Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralūs plaukų šviesinimo/tamsinimo būdai

Pasipasakosiu ir as. Kai man zutbut prisireike pasikeisti,eilini karta prisidirbau su "tonika" dazomuoju sokoladiniu balzamu. Jau esu nusvilusi su juo,bet kazkodel tai isgaravo is galvos ir noras nustebinti kitus nugalejo schmoll.gif nu tai kadangi as naturaliai sviesi esu,likau tamsiai ryza. Galvojau nusiplaus,ir ka jus manot? Jau apie menesi vaikstau ryzaa doh.gif sviesiai,bet pakankamai ryskiai :/ tai nusipirkau sviesiu dazu ir...padejau i lentyna. pagalvojau,kad biski pataupyt reik,nes 30-ies jau ir peruko reikes... nusprendziau nusibalint naturaliai. I sampuna suspaudziau puse citrinos. paskui susiradau sena purkstuka,suspaudziau likusia citrina,dar citr,rugsries biski vandeny istirpinau,medaus biski istirpinto,alyvuogiu ir ricinos aliejaus,siaip,del bendros naudos biggrin.gif nu,issiploviau galva sampunu,kuris NUO CITRINOS NEBEPUTOJO IR PRARADO KVAPA(kitaip tariant tiesiog i minksta vieta beveik visas buteliukas padoraus Nivea sampuno),paskui savo marmalu nupurskiau plaukus,kas speju buvo klaida,nes ryte tai galvos neplausiu,o galva aliejais ispurksta,nors kiekis ir mazas,bet ant plauku speju jausis lotuliukas.gif ryt pabandysiu parasyt,kas gero gavosi tongue.gif bet speju tokie kiekiai nenubalins mano plauku,teks turbut chemijos griebtis...
Atsakyti
QUOTE(Ievosius @ 2011 07 25, 22:31)
Sveikos, gal kuri bandete cinamono ir medaus misini sviesinti plaukams. Netycia youtoobe uzradau, kad amerikones sviesina siuo misiniu. Gla kuri bandete?

As bandziau - man tai daugiau plaukai po sito budo gavosi kaip po geros kaukes, bet spalva nepajudejo is vietos + migrena nuo cinamono kvapo, nes as su ta marmalyne visa diena pravaiksciojau ant galvos.... nors plaukai po to buvo minksti ir purus... bet ne sviesus blush2.gif
Atsakyti
Aš paprasčiausią kaukę iš alyvuogių, varnalėšų, ricinų aliejų ir rozmarino ae padariau. Kad patys plaukai tai labai nepašviesėjo, bet turėjau šviesintų sruogelių tai jų spalva lyg atsigavo, lyg naujai dažyta, nors nedažiau jau pusę metų
Atsakyti
as tam tixlui naudoju gana naturalu natur vital sampuna su chna juodiems plaukams ž) naturaliai mano yra pilki, tai sitas sampunas kiek tamsina, tik sakyciau atima ir blizgesi.
Atsakyti
Sveikos 4u.gif Turiu klausimėlį. gal kuri taip darė smile.gif Mano plaukai šeip yra kaštoniai, labai panašiai tokie : Kaštoniniai. Niekada nesu dažiusi tai sugalvojau pasitamsinti kava ir kai perskalavau su kava pasidarė labai tamsūs, tokie:Tamsūs o dabar sugalvojau pašviesinti truputuką, gal pavyktų jei ištepčiau alyvuogių aliejumi ir pabūčiau saulėje? O kad stipresnis efektas būtų dar ir citrinos įlašinti? Gal kuri esate taip dariusios? Ar pavyko? smile.gif Žinoma nesitikiu, kad tapsiu blondine, bet kažkiek gal įgaus naujų atspalvių plaukai? smile.gif
Atsiprašau, nelabai dar moku čia viską daryti, ten kur kaštoniai tai 6-ta nuotrauka, o ten kur tamsūs tai tik viena foto ir yra smile.gif Ėmiau iš interneto, bet nemoku tik tą foto įdėti.. blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nuis: 05 gegužės 2013 - 18:56
Viena karta per savaite plaukus issitepu citrinos sulciu ir alyvuogiu aliejaus misiniu ir kokia valanda pabunu saulej kieme. Plaukai tikrai graziai ir naturaliai pasviesejo, jokio sausumo nesijaucia. Tikrai neblogas budas keliais tonais pasviesinti plaulus:).
Atsakyti
sakykit jus sviesinat/tamsinat dazytus plaukus ar naturalius?
Atsakyti