Įkraunama...
Įkraunama...

Rutulinės pudros - 9

QUOTE(Palomina @ 2008 12 30, 19:34)
turiu nusipirkus Meteoritus Beige spalvos.. tai esu jais dabar labai patenkinta  thumbup.gif  o anksciau esu turejus Mythic spalva, tai visai nepatiko  biggrin.gif



o kodel mythic nepatiko?ir kuo beige geresni uz juos?
Atsakyti
QUOTE(pepė @ 2008 12 31, 00:35)
o kodel mythic nepatiko?ir kuo beige geresni uz juos?

na del spalvu.. mythic'ai per daug nusviesindavo man ir taip sviesia oda, tai isvis atrodydavau kaip vaiduokli pamacius.. netiko man ta spalva..
o va beige duoda silta atspalvi, su kuriuo veido oda atrodo gyvesne, sveikesne, na tokia pailsejus atrodau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2008 12 31, 01:02)
na del spalvu.. mythic'ai per daug nusviesindavo man ir taip sviesia oda, tai isvis atrodydavau kaip vaiduokli pamacius.. netiko man ta spalva..
o va beige duoda silta atspalvi, su kuriuo veido oda atrodo gyvesne, sveikesne, na tokia pailsejus atrodau  biggrin.gif



Na manau tikrai ir man tiks beige,nes esu tamsi is prigimties o veido spalva sviesi,ziemos tipas.Tai nenoreciau kad dar daugiau jis nusviesetu doh.gif Laukiu nesulaukiu kada ateis jie pas mane rolleyes.gif
Papildyta:
O kaip del sepeteliu ar naudojate taip pat is guerlain ar bet koki g.gif Manau taip pat svarbu sepetelio kokybe.Buvau nusipirkus nebloga ir daviau mazajai pazaist tai kazkur nukiso,reiks vel kita pirktis doh.gif Ir aisku kai nusipirksiu atsiras ir tas lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(cuname @ 2008 12 31, 12:57)
Na manau tikrai ir man tiks beige,nes esu tamsi is prigimties o veido spalva sviesi,ziemos tipas.Tai nenoreciau kad dar daugiau jis nusviesetu doh.gif Laukiu nesulaukiu kada ateis jie pas mane rolleyes.gif
Papildyta:
O kaip del sepeteliu ar naudojate taip pat is guerlain ar bet koki g.gif Manau taip pat svarbu sepetelio kokybe.Buvau nusipirkus nebloga ir daviau mazajai pazaist tai kazkur nukiso,reiks vel kita pirktis doh.gif Ir aisku kai nusipirksiu atsiras ir tas lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

as naudoju naturalu Shiseido pudros sepeteli is voveres plauku.. labai svelnus wub.gif
Atsakyti
nu tada manau pataikiau su beige,nes norejau kaip tik be blizgumo,nes su blizgumu turiu is chanel tokia pudryte irgi labai super,vakarui ir vasara kai veidas ideges super atrodo thumbup.gif
[/quote]

bet kad beige rutuliukuose tikrai yra blizguciu ir jie didesni nei drugeliuose. drugeliuose blizguciai mazyciai ir vienas prie kito, o beige didesniais tarpais issimeto, taciau didesni.
va presuotuose beige blizguciu beveik isviso nera thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ciquita: 31 gruodžio 2008 - 16:22
QUOTE(Palomina @ 2008 12 31, 01:02)
na del spalvu.. mythic'ai per daug nusviesindavo man ir taip sviesia oda, tai isvis atrodydavau kaip vaiduokli pamacius.. netiko man ta spalva..
o va beige duoda silta atspalvi, su kuriuo veido oda atrodo gyvesne, sveikesne, na tokia pailsejus atrodau  biggrin.gif

As turiu mythic presuotus,nu man nenubala visai veidas schmoll.gif nors esu taip pat sviesiaode,atrodo labai graziai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Florena @ 2008 12 31, 18:45)
As turiu mythic presuotus,nu man nenubala visai veidas schmoll.gif  nors esu taip pat sviesiaode,atrodo labai graziai thumbup.gif

na taip istiesu presuoti tiek mythic taip nebalina tiek beige taip neblizga tiek pinkai parsiuko raudonumo neduoda, myliu presuotus wub.gif
Atsakyti
Pagaliau gavau savo drugelius wub.gif tai kokie faini, visiskai nepalyginsi su tais paprastais beige, mythic schmoll.gif Tik per daug man ruzavu rutuliuku, tai apmazinau ju kieki, palikau penkis biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sima77: 04 sausio 2009 - 10:37
QUOTE(sima77 @ 2009 01 04, 11:26)
Pagaliau gavau savo drugelius wub.gif tai kokie faini, visiskai nepalyginsi su tais paprastais beige, mythic schmoll.gif Tik per daug man ruzavu rutuliuku, tai apmazinau ju kieki, palikau penkis biggrin.gif

gal pasidalinti nori? 4u.gif
Atsakyti
simka thumbup.gif
mano drugiai kazkaip dabar ilsisi, i naujo baigiu isimylet mythic wub.gif
Atsakyti
QUOTE(charisma @ 2009 01 04, 12:39)
simka thumbup.gif
mano drugiai kazkaip dabar ilsisi, i naujo baigiu isimylet mythic wub.gif

ai pas mane visad kas nors ilsisi zinok biggrin.gif taip kazkaip fainiau lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Ciquita @ 2009 01 04, 12:10)
gal pasidalinti nori?  4u.gif

biggrin.gif
Atsakyti
O drugelius kur perkate gal butu galima nuoroda rolleyes.gif blush2.gif
Atsakyti