Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralūs plaukų šviesinimo/tamsinimo būdai

QUOTE(galoshes @ 2010 07 07, 21:36)
;DD aš tokia nekantri, kad nežinau, ar sulauksiu, kol tos dilgėlės man išdžius;o bet jaučiu, kad darysiu ne vien dilgėlių nuovirą, o maišysiu kelias žoleles(; tikiuosi gero efekto;D


Tai kad greitai jos džiūsta thumbup.gif
Maniškės per kelias dienas sudžiuvo
Atsakyti
Plaukus tamsina ajerų nuoviras arba ąžuolo žievė,šviesina ramunėlių nuoviras arba citrinos sultys,obuolių actas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Revera @ 2010 07 21, 18:13)
kokiu budu tu perejai is juodu prie tokios spalvos???  blink.gif

Teko kelis kart lankytis kirpykloje,buvo ir nesekmingu dazymu kai gryzau apelsino spalvos plaukais doh.gif

Tiesa,del dilgeliu kazkuri mergina raso kad dziovina,o kam? As jas ka tik skintas kisu i puoda ir gerai paverdu,su praaususiu nuoviru skalauju plaukucius.
Atsakyti
Sveikos,
ar galit pasakyti, jeigu bandete citrinos sultimis sviesinti palukus, ar nepasidaro jie labai sausi? o gal kai pamaisai su medumi, nesausta?
aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Dratiene @ 2010 07 29, 12:15)
Sveikos,
ar galit pasakyti, jeigu bandete citrinos sultimis sviesinti palukus, ar nepasidaro jie labai sausi? o gal kai pamaisai su medumi, nesausta?
aciu 4u.gif

Citrina sausina, faktas. maisyk su alyvuogiu aliejumi, jis irgi sviesina kazkiek smile.gif bus gera kompanija
Atsakyti
QUOTE(Etama @ 2010 07 29, 14:06)
Citrina sausina, faktas. maisyk su alyvuogiu aliejumi, jis irgi sviesina kazkiek smile.gif bus gera kompanija

Aciu 4u.gif vakare bandysiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(wintry @ 2010 07 28, 23:11)
Teko kelis kart lankytis kirpykloje,buvo ir nesekmingu dazymu kai gryzau apelsino spalvos plaukais  doh.gif

Tiesa,del dilgeliu kazkuri mergina raso kad dziovina,o kam? As jas ka tik skintas kisu i puoda ir gerai paverdu,su praaususiu nuoviru skalauju plaukucius.


o kaip tau daze jei nepaslaptis? 4u.gif

As eisiu i kirpykla, drauge is juodu perejo sruogelem, veliau sake pereis i normalius sviesesnius plaukus. Idomu kokiu dar budu buna bet dazu nuemimo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Revera @ 2010 07 29, 17:25)
o kaip tau daze jei nepaslaptis?  4u.gif


Nuiminejo spalva man,maise miltelius su oksidantu kaip suprantu ir i ta mase pyle kazkokia plauku kauke ar balzama,tepe ant plauku ir maige rankomis kad ta mase uzsiltu ar suputotu kaip supratau biggrin.gif O po to daze plaukucius norima spalva.
Atsakyti
QUOTE(wintry @ 2010 07 29, 18:05)
Nuiminejo spalva man,maise miltelius su oksidantu kaip suprantu ir i ta mase pyle kazkokia plauku kauke ar balzama,tepe ant plauku ir maige rankomis kad ta mase uzsiltu ar suputotu kaip supratau  biggrin.gif O po to daze plaukucius norima spalva.


o kokia bukle po to buvo plaukuciu? smile.gif nes toj nuotraukoj atrodo labai sveiki smile.gif
Atsakyti
Na,5-7 cm ilgio praradau per kelis menesius,nes teko vis pakirpti plaukucius,dabar jie blizga ,nesiurkstus bet galai sakojasi dar,laukiu jauno menulio ir vel begsiu pakirpti pora cm smile.gif Lepinu aliejais,dilgelem ,manau dar pusmetis ir dziaugsiuos plaukuciais. wink.gif
Atsakyti
QUOTE(wintry @ 2010 07 29, 22:50)
Na,5-7 cm ilgio praradau per kelis menesius,nes teko vis pakirpti plaukucius,dabar jie  blizga ,nesiurkstus bet galai sakojasi dar,laukiu jauno menulio ir vel begsiu pakirpti pora cm smile.gif Lepinu aliejais,dilgelem ,manau dar pusmetis ir dziaugsiuos plaukuciais. wink.gif


na as dazysiu sruogelem kol galiausiai pasieksiu norima rezultata - buviusia plauku spalva smile.gif Gaila man plauku isiminet spalva...
Atsakyti
QUOTE(Revera @ 2010 07 29, 16:25)
As eisiu i kirpykla, drauge is juodu perejo sruogelem, veliau sake pereis i normalius sviesesnius plaukus.  Idomu kokiu dar budu buna  bet dazu nuemimo smile.gif

Man atrodo is juodu kito budo nera, tik nuemimas g.gif
Man kazkada irgi sviesino, tai nueme, bet labai trumpai laike ta nuemeja. Po to daze tamsiai rudai o jau is rudu po biski po biski ejo i sviesesni atspalvi.

Man naturaliai sviesina maudymasis juroje ir gulejimas pliaze tongue.gif na rimtai plaukai pasvieseja, matyt druskos gauna ir ant saules pabuna ir is cia toks efektas g.gif
Atsakyti