Įkraunama...
Įkraunama...

Rutulinės pudros - 9

QUOTE(cuname @ 2009 01 04, 14:43)
O drugelius kur perkate gal butu galima nuoroda rolleyes.gif  blush2.gif



nordstrom.com; neimanmarcus.com
Atsakyti
O gal kas nors žinote Guerlain meteoritų sudėtį? Būtų visai įdomu sužinoti, nes niekur neradau. Iš anksto ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(charisma @ 2009 01 04, 15:44)
nordstrom.com; neimanmarcus.com


Dekui 4u.gif
Atsakyti
4u.gif Sveikutes
Na siandien gavau savo beige rutuliukus rolleyes.gif Tikrai greit atejo,uzsisakiau 29diena,o kur dar savaitgalis,nauji metai.tai galima sakyt ne savaites neuztruko.Nu tkrai jie thumbup.gif kaip graziai dengiasi,ir kvepia kaip skaniai rolleyes.gif Nieko nelaukus turejau isbandyt blush2.gif
Aciu uz patarimus visoms wub.gif
Atsakyti
QUOTE(cuname @ 2009 01 05, 11:52)
4u.gif Sveikutes
Na siandien gavau savo beige rutuliukus rolleyes.gif Tikrai greit atejo,uzsisakiau 29diena,o kur dar savaitgalis,nauji metai.tai galima sakyt ne savaites neuztruko.Nu tkrai jie thumbup.gif kaip graziai dengiasi,ir kvepia kaip skaniai rolleyes.gif Nieko nelaukus turejau isbandyt blush2.gif
Aciu uz patarimus visoms wub.gif

blink.gif n Nieko sau unsure.gif
Tiesiog kosminiu greičiu...Bet kaip tau smagu,pavydžiu jau wub.gif Aš irgi užsakiau 29dieną,tai laukiu net liežuvį iškišus tongue.gif biggrin.gif O gal ir man bus šventė,grįžus iš darbo rasiu siuntimą į paštą atsiimt pakečiuko g.gif
Aš irgi užsakiau Beige, kaip niežti išbandyt,tai negaliu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(NORIKA @ 2009 01 05, 14:10)
blink.gif n Nieko sau  unsure.gif 
Tiesiog kosminiu greičiu...Bet kaip tau smagu,pavydžiu jau  wub.gif  Aš irgi užsakiau 29dieną,tai laukiu net liežuvį iškišus  tongue.gif  biggrin.gif  O gal ir man bus šventė,grįžus iš darbo rasiu siuntimą į paštą atsiimt pakečiuko  g.gif
Aš irgi užsakiau Beige, kaip niežti išbandyt,tai negaliu  rolleyes.gif


Jo greit tikrai,vakar dar kitam skyreli mergaiciu klausiau per kiek laiko ateina, tai kai pasake per 3 savaites ciut neisvirtau ir nusiteikiau laukt ilgokai doh.gif O siandien ras ir atejo, gal sakau i Danija kitaip eina nei i LT g.gif
Nu tikrai patiko jie man,is pradziu tepu tepu nu ziuriu kad nieko nesimato nu galvoju ir sudas,paskui prie dienos sviesos paziuriu,kad jau parudavus visa lotuliukas.gif Tikrai tokie svelnus nu vienu zodziu thumbup.gif
Atsakyti
jau taip ilgai nenaudojau meteoru.snd pasitepliojau veida i r kaip graziai nusvinta viskas. ax.gif paskutinis potepis, bet veidas labai pasikeicia
Atsakyti
QUOTE(Obuolinė @ 2009 01 05, 21:43)
jau taip ilgai nenaudojau meteoru.snd pasitepliojau veida i r kaip graziai nusvinta viskas. ax.gif  paskutinis potepis, bet veidas labai pasikeicia


Aš irgi kaskart juos įsimyliu iš naujo, ypač po ilgesnės pertraukos. Puikiausias dalykas makiažo sutvirtinimui ir veido švytėjimui drinks_cheers.gif
Atsakyti
as is naujo isimylejau mythic wub.gif
Atsakyti
as irgi nesenai isigyjau meteoritus pabandymui, tai dabar galvoju kodel as ju anksciau nenusipirkau. biggrin.gif veidas svyti ir t.t.. rolleyes.gif
Atsakyti
išvadinsit mane durne, bet..padariau tokį maklių - nedaug liko Mythic ir Beige meteorų, tai aš juos į vieną dėžutę supyliau cool.gif Rezultatas visai neblogas. Mythic'ai pernelyg nušviesindavo, o su Beige biški per tamsi būdavau, tai lyg ir optimalus variantas gavosi lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Laumė* @ 2009 01 06, 12:39)
išvadinsit mane durne, bet..padariau tokį maklių - nedaug liko Mythic ir Beige meteorų, tai aš juos į vieną dėžutę supyliau  cool.gif Rezultatas visai neblogas. Mythic'ai pernelyg nušviesindavo, o su Beige biški per tamsi būdavau, tai lyg ir optimalus variantas gavosi  lotuliukas.gif

na kodel gi....... siaip man labai patiko pink+beige derinukas, tada veidukas toks persikinis buna wub.gif
Atsakyti