Įkraunama...
Įkraunama...

Rutulinės pudros - 9

Man toks klausimukas iškilo ax.gif
Visos kalbat, kad meteoritų nereikia gailėt, bet ką reiškia daug tept? Kiek kartų maždaug šepetėlį dėžutėj makaluojat?
Atsiprašau už išsireiškimą, bet nežinau kaip kitaip paklaust blush2.gif
Atsakyti
aš šepetėlį makaluoju iki tol. kol pamatau, kad ant šepetėlio yra miltelių, paskui nupurtau į dežutę, nes būna stambesnių dalelių prikibę ar rutuliukų prilindę smile.gif
o ant veido tepu tol, kol matau rezultatą, su Myhic tik atsargiai elgiuos, nes atrodo tepi, tepi ir nieko nėr, paskui žiūri, jau perbalus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2008 12 27, 15:04)
aš šepetėlį makaluoju iki tol. kol pamatau, kad ant šepetėlio yra miltelių, paskui nupurtau į dežutę, nes būna stambesnių dalelių prikibę ar rutuliukų prilindę smile.gif
o ant veido tepu tol, kol matau rezultatą, su Myhic tik atsargiai elgiuos, nes atrodo tepi, tepi ir nieko nėr, paskui žiūri, jau perbalus  biggrin.gif


O vieną kartą šepetėlį kiši į dežutę makaluot? Aš kokius 4, bet paimu vienu kartu matyt per mažai blush2.gif
Aš besidažydama nematau rezultato ant savęs g.gif reiks šiandien bandyt iki perdozavimo pasitept hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Lillly @ 2008 12 27, 16:23)
O vieną kartą šepetėlį kiši į dežutę makaluot? Aš kokius 4, bet paimu vienu kartu matyt per mažai blush2.gif
Aš besidažydama nematau rezultato ant savęs g.gif reiks šiandien bandyt iki perdozavimo pasitept hihihi.gif

sepeteliu dezutej makaluok tiek kartu, kiek tau patinka - kokio rezultato nori 4u.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif
Susigundziau ir as tais rutuliukais rolleyes.gif perskaicius temuke susidariau ispudi kad beige man labiausiai tiktu.O sakykit koks skirtumas tarp tu drugeliu ir rutuliuku? jie naudojami ant krem pudros ar galima ir paprastai ant plikos veido odos,na tik patepus dieniniu kremu. g.gif http://shopping.kelk...1-Guerlain.html va cia galit pasiziurinet gal ka rasit. Ir dar gal pradziai apsimoka pirkt ta maza dezute rutuliuku,pabandymui g.gif
Atsakyti
http://www.tax-free....L7wjxzfaryOECk=

Dar cia tax-free parduotuve Kobenhagos oro uostas,tik kazi kaip cia nusipirkt ar imanoma.
Papildyta:
http://www.tax-free....0NdNOO5ZbkoA7ub
Kazko nevercia,bandau dar syki blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Lillly @ 2008 12 27, 17:23)
O vieną kartą šepetėlį kiši į dežutę makaluot? Aš kokius 4, bet paimu vienu kartu matyt per mažai blush2.gif
Aš besidažydama nematau rezultato ant savęs g.gif reiks šiandien bandyt iki perdozavimo pasitept hihihi.gif

Ar tau patiko drugeliai?
Atsakyti
QUOTE(cuname @ 2008 12 28, 22:47)
Sveikutes 4u.gif
Susigundziau ir as tais rutuliukais rolleyes.gif perskaicius temuke susidariau ispudi kad beige man labiausiai tiktu.O sakykit koks skirtumas tarp tu drugeliu ir rutuliuku? jie naudojami ant krem pudros ar galima ir paprastai  ant plikos veido odos,na tik patepus dieniniu kremu. g.gif http://shopping.kelk...1-Guerlain.html  va cia galit pasiziurinet gal  ka rasit. Ir dar gal pradziai apsimoka pirkt ta maza dezute rutuliuku,pabandymui g.gif

jei tavo oda sausa geriau ant odos tiesiai netepk, dar labiau issausins, nors maniske misri, bet ir tai traukia oda, jei be kremines pudros tepu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Gilberta @ 2008 12 29, 00:38)
Ar tau patiko drugeliai?



Laabai jie man patinka, ačiū mirksiukas.gif
Ten kadangi daug miltelių, tai labai lengvai pasiima, greit pasidengia ax.gif su jais matau didžiausią efektą.
Gilbertos dėka ne vieną naujovę išbandžiau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Lillly @ 2008 12 29, 11:20)
Laabai jie man patinka, ačiū mirksiukas.gif
Ten kadangi daug miltelių, tai labai lengvai pasiima, greit pasidengia ax.gif su jais matau didžiausią efektą.
Gilbertos dėka ne vieną naujovę išbandžiau biggrin.gif

Labai džiaugiuosi,kad galiu padėt mirksiukas.gif O aš grįžau prie mythic ir beige thumbup.gif Dar nusipirkau winter radiance wub.gif
Atsakyti
mergytes o tikrai koks skirtumas tarp drugeliu ir meteoritu tu?skaitau skaitau, bet nesuprantu... blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Seila @ 2008 12 29, 18:42)
mergytes o tikrai koks skirtumas tarp drugeliu ir meteoritu tu?skaitau skaitau, bet nesuprantu... blush2.gif  4u.gif

Drugeliai ir yra meteoritai doh.gif Tiksliau viena iš meteoritų rūšių tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo witchcraft: 29 gruodžio 2008 - 18:58