Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralūs plaukų šviesinimo/tamsinimo būdai

Sveikos smile.gif Vienoje knygoje radau tokį receptą. Gal kam pravers biggrin.gif

GRAIKINIŲ RIEŠUTŲ RUDUMAS

Natūralūs dažai nesilaiko taip ilgai kaip cheminiai. Ši spalva nusiplauna galvą ištrinkus tris kartus.

225-350 g graikinių riešutų kevalų
truputis aliejaus
šiek tiek vaisių acto
karšto vandens

Piestoje grūstuvėliu sugrūskite kevalus iki smulkių miltelių. Sumaišykite su aliejumi, actu ir įpilkite tiek karšto vandens, kad gautumėte grietinės tirštumo košelę. Palaikykite ją 15 minučių.
Išplaukite ir nusausinkite plaukus. Įpilkite į košelę karšto vandens ir ja užtepkite plaukus. Užsimovę plastikinę dušo kepurėlę, pasėdėkite, kol įsigers dažai. Paskui išplaukite plaukus su šampūnu ir minkštikliu.
smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Shana @ 2010 08 03, 12:03)
Man atrodo is juodu kito budo nera, tik nuemimas g.gif
Man kazkada irgi sviesino, tai nueme, bet labai trumpai laike ta nuemeja. Po to daze tamsiai rudai o jau is rudu po biski po biski ejo i sviesesni atspalvi.

Man naturaliai sviesina maudymasis juroje ir gulejimas pliaze tongue.gif na rimtai plaukai pasvieseja, matyt druskos gauna ir ant saules pabuna ir is cia toks efektas g.gif


na mano dabar tamsiai rudi, o noriu dviem tonais sviesesniu, tai gaila nuiminet dazus g.gif
Atsakyti
QUOTE(Revera @ 2010 08 03, 16:23)
na mano dabar tamsiai rudi, o noriu dviem tonais sviesesniu, tai gaila nuiminet dazus  g.gif

Jei jum blunka dazai, tai gal su laiku galesit pereiti prie sviesesniu, bet reiks kantrybes.
As nuo labai tamsiai rudu prie vid. rudu per kokius metus perejau. Tiesiog man kai kazkiek nusiplaudavo ir dazydavau, tai rinkausi tonu sviesesnius dazus, taip kelis kartus, o po to vel tonu sviesesniais 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Shana @ 2010 08 03, 19:12)
Jei jum blunka dazai, tai gal su laiku galesit pereiti prie sviesesniu, bet reiks kantrybes.
As nuo labai tamsiai rudu prie vid. rudu per kokius metus perejau. Tiesiog man kai kazkiek nusiplaudavo ir dazydavau, tai rinkausi tonu sviesesnius dazus, taip kelis kartus, o po to vel tonu sviesesniais 4u.gif


matyt pasinaudosiu jusu patarimu, nes sruogelem jau atsinorejo man blush2.gif be to dar blukinu dabar ant saules su alyvuogiu aliejumi. Tikiuosi kada nors iseis tamsi spalva smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Revera @ 2010 08 03, 18:34)
matyt pasinaudosiu jusu patarimu, nes sruogelem jau atsinorejo man  blush2.gif be to dar blukinu dabar ant saules su alyvuogiu aliejumi. Tikiuosi kada nors iseis tamsi spalva  smile.gif

Pabandykit dar i ta alieju citrina issispausti. Pati bandzius nesu, bet kazkur skaiciau apie toki buda 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Shana @ 2010 08 04, 13:03)
Pabandykit dar i ta alieju citrina issispausti. Pati bandzius nesu, bet kazkur skaiciau apie toki buda 4u.gif

Yra ir toks budas, drinks_cheers.gif alyv.al. sviesina ir saugo nuo issausejimo,o citrina,aisku, blukina, sviesina
Atsakyti
QUOTE(Etama @ 2010 08 04, 12:32)
Yra ir toks budas, drinks_cheers.gif  alyv.al. sviesina ir saugo nuo issausejimo,o citrina,aisku, blukina, sviesina

O nezinot, toks misinys su citrina naturalius irgi pasviesina, ar jis labiau tinkamas dazu nuemimui? g.gif
Atsakyti
P.S. nusipirkau purskikli, apie kuri buvo kalbeta praeituose puslapiuose. Zlibinau zlibinau ta maza nuotraukyte kol pagaliau supratau, kad cia henna plus firmos jis. Raso kad blondinem pasviesina plaukus 1-2 tonais, nes jame yra apie 2 % peroksido, chna ir ramuneliu ekstraktu. Sumasciau, kad kodel gi neisigijus ir man jo, galvojau gal netycia ir mano tamsius plaukus pasviesintu, ir zinokit rimtai kazkiek jau pasviesejo blink.gif tai bus daug lengviau man sviesesniu atspalviu pradet dazytis. Dabar Droge jam akcija - 26lt kainuoja. Reik nusipukrsti plaukus ir dziovinti ant saules arba dziovintuvu ir va kaip atrodo is arciau:
user posted image

Pabandykit ir jus, gal kam pades smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Shana @ 2010 08 04, 13:36)
O nezinot, toks misinys su citrina naturalius irgi pasviesina, ar jis labiau tinkamas dazu nuemimui? g.gif

Man atrodo labiau naturalius, bet ir dazytus turetu pablukinti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Etama @ 2010 08 06, 17:00)
Man atrodo labiau naturalius, bet ir dazytus turetu pablukinti mirksiukas.gif

Man labiau domina naturalius.
Pas mane dabar gaunasi, kad atauge naturalus labai mazai skiriasi nuo dazytu, reik gerai isiziureti, kad pamatyti, kad saknys pustoniu tamsesnes. Tai galvoju - jei tas saknis su citrina patepliociau, gal dar pasviesetu... bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Shana @ 2010 08 06, 19:13)
Man labiau domina naturalius.
Pas mane dabar gaunasi, kad atauge naturalus labai mazai skiriasi nuo dazytu, reik gerai isiziureti, kad pamatyti, kad saknys pustoniu tamsesnes. Tai galvoju - jei tas saknis su citrina patepliociau, gal dar pasviesetu... bigsmile.gif


imesk savo plaukuciu nuotrauka kaip buvo iki dabartiniu plauku ir dabar, jei nesunku aisku 4u.gif idomu pamatyti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Revera @ 2010 08 06, 18:23)
imesk savo plaukuciu nuotrauka kaip buvo iki dabartiniu plauku ir dabar, jei nesunku aisku  4u.gif  idomu pamatyti  smile.gif

Kaip dabar, tai galiu imesti.
user posted image
O kaip anksciau tai turi omeny kai tamsi buvau ar kaip? g.gif
Atsakyti