia pribuvėja užneštų infekciją, o kūdikis laiku negautų antibiotikų, deja irgi lauktų laidotuvės. blink.gif

Akys nesiplečia, kai skaitau postus apie vieną neskiepytą vaiką, o va panaikinkim visus skiepus ir .... Galite pasiskaityti, kiek vaikų mirdavo, kai skiepų nebūdavo, ir kaip tėvai išgirdę apie epidemijas lėkdavo į kaimus neapgyvendintus slėpti savo mažylius. blink.gif Romantikos mažai lieka stovint prie karsto.

Šiaip kai pakalbi nors su viena mama praradusia savo mažylį, tokie postai: o va mano vaikas neskiepytas, o va nieko nenutiko (nes man nenutiko per 2 gimdymus...), tai skamba labai net nežinau kaip parašyti...skaudžiai, graudžiai, įžeidžiančiai... unsure.gif

Gal mirtis atrodo labai tolima ir galima rašyti "didelės baimės akys", bet ji labai greitai priartėja, kai numiršta koks nors šalia esantis mylimas artimas žmogus... unsure.gif


Atsakyti
QUOTE(Dagis @ 2011 12 03, 21:58)
Gal mirtis atrodo labai tolima ir galima rašyti "didelės baimės akys", bet ji labai greitai priartėja, kai numiršta koks nors šalia esantis mylimas artimas žmogus... unsure.gif


Šiaip ne į temą, bet: Dagi, o žinot kiek viakų numiršta nuo vakcinavimo? O žinot, KIEK jų lieka neįgaliais visam likusiam gyvenimui? Čia juk irgi atranka, kažkieno organizmas atlaikys ir nieko, o kažkieno - ne, ir žinokit, tų vaikų tėvams irgi nėra gera ir smagu stovėt prie karsto ar invalido vežimėlio.
Nesidomėjot? O pasidomėkit. jei tik skaitot dar kokia kalba, ne vien lietuvių. Internete pilna realių istorijų su realiais įrodymais.

O kūdikiai miršta ir ligoninėse, dėl medikų klaidų, visko būna. Ir infekcijų užneša, ir daug daug visko. Tik tiek, kad tėvai bent jau apkaltinti gali kažką kita - ot tai didelė paguoda..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo flight: 03 gruodžio 2011 - 21:05
QUOTE(MichGirl @ 2011 12 03, 21:50)
o kodel jus taip agresyviai-sarkastishkai rasot ir tarsi saipotes is tu kur tikrina savo vaikus? nu matyt nebuvo reikalo ir nereikejo patikrinimu jokiu ir viskas gerai einasi ir be profilaktishku patikru tai tik valio. O jei kazkas butu negerai tai irgi taip rasytumet?  labai lengva taip sneketi kai viskas su vaikuciu gerai, tada atgal ziurint lengva sakyt, kad nieko nereikejo, nereikalingi pasidaro nei echo, nei gydytojai, nei tyrimai nei dar kazkas. Bet saipytis taip?  g.gif  O mano vienas is vaiku jau gime su inkstu iuzdegimu (sveiki tevai, sveiki kiti vaikai), tai jei butu laiku nepatikrintas turbut butu pazeisti inkstukai dar labiau tokiam mazam, nuo to laiko  - 10 men antibu, dvi operacijos ir dar ne pabaiga, bet be greitos mediku reakcijos ir jei buciau turejus nusistatyma netikrinti butu buve dar blogiau. Nutinka tokie dalykai ir niekam to nesitikint, tai niekad nezinai kas ir kaip - mes patys sveiki, kiti vaikai sveiki, net susapnavus nebuciau tokiu dalyku. As paranojike nesu, bet esu uz tai, kad vaikai butu reguliariai patikrinami. Na kad ir pas dantiste dicke nuvedziau, dantukus apziurim nuolat ir atrode viskas gerai, o pora skyluciu vistiek rado uzsislepusiu smile.gif


