Įkraunama...
Įkraunama...

Rutulinės pudros - 9

QUOTE(Cikadelė @ 2008 12 23, 20:25)
čia ...pink kažkokie?  g.gif

Čia tie Beige,pink tai tokie rausvi,mythic-visokių spalvų,o beige tokie rudesni,tai va tuos ir griebsiu. Nes kažkada esu turėjus panašaus atspalvio,tai labai patiko.Bet išvažiavus atostogaut-palikau viešbutyje doh.gif Žodžiu pamečiau rolleyes.gif
Atsakyti
Na štai ir aš galiu prie jūsų prisijungti drinks_cheers.gif
Vakar pirkau pink fresh meteoritus wub.gif Dar nebandžiau....bet laukiu.
Manau Mythic man būtų per balti,kažkaip, o biege nenorėjau,nes naudoju Bronze powder,tai griebiau šitus thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Cikadelė @ 2008 12 23, 18:16)
gal Guerlaino meteoritus pabandyti, bet neįsivaizduoju kokią spalvą g.gif
mačiau, kad būna pirkti rinkinukais us trijomis mini guerlaino meteoritų dėžutėmis, čia išparduotuvėje mačiau...o kur galima jų įsigyti?  g.gif


rinkinukų būna duty free smile.gif
QUOTE(Cikadelė @ 2008 12 23, 19:25)
čia ...pink kažkokie?  g.gif

pink yra rausvi (į ružavumą), skruostam tiktų, nors galim bandyt ir visam veidui smile.gif
o rusvi į rudumą irgi tinka skruostam smile.gif
kokių norėt priklauso nuo norimo efekto smile.gif bet jei nori tik skruostam manau reiktų skaistalų ax.gif nes pilna dežutė ir tik skruostam - amžinybei biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2008 12 24, 13:33)
rinkinukų būna duty free  smile.gif

O kur man ją gaut,kad iki ten nedasikapstau doh.gif Ir artimiausiu metu tikrai nenusimato verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(NORIKA @ 2008 12 24, 18:08)
O kur man ją gaut,kad iki ten nedasikapstau  doh.gif  Ir artimiausiu metu tikrai nenusimato  verysad.gif

miniūkų dar ebay.com turėtų būt 4u.gif dar nei viena nėra skundusis, kad būtų mačius padirbtus ax.gif
arba prašyt kažko kas važiuoja į užsienį, kad pargabentų smile.gif
o įprastų pakuočių ir Kristutėj yra, ir braškėse smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2008 12 24, 19:59)
miniūkų dar ebay.com turėtų būt  4u.gif dar nei viena nėra skundusis, kad būtų mačius padirbtus  ax.gif
arba prašyt kažko kas važiuoja į užsienį, kad pargabentų  smile.gif
o įprastų pakuočių ir Kristutėj yra, ir braškėse  smile.gif

Niu jo jo,tai ir sakau kad ebay kaina kosmosinė doh.gif
O kad paskutiniu metu nieks negrįžta ir neišvažiuoja,nėr ko paprašyt,todėl teks iš braškių pirktis mirksiukas.gif
Atsakyti
skaiciau skaiciau, ir vistiek nzn kokiu man reiketu... oda problemine, naudoju make up factory kremine pudra su maskuokliu, paskui egipto zeme. noreciau ko nors uztvirtinimui. gal kad siek tiek blizgetu, nes naudociau tik tada, kai kur nors eiciau rimciau.skruostams pupos kazka turiu. tai reiktu kokiu silpnai bronziniu. gal galit ka patart? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(nerimana @ 2008 12 25, 21:20)
tai reiktu kokiu silpnai bronziniu. gal galit ka patart?  4u.gif



beige, drugeliai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Glamor @ 2008 12 25, 20:36)
beige, drugeliai ax.gif



o kokios ju kainos? kosmadoje yra? nes i kristiana eiti man isitikinimai neleidzia biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(nerimana @ 2008 12 25, 21:53)
o kokios ju kainos? kosmadoje yra? nes i kristiana eiti man isitikinimai neleidzia  biggrin.gif



tai keisk isitikinimus, nes kosmadoj tikrai nera biggrin.gif arba uzsisakinek internetu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Glamor @ 2008 12 25, 21:26)
tai keisk isitikinimus, nes kosmadoj tikrai nera biggrin.gif arba uzsisakinek internetu smile.gif



isitikinimu taip lengvai nekeiciu, tai beliks tik internetu uzsisakyt. aciu.
Atsakyti
Braskese akcija Mythic rutuliukams smile.gif
Atsakyti