Įkraunama...
Įkraunama...

Rutulinės pudros - 9

turetu ant odos nerealiai atrodyt, kai nori ypatingai atrodyt, kiekviena diena tai ne, ir kaina neleidzia, uz tiek nusipirkus kiekviena diena tepliot biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(charisma @ 2009 03 21, 17:18)
tam paciam kampe dar parasyta, kad tik azijos rinkai rolleyes.gif



Taip jie Azijos rinkai, Lietuvos nepasieks 4u.gif Bet e-Bay galima nusipirkti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kotri_ @ 2009 03 21, 16:21)
Taip jie Azijos rinkai, Lietuvos nepasieks 4u.gif Bet e-Bay galima nusipirkti smile.gif



man vasarai kie atrodo tikrai netinkami ir per sviesus, manau jie labiau tinkami rudeniui ir ziemai, ir tai labiau vakarui, negu dienai dirol.gif
Atsakyti
vasarai mano nuomone turetu but daug rudinantys, pvz is avono tie, man jie tinka, o dabar kaina labai maza mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(kotri_ @ 2009 03 21, 17:13)
user posted image

Nerodo g.gif Na pas mane matosi, kaip ir viskas gerai 4u.gif


Vel gali iki Lietuvos neatkeliauti, bus kaip su drugeliais lotuliukas.gif
Siaip tai fainuciai labai, man tikrai tokie vasariniai atrodo idomu kaip ant veido atrodo, kuri pirma isigysit turesit pademonstruoti tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(egluziukas @ 2009 03 21, 19:28)
Vel gali iki Lietuvos neatkeliauti, bus kaip su drugeliais lotuliukas.gif



taigi buvo atkeliave drugeliai iki lt biggrin.gif
Atsakyti
Mergaites, gal patarsit, kaip geriau transportuoti meteoritus, noriu veztis i kelione ax.gif
Atsakyti
QUOTE(miskouoga @ 2009 03 21, 20:28)
Mergaites, gal patarsit, kaip geriau transportuoti meteoritus, noriu veztis i kelione  ax.gif

Paprastų paprasčiausiai - man rodos geriausia ir yra originali dėžutė- kempinėle juos prilaiko, dangtelis gal santarus, kam dar kažkaip specialiai pakuot?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dasha: 21 kovo 2009 - 21:09
QUOTE(egluziukas @ 2009 03 21, 20:28)
Vel gali iki Lietuvos neatkeliauti, bus kaip su drugeliais lotuliukas.gif
Siaip tai fainuciai labai, man tikrai tokie vasariniai atrodo idomu kaip ant veido atrodo, kuri pirma isigysit turesit pademonstruoti tongue.gif


Manau gali ir neatkeliaut - iki JAV nedakeliavo tikrai... schmoll.gif

QUOTE(charisma @ 2009 03 21, 20:38)
taigi buvo atkeliave drugeliai iki lt biggrin.gif


Manau cia juoko forma buvo pasakyta, nes kai drugeliu kas nors Kristianoj paklausdavo, tai sakydavo, kad ju isvis nebus ir pan.

QUOTE(Dasha @ 2009 03 21, 22:09)
Paprastų paprasčiausiai - man rodos geriausia ir yra originali dėžutė- kempinėle juos prilaiko, dangtelis gal santarus, kam dar kažkaip specialiai pakuot?


Tikrai taip drinks_cheers.gif Man kelis ilgus skrydzius lagaminuose puikiai atlaike. Tiesa, kadangi ten buvo drugeliai ir ju dangetlis siauresnis ir gerai nesilaiko, tai as juos dar dezutej veziausi.
Atsakyti
QUOTE(Pilėnė @ 2009 03 21, 15:29)
Mergaites, ar samone, kad meteoritai is UK keliauja jau apie pusantro menesio?..  g.gif  ar man cia pudrina smegenis zmogus, kurio prasiau, kad uzsakytu?.. gal isvis nebesulauksiu..  verysad.gif


Man is Uk per 2 dienas ateina bigsmile.gif ilgiausiai 5.
QUOTE(kotri_ @ 2009 03 21, 17:49)
Nauji sios vasaros meteoritai  wub.gif

user posted image

Na kiek žinau čia pavasario kolekcija skirta Azijos rinkai g.gif
Atsakyti
QUOTE(charisma @ 2009 03 21, 20:38)
taigi buvo atkeliave drugeliai iki lt biggrin.gif


Turejau omeny, kad ne tiek buvo uzvesta, kad galejai nusipirkti, deficitiniai daugiau jie buvo, nes pvz Kauno akropoly ir kt. ju is viso nebuvo kiek klausinejau smile.gif
Atsakyti
mergaites gal kuri turit meteoritus is emilio pucci kolekcijos? kaip jie ant veiduko atrodo? lens.gif aciukas
Atsakyti