Įkraunama...
Įkraunama...

Rutulinės pudros - 9

QUOTE
agvill Paskelbta Šiandien, 09:26
  QUOTE(Mertise @ 2009 03 18, 19:05)
o Jus rutuliukus kaip skaistalus naudojate,o EZ kaip pudra ar atvirksciai?ar viena paskui kita?





as naudoju tai taip:paruosiu veida t.y. kremas, makiazo baze, krempudra, egipto zeme ir mystich meteoritai, gali atrodyti kad visko labai daug bet realiai veidas neatrodo apkrautas kaip su kazkokia kauke ir neatrodo kad "spakliaus kruva" net vyro paklausiau kaip is sono atrodo jis sako normaliai viskas savo vietoj nieko per daug nera.
as buten mystich ir pirkau nes egipto zeme naudoju nes ji parudina o mystich ta ruduma susvelnina ir atrodo labai naturaliai

Aš irgi panašiai,kremuko,truputį krempudros,man užtenka,truputį pudrytės,kompaktinės ir Mythic,ir dar skaistaliukus,labai patenkinta wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Mertise @ 2009 03 18, 17:05)
o Jus rutuliukus kaip skaistalus naudojate,o EZ kaip pudra ar atvirksciai?ar viena paskui kita?


as is pradziu bespalve presuota pudryte uzdedu, nes mano oda linkusi T zonoj riebaluotis, paskui EZ, o ant virsaus jau meteoritus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sulima_ma @ 2009 03 19, 10:56)
as is pradziu bespalve presuota pudryte uzdedu, nes mano oda linkusi T zonoj riebaluotis, paskui EZ, o ant virsaus jau meteoritus  smile.gif

supratau smile.gif turbut graziai atrodo wub.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(agvill @ 2009 03 19, 08:26)
as naudoju tai taip:paruosiu veida t.y. kremas, makiazo baze, krempudra, egipto zeme ir mystich meteoritai, gali atrodyti kad visko labai daug bet realiai veidas neatrodo apkrautas kaip su kazkokia kauke ir neatrodo kad "spakliaus kruva" net vyro paklausiau kaip is sono atrodo jis sako normaliai viskas savo vietoj nieko per daug nera.
as buten mystich ir pirkau nes egipto zeme naudoju nes ji parudina o mystich ta ruduma susvelnina  ir atrodo labai naturaliai

turi but "MYTHIC" mirksiukas.gif jau kelinta karta matau tave taip rasant doh.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif
Na va isparduotuveje spejau paciupti Mythic lotuliukas.gif turiu beige dabar turesiu dar ir siuos lotuliukas.gif ziuresim koki poveiki jie man suteiks blush2.gif
Atsakyti
Na po ilgu svarstymu visgi isigijau Mythicus presuotus, ziuresim kaip patiks smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramintėlė 24 @ 2009 03 20, 10:59)
Na po ilgu svarstymu visgi isigijau Mythicus presuotus, ziuresim kaip patiks smile.gif



Jei ne paslaptis, kur pirkai ?
Atsakyti
QUOTE(Pikciurna_ @ 2009 03 20, 12:05)
Jei ne paslaptis, kur pirkai ?

pas viena mamyte Greja
Atsakyti
QUOTE(Ramintėlė 24 @ 2009 03 20, 10:59)
Na po ilgu svarstymu visgi isigijau Mythicus presuotus, ziuresim kaip patiks smile.gif

Parasyk paskui kaip jie, fainesni presuoti ar rutuliniai? Ir ar tas virutinis perlamutrinis sluoksnis, kaip ir beige meteoritu apsitrina? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Eleina @ 2009 03 19, 14:36)
turi but "MYTHIC"  mirksiukas.gif jau kelinta karta matau tave taip rasant  doh.gif

ok bus ateityje mythic smile.gif
Atsakyti
susikomplektavau savo naujuosius Mythic su Beige likučiu, bet iš Mythic išsiėmiau raudonus rutuliukus, kuriuos persidėjau į kitą dėžutę ir dabar kaip skaistaliukus naudosiu, nes man kažkaip per daug rausvas veidas nuo jų pasidarė doh.gif
iš tiesų man Mythic daug labiau nei Beige patinka, nes man kažkaip daugiau užmaskuoja, veidukas tikrai skaistus pasidaro, o Beige man kažkaip daugiau rudino nei skaistino, nors ir vieni ir kiti man buvo didelis atradimas wub.gif
Atsakyti
dar nedaejau iki kristutes.Norejau dar paklaust,ar meteoritai neisriskina poru?na,ar jie labiau nesimato?nes su kitais skaistalais man taip buvo nutike unsure.gif
Atsakyti