Kurioj vietoj agresija? g.gif g.gif blink.gif Ir kurioj vietoj įžvelgiat šaipymąsi iš tų,kurie tikrina savo vaikus?Aš net nerašau,kad pati jų "netikrinau"-neišsigalvokit nerašytų dalykų mirksiukas.gif O kas būtų,jeigu būtų-beviltiška aptarinėti.Pirmą vaiką,kaip priimta ir priklausoma ir "tikrinau" ,ir skiepus gavo-po kiekvieno skiepo būdavo toookios komplikacijos,kad taip sakant "plika akim"buvo matoma ir akivaizdu,kad kažkas čia ne taip su tuo vakcinavimu ir
dar tada priėmiau sprendimą,kad jei dar ateity turėsiu vaikų-neskiepysiu jų.Taip kad-jokio nusistatymo. tik asmeninė patirtis ir nieko daugiau smile.gif
Tarp kitko-turiu pažįstamą,kurios sergančiai dukrai patys medikai yra atvirai pasakę-džiaukitės,kad tik gimusios nepaskiepijot-kitaip būtų neišgyvenus.Taip kad ,ačiū dievui,jau yra ir pas mus tikrai protingų medikų.
O jūsų mažyliui linkiu sveikatos ir nepriimkit visko taip asmeniškai ir jautriai smile.gif
p.s.dėl dantistų tai prajuokinot-negi manot kad nevedu vaikų pas juos? biggrin.gif
p.p.s bet mes jau labai nukrypom nuo temos,taip kad nebėra prasmės toliau diskutuoti kad ir apie skiepus-yra tam skirtos temos smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo klaara: 03 gruodžio 2011 - 21:28
QUOTE(flight @ 2011 12 03, 21:02)

O kūdikiai miršta ir ligoninėse, dėl medikų klaidų, visko būna. Ir infekcijų užneša, ir daug daug visko. Tik tiek, kad tėvai bent jau apkaltinti gali kažką kita - ot tai didelė paguoda..

Kūdikiai miršta ligoninėse- dėl medikų klaidų. Namuose- nes tokia Dievo valia. Arba vistiek dėl medikų klaidų.
Atsakyti
QUOTE(dange @ 2011 12 03, 22:24)
Kūdikiai miršta ligoninėse- dėl medikų klaidų. Namuose- nes tokia Dievo valia. Arba vistiek dėl medikų klaidų.


Baikit-tai ir pribuvėjas atsiranda kaltinančių,prie ko čia Dievo valia biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(dange @ 2011 12 03, 22:24)
Kūdikiai miršta ligoninėse- dėl medikų klaidų. Namuose- nes tokia Dievo valia. Arba vistiek dėl medikų klaidų.



smile.gif
Kūdikiai miršta tik namuose, dėl tėvų kvailumo, egoizmo ir pribuvėjų neprofesionalumo, ir apskirtai, vien dėl to, kad buvo gimdoma namuose.
Ligoninėse kūdikiai nemiršta. Nes medikai niekad nedaro klaidų, ligoninėse nėra stafilokoko, nėra jokios tikimybės pasigaut infekciją ir išvis - jei jau peržengei ligonijnės slenkstį, esi automatiškai išgelbėtas nuo bet kokio blogio.
Atsakyti
QUOTE(klaara @ 2011 12 03, 15:22)
Kurioj vietoj agresija? g.gif  g.gif  blink.gif Ir kurioj vietoj įžvelgiat šaipymąsi iš tų,kurie tikrina savo vaikus?Aš net nerašau,kad pati jų "netikrinau"-neišsigalvokit nerašytų dalykų mirksiukas.gif O kas būtų,jeigu būtų-beviltiška aptarinėti.Pirmą vaiką,kaip priimta ir priklausoma ir "tikrinau" ,ir skiepus gavo-po kiekvieno skiepo būdavo toookios komplikacijos,kad taip sakant "plika akim"buvo matoma ir akivaizdu,kad kažkas čia ne taip su tuo vakcinavimu ir
dar tada priėmiau sprendimą,kad jei dar ateity turėsiu vaikų-neskiepysiu jų.Taip ka-jokio nusistatymo. tik asmeminė patirtis ir nieko daugiau smile.gif Tarp kitko-turiu pažįstamą,kurios sergančiai dukrai patys medikai yra atvirai pasakę-džiaukitės,kad tik gimusios nepaskiepijot-kitaip būtų neišgyvenus.Taip kad ,ačiū dievui,jau yra ir pas mus tikrai protingų medikų.O jūsų mažyliui linkiu sveikatos ir nepriimkit visko taip asmeniškai ir jautriai smile.gif
p.s.dėl dantistų tai prajuokinot-negi manot kad nevedu vaikų pas juos? biggrin.gif
p.p.s bet mes jau labai nukrypom nuo temos,taip kad nebėra prasmės toliau diskutuoti kad ir apie skiepus-yra tam skirtos temos smile.gif


