Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralūs plaukų šviesinimo/tamsinimo būdai

QUOTE(wintry @ 2010 06 19, 08:58)
user posted image
Gal turite kokiu minciu kaip papilkinti tokius plaukucius?  4u.gif

Kokia grazi plauku spalva !!!! jei nepaslaptis kelintu nr dazai ? smile.gif
siaip kas del sviesinimo, tai bandzius ir alyvuogiu alieju, ir citrina... bet poveikio radikalaus nepastebejau, na gal truputi ta splava ir pablukina. Tik tiek kad alyvuogiu aliejus puiki kauke plaukam wink.gif
Atsakyti
QUOTE(wilmuze @ 2010 06 19, 12:22)
Kokia grazi plauku spalva !!!!  jei nepaslaptis kelintu nr dazai ? smile.gif
siaip kas del sviesinimo, tai bandzius ir alyvuogiu alieju, ir citrina... bet poveikio radikalaus nepastebejau, na gal truputi ta splava ir pablukina. Tik tiek kad alyvuogiu aliejus puiki kauke plaukam wink.gif

Kas del numerio tai neaisku doh.gif cia po sviesinimo is juodu toks rezultatas smile.gif bandau priarteti prie savu naturaliu ,tik va ciut truksta to pilkumo ,pradejau skalauti dilgeliu nuoviru,kazkiek duoda spalvos smile.gif
Atsakyti
man toks vaizdas, kad sviesinime pagrindini vaidmeni vaidina ne kokie nuovirai o buvimas ant saules, as naturaliai tamsi blondine, bet per vasara be jokiu priemoniu virstu tiesiog blondine smile.gif
Atsakyti
Idomu o ar gautusi koks poveikis sumaisius ramuneliu arbata, citrinos sultis ir alyvuogiu alieju g.gif
Atsakyti
QUOTE(rutuk @ 2010 07 03, 20:12)
Idomu o ar gautusi koks poveikis sumaisius ramuneliu arbata, citrinos sultis ir alyvuogiu alieju  g.gif

Jei su tokia kosele dar ant saules pabutum, manau tikrai butu poveikis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Etama @ 2010 07 03, 19:17)
Jei su tokia kosele dar ant saules pabutum, manau tikrai butu poveikis smile.gif

Reiks pabandyti, kai siek tiek ataugs saknys (ir bus saules lotuliukas.gif ) smile.gif
Atsakyti
QUOTE(V*i*k*a @ 2010 06 19, 13:08)
Koks čia purškalas?  bigsmile.gif

speju, kad sis user posted image nusipirkau ir as ji, jo sudetyje peroksido yra ir tik paskui ramuneles, todel ir pasviesina, bet efektas yra ax.gif
Atsakyti
To purskalo raso kad negalima naudot ant sviesintu plauku. Kazin kodel?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo svete: 06 liepos 2010 - 14:25
QUOTE(Paradoksualė @ 2009 10 01, 10:50)
visiskai sutinku..esu sviesiaplauke...pavasari ir rudeni naudoju zoliu kursa plaukams.. azuolo zieve sviezia susirenku,kaip ir kitus augalus... skalavau ir skalauju...saknys sustiprejo,plaukai zvilga...ir jokio tamsinimo...gal kazkiek imeta sruogom tona..bet tiek tas yra mazai,kad tik grozio priduoda  thumbup.gif
nepakeiciami dalykai norint tureti sveikus plaukus ir sveika galvos oda  4u.gif


ei, o apie kokias žoles tu čia konkrečiai šneki? nes paskaičiau ir taip visai susidomėjau, pagalvojau, kad reiks eit pasivaikščiot šiandien į parkelį, prisirankiot žolių visokių, žievių ir dar ko;D
m, aš natūraliai esu tamsi šviesiaplaukė;D tai esu šviesinus plaukus su citrina, bet nepatariu, visgi ten rūgšis, tai plaukui tikrai nepadeda;o ir su ramunėlėm esu skalavus, bet efekto nepajutau. o galvą plaudavau su ramunėlių šampūnų, kur kūdikiams yra;D Jonhson baby berods, plaukai švelnūs būdavo, bet ar šviesindavo, tai nepamenu;o matyt to efekto ir nebuvo;o
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo galoshes: 07 liepos 2010 - 19:03
Prisirankiojau neseniai dilgynių, išsidžiovinau ir šiandien pirmą kartą išbandžiau skalauti plaukus jų nuoviru. Drąsiai galiu pasakyti, kad mano plaukai (lietuviškieji) patamsėjo 1 ar keliais tonais. Be to, tik išskalavus plaukus, jie kažkokie švelnūs patapo ;D
Atsakyti
;DD aš tokia nekantri, kad nežinau, ar sulauksiu, kol tos dilgėlės man išdžius;o bet jaučiu, kad darysiu ne vien dilgėlių nuovirą, o maišysiu kelias žoleles(; tikiuosi gero efekto;D
Atsakyti
QUOTE(wintry @ 2010 06 19, 14:24)
Kas del numerio tai neaisku  doh.gif  cia po sviesinimo is juodu toks rezultatas smile.gif bandau priarteti prie savu naturaliu ,tik va ciut truksta to pilkumo ,pradejau skalauti dilgeliu nuoviru,kazkiek duoda spalvos smile.gif


kokiu budu tu perejai is juodu prie tokios spalvos??? blink.gif
Atsakyti