Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralūs plaukų šviesinimo/tamsinimo būdai

QUOTE(Shana @ 2010 08 06, 19:40)
Kaip dabar, tai galiu imesti.

O kaip anksciau tai turi omeny kai tamsi buvau ar kaip? g.gif


taip smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Revera @ 2010 08 06, 18:43)

user posted image
Kiek sugebejau ant greituju rasti ax.gif

O kam jum? smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Shana: 06 rugpjūčio 2010 - 18:49
QUOTE(Shana @ 2010 08 06, 19:47)
Kiek sugebejau ant greituju rasti ax.gif

O kam jum? smile.gif


man tai ir sita spalvyte grazi smile.gif o cia kaip suprantu jau po dazu nuemimo, tiesa?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Revera: 06 rugpjūčio 2010 - 18:54
QUOTE(Revera @ 2010 08 06, 18:54)
man tai ir sita spalvyte grazi  smile.gif o cia kaip suprantu jau po dazu nuemimo, tiesa?

Man tamsiai patiko, bet labai pavargau, nes po 2 sav jau pradedavo matytis sviesios saknys.
Visas procesas buvo toks - buvau juoda, tada nueminejo, daze tamsiai rudai, o prie sviesaus nuo rudo jau ejau be nuemino, palaipsniui dazydama sviesiau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Shana @ 2010 08 06, 19:56)
Man tamsiai patiko, bet labai pavargau, nes po 2 sav jau pradedavo matytis sviesios saknys.
Visas procesas buvo toks - buvau juoda, tada nueminejo, daze tamsiai rudai, o prie sviesaus nuo rudo jau ejau be nuemino, palaipsniui dazydama sviesiau 4u.gif


na jo,kai naturalus sviesus tai is karto matosi saknys ... mano naturalus kokias dviem tonais sviesesni nei dabartiniai todel kai ataugineja nelabai metasi i akis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Revera @ 2010 08 06, 19:02)
na jo,kai naturalus sviesus tai is karto matosi saknys ... mano naturalus kokias dviem tonais sviesesni nei dabartiniai todel kai ataugineja nelabai metasi i akis  smile.gif

As va irgi galvoju, gal ant rudens pabandysiu kokia kakavine spalvyte, kad butu nedaug tamsesne uz naturalius, tada nesimatys saknu per daug g.gif
Atsakyti
QUOTE(Shana @ 2010 08 06, 19:13)
Man labiau domina naturalius.
Pas mane dabar gaunasi, kad atauge naturalus labai mazai skiriasi nuo dazytu, reik gerai isiziureti, kad pamatyti, kad saknys pustoniu tamsesnes. Tai galvoju - jei tas saknis su citrina patepliociau, gal dar pasviesetu... bigsmile.gif

Aisku pamegink, gal nuims;) saule gal dar kazkiek pablukins kol vasara:) (nzn ar rasiau, siaip ant saules su ta mase rekomenduojama pabuti-poveikis atseit stipresnis)
Atsakyti
QUOTE(S@lsa @ 2010 07 05, 19:27)
speju, kad sis user posted image nusipirkau ir as ji,  jo sudetyje peroksido yra ir tik paskui ramuneles, todel ir pasviesina, bet efektas yra  ax.gif

Tikrai ne šis. Šitam yra peroksido, todėl šviesina jis tikrai ne natūraliai. Niekaip nerandu internete to purškalo, kur aš turėjau, bet ten buvo tik su ramunėlėm ir be jokio peroksido. Beje, pirkau jį ne LT.
Atsakyti
Na, prisiskaičiau labai dvejopų atsiliepimų ir eisiu pati į kovą su dažais. ax.gif Bandysiu citriną su aliejum, mano protu turėtų geriausiai veikt jei ne spalvą, tai bent plaukus. Gal net pamėginsiu su saulegrąžų, noriu tokios ryškios šviesios. biggrin.gif Ryžumas pasman originaliai esti, tik va numušt dažus reikia per kokį toną iki natūralaus ir dar porą tonų šviesyn. Neįmanoma? g.gif Bet maga pamėginti. rolleyes.gif
Atsakyti
smile.gif ir as nusprendziau su citrina ir medumi pasisviesint..parasysiu kaip sekesi:)
Atsakyti
Bandžiau su ąžuolo žieve porą kartų skalaut, patamsėjo smile.gif o ką dar gero duoda ąžuolo žievė plaukams, galvos odai?
Atsakyti
ale nebesuprantu blink.gif alyvuogiu aliejus ar alyvu aliejus sviesina plauka,kas gali atsakyti? vienos raso taip kitos taip ,tai kaip is tikruju? blink.gif blink.gif blink.gif
Atsakyti