na parasiau tik koks vaizdas susidare paskaicius ta posta, nemalonu tiesiog paliko. is kitos puses kartais ne taip is tikro yra kaip parasius nuskamba smile.gif

del dantu tai tik kaip pavyzdi panaudojau siaip smile.gif kad ne viskas kas is isores atrodo sveika ir nerodo simptomu, butinai yra sveika ir viduj smile.gif netampau vaiku pas gydytojus be reikalo, dicke va metus+ buvo nebuvus, bet nerasau to kaip pasiekimo ir pasiulymu kitiems akis issisproginti beskaitant tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(MichGirl @ 2011 12 03, 22:31)
na parasiau tik koks vaizdas susidare paskaicius ta posta, nemalonu tiesiog paliko. is kitos puses kartais ne taip is tikro yra kaip parasius nuskamba smile.gif

del dantu tai tik kaip pavyzdi panaudojau siaip smile.gif kad ne viskas kas is isores atrodo sveika ir nerodo simptomu, butinai yra sveika ir viduj smile.gif netampau vaiku pas gydytojus be reikalo, dicke va metus+ buvo nebuvus, bet nerasau to kaip pasiekimo ir pasiulymu kitiems akis issisproginti beskaitant  tongue.gif


Aš irgi nerašiau tai kaip pasiekimo-tiesiog viskas išsirutuliojo diskusijos eigoj ir tiek mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(flight @ 2011 12 03, 21:02)
Šiaip ne į temą, bet: Dagi, o žinot kiek viakų numiršta nuo vakcinavimo? O žinot, KIEK jų lieka neįgaliais visam likusiam gyvenimui? Čia juk irgi atranka, kažkieno organizmas atlaikys ir nieko, o kažkieno - ne, ir žinokit, tų vaikų tėvams irgi nėra gera ir smagu stovėt prie karsto ar invalido vežimėlio.
Nesidomėjot? O pasidomėkit. jei tik skaitot dar kokia kalba, ne vien lietuvių. Internete pilna realių istorijų su realiais įrodymais.

O kūdikiai miršta ir ligoninėse, dėl medikų klaidų, visko būna. Ir infekcijų užneša, ir daug daug visko. Tik tiek, kad tėvai bent jau apkaltinti gali kažką kita - ot tai didelė paguoda..


Bet kokia medicininė intervencija sukelia riziką, tik ta rizikos tikimybė yra mažesnė, lyginant su reikiamos medicininės pagalbos nesuteikimu laiku. Deja jeigu bijočiau bet kokios adatos kaip ir anksčiau minėjau, vaikų turėčiau vieną arba iš viso neturėčiau. Turėjau rinktis...

Realių istorijų su skiepais yra, aš žinau apie komplikacijas, kalbėjau su skiepijančia sesute, ji tikrai neginčijo, kad komplikacijos gali būti, net paaiškino kokios.

Statistiškai nuo skiepijimo komplikacijų mirė daug mažiau vaikų, negu nuo ligų, nuo kurių skiepijama.

Nemanau, kad reikia skiepytis nuo visko, nuo ko yra skiepai ar gerti antibiotikus nuo kiekvieno š... bet sveiko proto kriterijus kažkoks turi išlikti. Šiaip sprendimą skiepyti ar neskiepyti turbūt priima kiekviena mama kartu su gydytoju, šiaip siuntimą skiepytis irgi rašo gydytojai, įvertinę vaiko būklę, kuri kiekvienu atveju yra skirtinga.

Mano asmeninė patirtis sako, kad geriau dešimt papildomų tyrimų ir antibiotikų, negu vienas pražiopsotas... Gal ne visiems teko susidurti su tokias gyvenimo "smūgiais". g.gif

Ligoninėse miršta dėl klaidų, pripažįsta tą ir medikai, bet deja klystam visi visose darbo vietose. verysad.gif Kavą ar arbatą irgi darbo vietose dažnai geriam blush2.gif Tik mano darbo klaidos išsitaiso gan lengvai, o va medikų, tai doh.gif

Sutikau ne vieną žmogų, ir pačiai teko susidurti su medikų klaidom, bet deja puikiai suvokiu, kad ne visas ligas galima gydyti arbatomis, homeopatija, nepasidarysim namie nei cezario pjūvių, nei plaučių ar širdies operacijų... Ir toliau dėkosim geriem ir profesionaliem gydytojam ir sesutėm, o ant blogų "varysim". doh.gif
Atsakyti