Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralūs plaukų šviesinimo/tamsinimo būdai

Kad naturalioms sviesiaplaukems pasviesina - neabejoju. Idomu kaip ne itin sviesius veiktu? Esu naudojusi sampuna su citrina, tiesa tariant, buvau pastebejus, jog jie igavo kitoki atspalvi, bet man jis nepatiko. Bet naturali citrina, manyciau, stipresne nei esanti sampune.
Atsakyti
Aš noriu paklausti apie ramunėlių nuovirą. Kiek suprantu po galvos išplovimo praskalaut tom ramunėlėm ir nebeišplaut jau? wink.gif Ačiū už atsakymus iš anksto. 4u.gif
Atsakyti
o as bandziau azuolu zieves nuovira, tai mano plaukams suteike toki varini atspalvi. man patiko
Atsakyti
Rabarbarų šaknų nuoviras tamsina ir duoda raudoną atspalvį.
Atsakyti
o kaip su ta kava tamsint? užplikai kava perkoši ir pili ant galvos? nuskalaut nereikia?
Atsakyti
as skalaudavau, nors tiksliai nezinau, gal nereikia. azuolo zieves nuoviro tai nenuskalaudavau
Atsakyti
Aš vakar kaip tik plaukus tamsinau su kava - padariau labai labai stipria kavą, plaukus išploviau su šampunų, drėgnus palukus ištepiau kava ir palaikiau 30 min. ir perskalavau su vandeniu. Plaukai tikrai patamsėjo kokiu 1,5 tono nei natūralus kad yra ir dar atsirado toks blizgesys.
Manau jei į savaitę kokius du kartus atlikus šią procedurą plaukai tikrai išliktų pamsesni nei ištikrųjų kad yra smile.gif .
Vonia, miegamasis ir patys palaukai maloniai kvepia kava smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Redane @ 2009 12 13, 12:33)
Aš vakar kaip tik plaukus tamsinau su kava - padariau labai labai stipria kavą, plaukus išploviau su šampunų, drėgnus palukus ištepiau kava ir palaikiau 30 min. ir perskalavau su vandeniu. Plaukai tikrai patamsėjo kokiu 1,5 tono nei natūralus kad yra ir dar atsirado toks blizgesys.
Manau jei į savaitę kokius du kartus atlikus šią procedurą plaukai tikrai išliktų pamsesni nei ištikrųjų kad yra  smile.gif .
Vonia, miegamasis ir patys palaukai maloniai kvepia kava  smile.gif


As irgi siandien bandziau ta pati daryt. Uzplikiau kava (5 sauksteliai kavos), issimozojau plaukus, palaikiau apie 20min ir tik poto issiploviau galva, gal del to man nebuvo jokio efekto g.gif Bet kazkaip pabijojau, atrodo, kad jeigu istrinsiu kava ir poto tik su vandeniu perplausiu reikes vel plaut rolleyes.gif O tu kava perkosei ar ne? As tai ne. Ir siaip labai jau man ji bego per krastus, vos spejau gaudyt lasus biggrin.gif Nors ir buvau maiseli uzsirisus ant plauku.
Atsakyti
Bet reik tada geros kavos pasieskot, nes ta prastesne tai buna su kazkuo maisyta, man ji net vonia nudaze nenuplaunamai doh.gif Tai bijau, kad galvos oda gali nudazyt..
Atsakyti
QUOTE(mexica @ 2009 12 30, 17:54)
Bet reik tada geros kavos pasieskot, nes ta prastesne tai buna su kazkuo maisyta, man ji net vonia nudaze nenuplaunamai doh.gif Tai bijau, kad galvos oda gali nudazyt..


As su Jacobs dariau, bet man visiskai nenusidaze ir nusiplove tik su vandens srove g.gif
Atsakyti
Isbandziau siandien kava.. palaikiau 15 min, paskui dar uzidejau kauke ir issskalavus da karta perpyliau kava.. Nu tai nzn, galai gal kiek ir igavo tamsesnio atspalvio, bet saknys tai man atrodo ne.. g.gif Matyt reikes dar kelis kart pabandyt, tik kad labai jau daug terliones.. gal su arbata darysiu..
Atsakyti
bet gi tiek kava tiek zoliniai nuovirai narturalusyra, be chemijos,tad silpno poveikio lb, manau jei nuskalaujate juos vandeniu tail b mazai lieka ju naudos. As kavos nenuplaunu net vandeniu ir tai vos vos pastebiu kazkoki jos poveiki.
Atsakyti