Įkraunama...
Įkraunama...

Rutulinės pudros - 9

Na ka uzsisakiau beige rutuliukus,tikiuosi busiu jais patenkinta rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Gilberta @ 2008 12 29, 11:40)
Labai džiaugiuosi,kad galiu padėt mirksiukas.gif  O aš grįžau prie mythic ir beige thumbup.gif  Dar nusipirkau winter radiance wub.gif

O tai drugeliai neprilipo? g.gif Idomu kodel, nes man tai jie tobuli, ne uz ka nekeisciau i beige - smulkios, tolygios blizgiosios daleles, dienos metu net nepastebimos, tik prie vakarinio apsvietimo, ir atspalvis labai skaistus, nepalyginti su beige gelsvu negyvu rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo KRISTELA: 30 gruodžio 2008 - 00:04
QUOTE(KRISTELA @ 2008 12 30, 02:03)
O tai drugeliai neprilipo? g.gif  Idomu kodel, nes man tai jie tobuli, ne uz ka nekeisciau i beige - smulkios, tolygios blizgiosios daleles, dienos metu net nepastebimos, tik prie vakarinio apsvietimo, ir atspalvis labai skaistus, nepalyginti su beige gelsvu negyvu rolleyes.gif

Turiu ir drugelius mirksiukas.gif Juos naudoju daugiau vakarui.
Atsakyti
As laukiu nesulaukiu savo "drugeliu", ant dienu turetu ateiti jau. clap.gif Tiek geru komentaru prisiskaiciau, kad jau isivaizduoju kaip as jais issitepliosiu ir net vyras grizes po darbo nepazins tokios grazuoles flirt.gif
Atsakyti
O drugelius kur perkate nes braskese neradau tai beige rutuliukus uzsisakiau.Kazkaip vistiek neikertu koks skirtumas tarp tu rutuliuku ir drugeliu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(cuname @ 2008 12 30, 18:14)
O drugelius kur perkate nes braskese neradau tai beige rutuliukus uzsisakiau.Kazkaip vistiek neikertu koks skirtumas tarp tu rutuliuku ir drugeliu doh.gif


As per tarpininkes uzsisakiusi buvau smile.gif
Atsakyti
O internetu kur ju butu galima isigyt g.gif Bet kaina ju tai nemaza g.gif
Papildyta:
http://costume.dk/ga...475/image/93589
O kalba ar apie situos drugelius eina g.gif
Atsakyti
QUOTE(cuname @ 2008 12 30, 17:07)
O internetu kur ju butu galima isigyt g.gif Bet kaina ju tai nemaza g.gif
Papildyta:
http://costume.dk/ga...475/image/93589
O kalba ar apie situos drugelius eina g.gif

apie šituos:
user posted image

galim užsisakyti čia smile.gif
Atsakyti
QUOTE(cuname @ 2008 12 30, 17:14)
O drugelius kur perkate nes braskese neradau tai beige rutuliukus uzsisakiau.Kazkaip vistiek neikertu koks skirtumas tarp tu rutuliuku ir drugeliu doh.gif

drinks_cheers.gif
Aš irgi braškėse pagavau rutuloukus,ėmiau taip pat beige,žiūrėsiu kaip bus-gal iš varlės gražuole virsiu lotuliukas.gif
Atsakyti
Drugeliai tokie blizgesni lyginant su beige, jie labiau vakariniai, bet labai wub.gif
Nors ir beige fainuoliai. Ir visi kiti biggrin.gif
Atsakyti
Aaaa aisku dekui 4u.gif
http://costume.dk/ga...475/image/93589 o situos ar yra kas bande g.gif
Papildyta:
QUOTE(Lillly @ 2008 12 30, 18:52)
Drugeliai tokie blizgesni lyginant su beige, jie labiau vakariniai, bet labai wub.gif
Nors ir beige fainuoliai. Ir visi kiti biggrin.gif


nu tada manau pataikiau su beige,nes norejau kaip tik be blizgumo,nes su blizgumu turiu is chanel tokia pudryte irgi labai super,vakarui ir vasara kai veidas ideges super atrodo thumbup.gif
Atsakyti
turiu nusipirkus Meteoritus Beige spalvos.. tai esu jais dabar labai patenkinta thumbup.gif o anksciau esu turejus Mythic spalva, tai visai nepatiko biggrin.gif
Atsakyti