Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralūs plaukų šviesinimo/tamsinimo būdai

jei alyvuogiu,tai koki tiksliai ? salto spaudimo?
Atsakyti
prieš kelis metus kaskartą išsiplovus galvą plaukus dar perskalaudavau dilgėlių nuoviru, tai nei patamsėjo nei pašviesėjo, nei pagerėjo biggrin.gif tik tas įsitikinimas, kad va natūralu
Atsakyti
nžn,ar čia pataikiau, bet kažkur skaičiau apie kažkokius tai plaukų PILKINTOJUS? gal kas gali pakomentuot plačiau? 4u.gif norėčiau išblukint dažytus plaukus...dažai yra rudi, o mano naturalus plaukai- pilkšvoki...tai norėčiau susigrąžint natūralius beent jau kažkiek.. gal ką gero patarsit? 4u.gif
Atsakyti
fantuteee, as kai buvau blondine, kad nebutu gelsvumo naudojau kazkoki pigu rusiska, tai ten kaip su kokiu balzamu praskalaudavau galva ir budavo pilkesni, bet jis kenkia plaukam tai ilgai nenaudojau ir tik retkarciais, yra ivairiu atspalviu bet as naudojau kaip pilkintoja, "tonika" man atrodo vadinasi.
Atsakyti
QUOTE(fantuteee @ 2011 07 07, 13:15)
nžn,ar čia pataikiau, bet kažkur skaičiau apie kažkokius tai plaukų PILKINTOJUS? gal kas gali pakomentuot plačiau?  4u.gif  norėčiau išblukint dažytus plaukus...dažai yra rudi, o mano naturalus plaukai- pilkšvoki...tai norėčiau susigrąžint natūralius beent jau kažkiek.. gal ką gero patarsit? 4u.gif

tai jums ne pilkintojo reik o spalvos nuemejo ( kuris vistiek gerai nenuimtu iki nataralios spalvos) . O pilkintoja naudoja blondines, kad panaikinti geltonuma 4u.gif
Nueikitre i tema kaip issviesinti tamsiai dazytus plaukus, ten rasite sau naudingos info 4u.gif
Atsakyti
dekui biggrin.gif blush2.gif
Atsakyti
Sveikos, gal kuri bandete cinamono ir medaus misini sviesinti plaukams. Netycia youtoobe uzradau, kad amerikones sviesina siuo misiniu. Gla kuri bandete?
Atsakyti
laba, ar kas bandete tamsinti naturalia pilka plauku spalva naturaliais sampunais? su visokiom zolem ten? as bandziau natur vital juodos spalvos dazanti sampuna, bet jis spalva patamsino labai nezymiai, dabar noreciau isbandyti corpore sano juodai dazanti sampuna su chna. ar kas nors ji bandete ant naturaliu plauku? smile.gif user posted image
Atsakyti
QUOTE(Vook @ 2011 07 06, 18:12)
prieš kelis metus kaskartą išsiplovus galvą plaukus dar perskalaudavau dilgėlių nuoviru, tai nei patamsėjo nei pašviesėjo, nei pagerėjo biggrin.gif tik tas įsitikinimas, kad va natūralu

O ir augimas nepaspartėjo? Daug kur rašo, kad plaukai kaip ant mielių auga nuo dilgelių nuoviro.
Atsakyti
QUOTE(Ievosius @ 2011 07 25, 23:31)
Sveikos, gal kuri bandete cinamono ir medaus misini sviesinti plaukams. Netycia youtoobe uzradau, kad amerikones sviesina siuo misiniu. Gla kuri bandete?


Gal galima smulkiau apie si buda? g.gif
Atsakyti
o gal kas naturalia pilkinancia , gesinancia priemone zino? g.gif
Atsakyti
Mėnesį skalauju ajerų nuoviru. Tai plaukai truputį gal ir patamsėjo, bet nežymiai. Bet žinokit kaip sustiprėjo thumbup.gif
Atsakyti