Įkraunama...
Įkraunama...

Rutulinės pudros - 9

QUOTE(Mertise @ 2009 03 20, 20:36)
dar nedaejau iki kristutes.Norejau dar paklaust,ar meteoritai neisriskina poru?na,ar jie labiau nesimato?nes su kitais skaistalais man taip buvo nutike unsure.gif


jie kaip tik veiduka paskaistina ir spalva sulygina, vistiek ant pudros tepsi, pudra jau uzmaskuos tas poras o meteorai paskaistins 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Mertise @ 2009 03 20, 19:36)
dar nedaejau iki kristutes.Norejau dar paklaust,ar meteoritai neisriskina poru?na,ar jie labiau nesimato?nes su kitais skaistalais man taip buvo nutike unsure.gif



meteoritai nera skaistalai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(pepė @ 2009 03 20, 21:24)
meteoritai nera skaistalai smile.gif

Zinau smile.gif bet kazkas cia rase kad ir kaip skaistalus naudoja,as ne apie ta klausiau 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(egluziukas @ 2009 03 20, 21:06)
jie kaip tik veiduka paskaistina ir spalva sulygina, vistiek ant pudros tepsi, pudra jau uzmaskuos tas poras o meteorai paskaistins 4u.gif

o,tai super bigsmile.gif as tiesiog prisiskaiciau apie kompaktines pudras,kad jos (kai kurios)dar labiau isryskina poras,tai pagalvojau,gal ir rutulines gali tureti tokia savybe smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mertise: 20 kovo 2009 - 21:56
QUOTE
Mertise Paskelbta Vakar, 23:00
  QUOTE(pepė @ 2009 03 20, 21:24)
meteoritai nera skaistalai





Zinau  bet kazkas cia rase kad ir kaip skaistalus naudoja,as ne apie ta klausiau
Papildyta:

QUOTE(egluziukas @ 2009 03 20, 21:06)
jie kaip tik veiduka paskaistina ir spalva sulygina, vistiek ant pudros tepsi, pudra jau uzmaskuos tas poras o meteorai paskaistins





o,tai super  as tiesiog prisiskaiciau apie kompaktines pudras,kad jos (kai kurios)dar labiau isryskina poras,tai pagalvojau,gal ir rutulines gali tureti tokia savybe 

Man tai rutuliukai tikrai neišryškina veido odos paviršiaus,bet žinau,jei pudros arba skaitaliukų daugiau patepu vienoje vietoje,tai taip negražiai atrodo,lyg matosi veidas kaip iš arti doh.gif Gal nemoku paaiškint,mano veidas lygus,bet jei vienoj vietoj ir pudra ir skaistalai,susidaro sluoksnis ir atrodo nelabai gražiai, aišku kutaip neužtepsi,bet biški daugiau pabrūžink skaisatlų, ir tada jau nelabai,bet tik iš arti labai,jei per atstumą,viskas puiku thumbup.gif Bet su Mythic to tikrai nėra schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(mecia @ 2009 03 20, 16:53)
susikomplektavau savo naujuosius Mythic su Beige likučiu, bet iš Mythic išsiėmiau raudonus rutuliukus, kuriuos persidėjau į kitą dėžutę ir dabar kaip skaistaliukus naudosiu, nes man kažkaip per daug rausvas veidas nuo jų pasidarė doh.gif




as irgi taip padariau, nes kazkaip su tais roziniais, ne tai kad veidas rausvas pasidare, bet kazkaip labai jau nuo kaklo spalva skyresi, net nemoku apibudint. o kaip skaistalai tai tie roziniai burbuliukai labai thumbup.gif
Atsakyti
radau viena nuotraukele cosmo forume. itariu kad visas veido blizgumas del meteoritu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pramones prospektas: 21 kovo 2009 - 10:49
kažin g.gif nes labai jis nevientisas g.gif
pas mane ant odos po geros valandos išvis blizgučių nebesimato g.gif
Atsakyti
QUOTE(Pramones prospektas @ 2009 03 21, 10:48)
radau viena nuotraukele cosmo forume. itariu kad visas veido blizgumas del meteoritu

cia jau kaip kaledu eglute blizga lotuliukas.gif abejoju ar cia tik meteoritai g.gif
Atsakyti
jeigu padidintumet savo veida, manau irgi taip pat matytusi
Atsakyti
QUOTE(Pramones prospektas @ 2009 03 21, 12:48)
radau viena nuotraukele cosmo forume. itariu kad visas veido blizgumas del meteoritu

Nemanau,kad tai meteoritai g.gif Nes blizguciai stambus...Cia kazkokia biri pudra arba shimeris birus...
Atsakyti
ne, cia ne meteoritai, o guerlain dulksna mirksiukas.gif is 2008 kaledines limituotos kolekcijos, turiu ja, puikiai tinke ne tik veidui, bet ir kunui dirol.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo charisma: 21 kovo 2009 - 11:36
QUOTE(Pramones prospektas @ 2009 03 21, 11:02)
jeigu padidintumet savo veida, manau irgi taip pat matytusi

kad ir sumazinus jos nuotrauka iki normalaus dydzio tie blizguciai matosi ir kaip negraziai makiazas padarytas,pudra uztepta belel kaip,po nosim nusitrynu skazkokia atrodo doh.gif o siaip simpatiska visai panele,labai plauku spalva grazi wub.gif as manau kad tie stambus blizguciai matomi nuo jos akiu nubyreje nes akys kazkokiaias blizguciaias priteptos biggrin.gif
Atsakyti